Jiné dotazy

Diskuze na fóru 'Všeobecné dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj Kytka2001
    ano to zamrznutí a následné vypnutí se děje jen na farmě při nečinnosti.Ovšem v protěžovém údolí se mi točí kytka a následné upozornění,že hra nefunguje a to je při přechodu na jiné pole.A je to prakticky pořád kdy.
    na údolí vlezu,tam pomůže jen F5 nebo ctrl+alt+del.
     
  2. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Pěkný den, mám dotaz k Protěžovému údolí.
    Už dřív jsem si všimla že mi mizí výrobní místa. Tak jsem to začala hlídat a jo - dnes mi zmizelo výrobní místo pro stromy.
    Měla jsem tři, mám dvě a musím další koupit.
    Proč to? Něco jsem si špatně přečetla?
    Jana
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janaj

    Neblázni výrobní místa nemizí :)
    2 výrobní místa jsou zdarma, jedno výrobní místo se dá koupit za hlavní klíče a další výrobní místo je možné aktivovat koupením asistenta výroby.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  4. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Pezt - měla jsem volné tři výrobní místa, mám dvě. Kam mi to jedno zakoupené místo za klíče potom zmizelo?
    EDIT - teď koukám že mi to zmizelo nejen u stromů....
     
    Naposledy upraveno: 10/4/24
  5. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Zdravím,
    po x letech farmaření jsem dnes dokoupila poslední ze skladišť, které mi dosud chybělo a to poslední arboretum na farmu. Zjistila jsem, že mi chybí 4 ks stavebních plánů, přičemž všechny úkoly z družstva mám hotové, takže jsem je někde nějakým způsobem zřejmě probendila. Je možnost je ještě někdy nějak získat?

    pezt Díky za odpověď, jdu to zkusit napsat na podporu :)
     
    Naposledy upraveno: 10/4/24
    pezt tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janaj

    To za klíče se kupuje na 72 hodin, tedy proto se po této době zamkne, a je potřeba jej aktivovat znovu.

    Ahoj ღSisinkaღ

    S tímto problémem se budeš muset obrátit na herní podporu. Oni to prověří a případně ti chybějící plány připíší
     
  7. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Pezt ajoooo díky. Takže někde špatně čtu :D
     
    pezt tohle ocenil(a).
  8. Pája100

    Pája100 Zelenáč fóra

    Ahoj, prosím mám dotaz. Mám 4 farmy , na třech se mi objevilo 5 ks chlívků pro cikády a na jedné je nemám. Vůbec netuším , kde jsem k nim přišla. na všech farmách plním všechny akce, je mi záhadou, proč je nemám tedy na té čtvrté. Prosím z čeho byly připsány. Děkuji
     
  9. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj Pája100,
    info o cikádách najdeš zde.

    poprvé je bylo možno získat od Nadúrody na Baharamě. Chlívek pro cikády zakoupíš ve Farmářském obchodě.
     
    Naposledy upraveno: 14/4/24 v(e) 10:49 AM
  10. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Když mi v Alpách zákazník nabízí třeba strom který ale ještě nemám vůbec odemčený a já zakázku přijmu, propadne? Nebo někde na pozadí počká až jeho runu otevřu?
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperka, na splnění zakázky je daný čas, pak naskočí jiná. Zakázku můžeš přijmout, ale nesplníš ji celou. Pak záleží na tobě jestli ji příjmeš nebo počkáš na jinou, popřípadě vyměníš za Sladkou výměnu.
    Pokud se mi toto stane, tak zakázku přijmu a splním co mohu, pokud mám Sladkou výměnu otočím další.

    Strom by se měl připsat do skladu.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  12. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Dave - díky za odpověď. Zapomněla jsem k dotazu připsat, že o ten strom stojím, takže jsem chtěla provést právě ten obchod abych ten strom získala. Ale na tvou radu jsem obchod přijala a strom ve stodole opravdu mám přestože ještě není odemčený. Jen ji ubírá jedno místo ve skladu, ale s tím jsem počítala. Takže díky moc, jsem spokojená.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka, přeji ať ho brzy můžeš využít.
    Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  14. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    Dobrý den, prosím, jsem level 22 v Severních lesích a nevím, jak otevřít další políčka pro stromy. Mám vše potřebné k otevření, ale nevím, jak tu další část otevřít. Děkuji
     
  15. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jeslice
    Pokud jsi v Alpách level 22, můžeš otevřít dodatečná políčka v Severních lesích tak, že klikneš na políčko v blízkosti otevřeného zámku s panďulákem (mrkni se na obrázek). Musíš to zkoušet, nestačí kliknout přímo na postavičku, opravdu je lepší kliknout na políčko poblíž.
    upload_2024-4-16_12-13-42.png
    Pokud máš kromě levelu k dispozici i prostředky pro otevření (musíš mít příslušný sortiment požadovaných odznaků), potom bys měla být schopna otevřít další plošku v Severních lesích. Jak na to, najdeš zde.
     
    .SilverAngel. tohle ocenil(a).
  16. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    Tohle vše jsem dohledala, ale klikla jsem mimo sovičku a zdařilo se po týdnu.:pDěkuji
     
    .SilverAngel. tohle ocenil(a).
  17. -FM07-

    -FM07- Zelenáč fóra

    ahoj, chtěl jsem změnit heslo v klientovi, protože jsem ho zapomněl. na úvodní obrazovce jsem klikl na jméno a upravit. od té doby mi odpovídá že mne nezná. a nemohu se do hry dostat ani v prohlížeči, tam mi to odpovídá že jméno je již zadané. jedná se o jméno hráče marymary2002

    Ahoj , to jsem udělal . Daniela mi doporučila vše smazat a nahrát znova a i po reinstalaci se nedostanu dohry pod jménem marymary2002
     
    Naposledy upraveno: 18/4/24 v(e) 3:11 AM
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -FM07-

    V prohlížeči klikneš na zapomenuté heslo

    Screenshot_1.png

    Tam vyplníš požadované údaje a odešleš, na email, který máš spojený s tímto účtem ti přijdou informace jak postupovat dále.
     
  19. marymary2002

    marymary2002 Pisálek fóra

    ahoj a děkuji za radu
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marymary2002

    Tak koukám, že už jsi ve hře, tak co se stalo, že to najednou jde ?