Jiné dotazy

Diskuze na fóru 'Všeobecné dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    v samostatném klientu se mi nezobrazují tyto dnešní nové akce.Několikátý restart a nic
     
    nakopr tohle ocenil(a).
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 samostatného klienta je potřeba úplně zavřít a poté znova spustit, aby se mohl zaktualizovat. Po aktualizaci v něm obě akce jsou.
     
    modro.ocko22 a lacrima tohle ocenili.
  3. alenal

    alenal Stálice fóra

    Objevilo se mi že můžeme vyrábět krmivo pro racky? Kde získáme chlév . Nikde to nemohu nalést. Děkuji za odpověď.
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    lacrima tohle ocenil(a).
  5. badeda

    badeda Pisálek fóra

    V dílně Výroba porcelánových prasátek = spořící prasátko, Obchod s uzdami = uzda. Bernského psa v obchodě.
     
    modrýměsíc a 14087 tohle ocenili.
  6. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Vykřičník máš ( nebo jsi měla) v Novinkách , právě proto , že nemáš ( nebo jsi neměla)
    vyzvednutý bonusový dárek . Ten první bonusový dárek byl uprostřed červeného nafukovacího kruhu na vodě ;)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  7. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ano děkuji už jsem to našla,
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  8. Nunca1960

    Nunca1960 Pisálek fóra

    Dobrý den, asi hloupý dotaz, ale nešlo by používat na jedno zatočení farmářským kolem více lístků najednou?
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nunca1960 - možnost použití více lístků pro kolo štěstí ve hře není. Bohužel

    Přeji hezký den
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  10. dedy55

    dedy55 Pisálek fóra

    Kde najsť protestne prasa-dik
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dedy55 - Chlievik pre protestné prasa zakoupíš ve farmářském obchodě. Levá lišta ikona nákupního košíku. Popřípadě hotové zvíře koupíš na trhu.

    Přeji hezký den
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  12. hrac125

    hrac125 Zelenáč fóra

    dobrý den prosím o radu kde najdu obchod s uzdami, dále v dílně nemám výrobnu porcelánových prasátek
     
  13. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hrac125
    Obě výrobny najdeš v Dílně na náměstí vlevo dole...
    upload_2024-7-12_17-28-0.png
     
    lacrima a 14087 tohle ocenili.
  14. .helí26.

    .helí26. Rádoby autor

    dobrý den, kde koupím racka a spořivé prasátko děkuji
     
  15. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lacrima tohle ocenil(a).
  16. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Spořící prasátko mě taky malinko zmátlo, na trhu se přejmenovalo na porcelánové prasátko :oops:
     
  17. jamranka83

    jamranka83 Pisálek fóra

    Dobrý den asi 7x jsem si zakoupila v obchodě Boudu pro bernského psa, peníze se mi odečetly, ale ani jednoho jsem v liště nenašla, počítač jsem restartovala, po restartu mi tajemné stáje šly bez problémů nasadit, ale pes se neobjevil, hraji v klientovi a mám nainstalován Windows10, je mi 82 let a počítači moc nerozumím, nevím co mám dělat, děkuji za radu
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jamranka83

    Najdeš jej v inventáři mezi zvířaty na farmě, nejlépe hledat pomocí vyhledávače, kde zadáš část názvu.

    Screenshot_1.png

    Zkus to takhle, určitě se podaří najít
     
    lacrima a Madulka_cz tohle ocenili.
  19. jamranka83

    jamranka83 Pisálek fóra

    Pezt mnohokrát děkuji za radu zkoušela jsem to přes vyhledávač pomocí názvu a všelijak možně a nic se neobjevilo, tak jsem zmačkla F5 a když se mi počítač načetl zpět, tak jsem šla hledat znovu a milý pes se mi tam objevil celkem 9x,ještě jednou děkuji za radu, ale opravdu jsem z toho byla úplně vedle, díky a přeji příjemný víkend
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jamranka83
    Není zač, hlavně, že je vše v pořádku ;)
    Také přeji příjemný víkend.