Jiné dotazy

Diskuze na fóru 'Všeobecné dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  2. matalenka70

    matalenka70 Pisálek fóra

    berneskeho psa koupíš v obchodě se zvířaty spořící prasátko taky nevím
     
  3. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  4. matalenka70

    matalenka70 Pisálek fóra

    Děkuji moc,ale ,kde najdu výrobnu porcelanových prasátek-Diky za radu
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lacrima tohle ocenil(a).
  6. matalenka70

    matalenka70 Pisálek fóra

    Moc děkuji přehlidla jsem ikonu ,když jsem ho tam hledala teď jsem to našla diky za pomoc hezký den
     
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  8. tatusa2

    tatusa2 Pisálek fóra

    Dnes se mi v novinkách nezobrazí letní kalendář ale vykřičník ukazuje mate někdo takový problém?
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  9. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tatusa2, do kalendára sa dostaneš aj cez časomieru vľavo upload_2024-7-26_11-5-40.png

    upload_2024-7-26_11-1-22.png

    alebo z námestia
    upload_2024-7-26_11-2-52.png

    v novinkách teraz toho máme veľa;)
     
  10. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý den nevíte mi prosím poradit proč mi nejde koupit za v Rama obbchod speciální Pogo show je tam poslední šance koupit za 750 farmářských mincích.Ješte sem túto dekoraci nekoupila mince mám a když chci koupit tak to nejde.dík za radu.
     
  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Vanda, ráno se v novinkách kalendář nezobrazoval, proto se -popelka1- ptala. V tomto čase se již v novinkách(časomíře) zobrazuje.
     
  12. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -popelka1-, vyskúšaj sa odhlásiť a nanovo prihlásiť do hry, ak to nepomôže, obráť sa na hernú podporu Jak kontaktovat herní podporu (klikni)


    polacka, letný kalendár sa v novinkách nezobrazoval ani mne, na inej farme sa nezobrazuje doteraz, v tvojom príspevku nevidím, na čo sa pýtaš, prosím, dodržuj rozdelenie fóra.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  13. bajan7

    bajan7 Zelenáč fóra

    kde prosím koupím vyšlechtěná zvířata, nikde jsem to nenašla. děkuji-.-
     
  14. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bajan7
    Vyšlechtěná zvířata koupíš normálně na trhu přes volbu Zvířata a Chovatelství...
    upload_2024-7-26_14-57-15.png
     
  15. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    ahojky mám takoví problém moje neteř si otevřela řetězovy údoly hrala si tam ale nevěděla jak dal tak sem jí pomahala ani jedna sme nepřišly jak postupovat chtěla bych si otevřít to údoly a skusit to proto píšu o radu jak tam mám postupovat:eek: děkují moc gorilka
     
  16. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

  17. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    matalenko schaníš porcelanovy prasatko klikneš na dílnu a najdeš tam vyrobnu porcelanovy prasatek je krásny mám ho a napiš jak se ti líbí:p