Jiné dotazy

Diskuze na fóru 'Všeobecné dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    Ono by to bolo OK ak by sa pripísali. Mne sa skôr odrátali. Pred zberom som mala 257 872... a po zbere mám 256 881...
    Ako by sa mi celý zber odrátal a nie pripočítal. Ešte si to pár dní pozorne odsledujem. Aj keď už dávno som lvl 800 dosiahla, takže či nahrám milión či miliardu naviac nezaváži.
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj minutka10, v info oknu jsou dva údaje. Jeden je kolik máš bodů a druhý kolik chybí do dalšího levelu. Horní se přičítá a s podní údaj se odečítá. Jsi si jistá, že sis pouze nezaměnila údaje. Žádný problém s připisováním bodů zkušeností není hlášen a ani u sebe jsem nic takového nezaznamenal.

    upload_2024-2-15_11-41-0.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. farmicka.86

    farmicka.86 Pisálek fóra

    Podle toho, že mi byly vyměněny hvězdičkové mince za BZ atd., se výpadek řešit nebude. Dobrá rada nad zlato, že nemám nechávat dokončení akce na poslední chvíli... Jenže já chodím do práce a nemohu celý den sedět u PC a číhat na dozrání akčního kvítí. Navíc už mi skoro půl roku nejde hrát farma přes mobil, tak nevyužiju ani přestávku jako dříve. Ztroskotala jsem na padátkách, kytek by bylo dost - šlo mi jen o recept, na řádek jsem ani nepomyslela, protože tentokrát mi skládat dortíky vůbec nešlo.
    V poslední době mě ty stálé výpadky hodně štvou, ale jsem na farmě závislák, tak hrát asi nepřestanu. Zdá se mi, že ke zhoršení došlo hlavně po zavedení Alp - tam jsem to vzdala hned po zakoupení za hvězdičky.
     
    letníden a Richards76 tohle ocenili.
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmicka.86, určitě bych vyčkal na další informace, jak píše kolega >>ZDE<<.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    Je to na Baha a tam už mám len údaj dosiahnutých TBS, nakoľko som už dávno dosiahla lvl 800. Takže o nič dramatického nejde. Teraz som zberala úrodu a body sa pripočítali. Uvidím ako to bude po zbere múzea zajtra.
     
  6. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj minutko10
    Příště prosím, až budeš odpovídat někomu na jeho příspěvek, piš až za poslední hranaté závorky, jinak to po uložení vypadá jen jako pouhá citace bez odpovědi - a za to bývá postih...
    Upravil jsem tvé dva příspěvky s odpověďmi tak, aby bylo zřejmé, že odpovídáš... bez postihu samozřejmě...;)
     
    .SilverAngel. tohle ocenil(a).
  7. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    Prosím o info, či mi správne ukazuje TBS na tom tiki múzeu. Ráno pred zberom, ak som naň klikla mi ukázalo čiastku 511294720 - presne takto, žiadne bodky ani čiarky medzi číslicami a pripočítalo mi len 5 miliónov. Pritom pri zbere ostrova pokladov mi riadne pripočítalo celú sumu TBS 106 miliónov a z ostrova stroskotancov 56 miliónov. Tak neviem v čom je chyba. Začala som na 257338086535 a po zbere všetkého mám 257516265072.
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj minutka10, 511 294 720 miliónů TBS z jednoho muzea je celkem vysoký počet. A to aby se ti TBS odečítali se mi zdá také nepravděpodobné. Doporučuji napsat na herní podporu a požádat je o prověření účtu. Tady na fóru to nevyřešíme.


    >>Jak kontaktovat herní podporu<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    pre Dave Lister:
    Ďakujem, ale podporu som už pred tým kontaktovala a odpoveď od nich bola, že nemajú oprávnenie kontrolovať pripisovanie TBS. Tak to už nechám tak. Aj tak už nemám kam na Baha postupovať.
     
