Jiné dotazy

Diskuze na fóru 'Všeobecné dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    LUMP1333 tohle ocenil(a).
  2. ko.milan

    ko.milan Zelenáč fóra

    dobrý den, mám dotaz
    minulý týden měla být akce - Sousedské rozdávání - Byla nebo bude a kdy?
    díky za odpověď
     
    Drevulka tohle ocenil(a).
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ko.milan - pokud čerpáš informace z kalendáře ZDE, tak termíny akcí jsou předběžné a vše může být nakonec úplně jinak. Je tam i upozornění.

    Přeji hezký den
     
    lacrima a spuntka tohle ocenili.
  4. Drevulka

    Drevulka Pilný autor

    Bolo v pláne obdarovávanie súsedov ale nekoná s prečo?
     
  5. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahojda Drevulka,
    protože a prostě proto, protože je to jasně napsáno v oznámení :)

    upload_2024-10-2_18-59-59.png
     
  6. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj dá se někde sehnat půlnoční dub?děkuji
     
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    papulice - Půlnoční dub v tuto chvíli sehnat nelze. Můžeš zkusit počkat na akci OaD zda bude obchodovatelný

    Přeji hezký den
     
    papulice tohle ocenil(a).
  8. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    ahojky prosím o radu kde najdu nový Baha strom Jinmenju v obchodě ho nemám děkuji a přeji hezký den
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    anna32173 - Strom jinmenju není strom na baha, ale patří do měsíčního světa a vyrobit lze v Jackově obchodě.

    Přeji hezký den
     
    lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  10. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    • Necituj příspěvek pod který píšeš. Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ něco doplnit použij tlačítko upravit. Farmářka_X
    Farmářka_X
    omlouvám se spletla jsem to ale myslela jsem právě že ho v Jac.obchodě nemohu najít děkuji


    hurá už jsem ho našla tak se omlouvám a přeji krásný den a moc děkuji

    **Příspěvky sloučeny**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/10/24
  11. farmerMartina1975

    farmerMartina1975 Zelenáč fóra

    ahojky
    chtela jsem se zeptat, pro ukolovou akci carodejky je psany minimalni level 100
    v dodavkach je ale sedmikraska, ktera je od levelu 106
    ja jsem level 101, znamena to , ze je nekde chyba nebo akci tedy nemuzu splnit celou?
    moc dekuju za odpoved
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    farmerMartina1975 - pokud nemáš sedmikrásku otevřenou pak úkol nesplníš. Uvedený lvl 100 značí, že hráčům pod 100 se úkol ani nezobrazí. Hráči nad lvl 100 si mohou splnit alespoň první úkoly a získat nějaké odměny. Je lepší si před akcí pročíst řádně faq k akci a pak se rozhodnout zda do akce jít či ne.

    Přeji hezký den
     
    Pitrýsek47, bačkora85 a lacrima tohle ocenili.
  13. farmerMartina1975

    farmerMartina1975 Zelenáč fóra

    dekuji za odpoved, myslela jsem, ze pokud je uveden minimalni level 100, staci i ke splneni cele akce
    tak splnim aspon neco
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    farmerMartina1975 - nemáš za co. Bohužel je opravdu potřeba si ofi důkladně přečíst.

    Přeji hezký den
     
    bačkora85 a lacrima tohle ocenili.
  15. farmerMartina1975

    farmerMartina1975 Zelenáč fóra

    no ono jde o to, ze v ofi neni jedina zminka o tom, ze sedmikraska je az od levelu 106 a v te zaplave rostlin me to ani nenapadlo, ze ji jeste nemam
     
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    farmerMartina1975 - myslím, že faq máme dobře zpracované a dohledat od kterého lvl je která rostlina není zas takový problém. Je to na pár kliků, pokud se člověk alespoň trochu snaží.


    Přeji hezký den
     
  17. petr.radosta

    petr.radosta Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    Chtěl bych se zeptat ohledně sousedů. Ztratilo se mi mnoho sousedů neví někdo proč?
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj petr.radosta

    Protože začal opět fungovat systém aktivity, a pokud hráči již nehrají, tak se ze sousedů po cca 30 dnech neaktivity vytratí.
     
    lacrima a .SilverAngel. tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Po dlouhé době jsem včera prováděl úklid parku a všechny dekorace skolil kombajnem.Zmizelo z plochy vše kromě můzea,což se mi zdá v pořádku.Až dneska jsem ale zjistil,že kombajn skolil i dekorace v můzeu,krom jedné dekorace,která navyšuje zisk padátek ze sklizně.
    Myslím si,že je to špatně,dekorace v můzeu by snad měly zůstat nedotčeny. Tak se ptám jak to tedy je?!?
    Předem díky!
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  20. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolíne11

    Ono to Muzeum se chová jaksi podivně - mě zase lze sklidit pomocí pravého tlačítka kombajnu na mazlíky, ačkoli v Muzeu mám prokazatelně jen tzv. běžné dekorace, které se sklízí v kombajnu tlačítkem levým (pro běžné dekorace)...

    Ve tvém případě se domnívám, že jsi odstraňoval dekorace tlačítkem vlevo. Proto jsi odstranil jen běžné dekorace (i v Muzeu).

    upload_2024-10-8_7-46-13.png

    Pokud bys odstranil všechny dekorace tlačítkem uprostřed, odstranil bys jen dekorace typu mazlíků (i v Muzeu).

    A pokud bys odstranil dekorace tlačítkem sklidit vše vpravo, odstranil bys vše (i v Muzeu). Jen nevím, zdali by se ti neobjevil dotaz, zda chceš odstranit i věci, které jsou v procesu zrání (u Arboreta tomu tak je)?
     
    lacrima tohle ocenil(a).