Jiné dotazy

Diskuze na fóru 'Všeobecné dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Proč to zase nejde??????:cry::mad::mad:
     
  2. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zemanka01 a elbedna
    O problému se ví a byl již nahlášen.
    Vím, že vás to neuchlácholí - nejste v tom samy... I já bojuji s neustálým vypadáváním ze hry s nutností opětovného přihlášení a navíc nám vypadl pevný internet, takže jsem odkázán na mobilní připojení (již skoro 6 hodin).
     
  3. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, mě se hra seká, neustále musím aktualizovat. Čekám dobu než se přepnu na jiné pole, problém je i na Protěžovém údolí. Když jste hlásili potíže ve 12 hodin, proč to pořád nejde?
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Ještě zaznamenáváte nějaké problémy ?
     
  5. martyny1234

    martyny1234 Zelenáč fóra

    Ano stále, hra chvíli funguje a pak spadne. Nefunguje ani ve stažené verzi v PC.
     
    anežka55 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  7. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Já jsem nezaznamenala žádné problémy. Asi jsem na jiném kabelu.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  8. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, u mě také žádné problémy ... vše ok ;)
     
  9. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Hezký večer,u mě se také žádné problémy ve hře nevyskytovaly,také asi jiný kabel;)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  10. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    jde někde najít odměny z dekorek + jako bonus co která dává např Geniální multitasking - dává jen BZ nebo i něco navíc?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mija.kecka

    Normálně to najdeš ve FAQ
    Zde je abecední seznam Dekorace, kliknutím na vybranou dekoraci, najdeš všechny potřebné informace.
     
  12. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    chtěla bych se zeptat, měla jsem napadáno asi 700 čoček.( z akce pod baldachýnem....) a vyměnila se mi pouze jedna? myslím si, že není něco v pořádku, mám toto řešit s podporou?
     
  13. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj hroudov,
    v tom Ti tu neporadím. u mně se proměnilo vše. takže jediná rada. podpora to jistí .... ale spíš myslím, že jsi něco přehlédla.
     
  14. .SilverAngel.

    .SilverAngel. Perspektivní autor

    Nedávno se mě stalo něco podobného, vyměnil se jeden kus něčeho. Se zpožděním se vyměnil i zbytek. Jestli to bylo ten den, nebo o den později, už si nepamatuju.