  10. Astrala

    Astrala Pisálek fóra

    Ahoj

    jak funguje nejrůžovejší koláč? Zvyšuje dobu už aktivovaných bonusů? Teda ho jde aktivovat jedině, když mám aktivované nějaké bonusy? Jak dlouho koláč účinkuje?
    Musí se u každého nového bonusu aktivovat nový nebo funguje určitou dobu a během té prodlužuje všechny nové i straé i budoucí zaktivované bonusy?
    Děkuji za odpověď
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    minutka10, dobře beru na vědomí a není zač ;)


    Ahoj, Astrala.

    • Zvyšuje dobu už aktivovaných bonusů? - Ano, pouze u aktivních bonusů ve slotu.
    • Teda ho jde aktivovat jedině, když mám aktivované nějaké bonusy? - Ano
    • Jak dlouho koláč účinkuje? - Účinek je uplatněn ihned po aktivování a přidá 30% času k aktivním bonusům ve slotu. Maximálně ale 200 hodin.
    • Musí se u každého nového bonusu aktivovat nový - Ano, pokud použiješ nový bonus a chceš ho prodloužit je třeba znovu použít Nejrůžovější koláč.
    • nebo funguje určitou dobu a během té prodlužuje všechny nové i straé i budoucí zaktivované bonusy? - Ne, viz předchozí body.

    Nejlépe je dát potřebné bonusy do slotů a pak aktivovat Nejrůžovější koláč.
    Vše o Nejrůžovějším koláči nalezneš >>ZDE<<.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 17/2/24
    .SilverAngel. tohle ocenil(a).
  12. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Dave Lister

    Jak více koláčů najednou? Koláč prodlouží bonus jen jednou a další snědený koláč už na něj nemá vliv, ne? Aspoň v tom teda žiju, ale kdyby se to dalo prodlužovat vícekrát, tak bezva.



    ***Odstraněna citace předchozího příspěvku, stačí oslovení - Dave Lister***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/2/24
    .SilverAngel. tohle ocenil(a).
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperka, máš pravdu, je to obráceně jeden koláč na více produktů. Omlouvám se.
    Takže třeba použít 5x stejný produkt do slotu a slupnout koláč.

    V příspěvku jsem to již opravil. Díky.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    .SilverAngel. a Prepperka tohle ocenili.
  14. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    Dobrý den, mám prosbu tomu kdo by věděl co udělat: Mám dvě farmy, hlavní jede v pořádku ta druhá byla také v pohodě do včerejška. Asi jsem na něco špatně klikla a při přihlášení se mě objevuje hláška,že tato farma neexistuje,takže se na ni nemohu přihlásit. Poradí někdo co s tím nebo mám napsat na podporu. Díky za radu
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sasasa, zkus zadat přihlašovací údaje ručně. Pokud se špatně vyplní název účtu nebo heslo, tak se zobrazí, že účet neexistuje.


    upload_2024-2-16_16-3-6.png


    EDIT: Jestli že hraješ v Samostatném klientu a máš uložené přihlašovací údaje, tak si vypni tuto volbu, protože pokud tam třeba omylem klikneš a vymažeš nějaký znak, tak si to klient pamatuje a není pak možné se přihlásit a je pak potřeba znovu správně upravit přezdívku nebo heslo a uložit je.

    upload_2024-2-16_16-18-52.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 16/2/24
  16. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    Díky moc ia radu
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    sasasa, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dave Lister
    Ještě k tomu koláči.Bod číslo 2 neplatí.protože pokud nemáš aktivní nějakej bonus,koláč aktivovat nejde!Tedy, nejde spustit kdykoliv!;)
     
    .SilverAngel. a Prepperka tohle ocenili.
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11, tak mě hra mystifikovala :). Zvolit šel a kliknout na ruku také, ale neodečte se. Opravil jsem, díky.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    .SilverAngel., bačkora85 a kaolín11 tohle ocenili.
  20. .madona.07

    .madona.07 Pisálek fóra

    Dobrý den měla by dotaz proč mi nejde se dostat načíst do akce město lásky nešlo to večer a ani ted,dělá to ještě někomu díky moc