Jak morous k veselí přišel (21.12.2022 - 4.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Pitrýsek47- Jsem na tom stejně, automaticky jsem si za mince koupila stonek a dvě dekorace do něj. :wuerg:
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Taky jsem koupila stonek a dvě dekorace. Rozhodně mi nenapadlo, že ta druhá je jen tak o_O
    Jinak bych mince raději utratila za hvězdičky :music:
     
  3. masožrout

    masožrout Zelenáč fóra

    Má někdo stejný problém? Koupil jsem stonek a potřebné dekorace, přesto houpačka zmizla, i když jí mám škrtnutou a restarty nepomáhají.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj masožrout

    Jak už to tady zaznělo mnohokrát výše, potřebná dekorace do řádku je v části Cesta na Santovu skála II
     
  5. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    masožrout, vitaj v klube :)
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  6. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, i já se přidávám do klubu :D:D:D. Zakoupen stonek a obě dekorky a pak se divím, jako ostatní, kam se ta druhá poděla xD. Nu což, stane se ;):). Všem hodně štěstí ;)
     
  7. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Taky se přidávám do klubu :cry:
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný den vespolek.... tak ověřeno, jde to i levou přední, pravá si dává oraz a válí si "šunky" v sádře :D

    [​IMG]

    Ať se vám všem daří a přeji nádherné vánoční svátky, plné klidu, pohody, zdraví a pokud možno prožité se svými milovanými :inlove:
     
  9. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Ahoj, poraďte, zahájila jsem Cestou na Santovu skálu 2, pěstovala Ostrovní věncovku a klíčem jsem otevřela hru a plnila ty červené úkoly, ale otvřít další klíč se mi už nedaří, jak dál pokračovat nevím, asi jsem to zvorala, protože jsem měla asi pěstovat farmářskou věncovku. Jde to nějak napravit? Díky za radu
     
  10. -.doktor.-

    -.doktor.- Pisálek fóra

    Prosím, jak se dostanu k další sváteční kostky?? a jaká autoprodukce:oops:
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dorotea14: Ahoj, napřed musíš posbírat všechny klíče (3) na Sant.skále 1, tzn. plnit 3 plochy Farma, Baha, Děsivka (pěstovat akční farmářská, ostrovní a měsíční věncovka = postupně podle výběru).

    doktor: plněním akce
     
  12. -.doktor.-

    -.doktor.- Pisálek fóra

    skvělí díky
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja sa do klubu nepridam :p este som nestihla ani 1 hru odohrat xD Baha mam hotovu a teraz sa venujem desivke,dufam ze ju do rana dam,ks mi rano nadelilo 2x 100% ;) A na cesty mi ostane hlavna. Idem nas zbalit a pri tom sem obcas nabehnem xDxDxD
     
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Farma hotová, bubu hotová, baha rozpěstovávám. Jsem v dekorkovém klubu :D:music::wuerg:. Kostky dneska dávají jenom páry :wuerg:.
     
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak já jsem začala Měsíční verzí... a ještě ji nemám dokončenou. Tj. jsem někde v polovině první třetiny Cesty na Santovu skálu I 8)

    Nicméně, to mi nezabránilo odházet pár kostek...
     
  16. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj též se mohu přidat do klubu těch co zakoupili obě dekorky :D
     
  17. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    Čaute, jak zjišťuju, jsem ve farměramě docela nováček a tak bych měl na vás zkušenější důležitou otázku: jak sakra stíháte vypěstovat tisíce plodin za tak krátkou dobu a jak dokážete mít bez problémů tak vysoký level? Hraju Farmeramu už poměrně dlouho (s přestávkama), ale i přes dlouhou dobu hraní (X let) jsem teprve úroveň 89. Asi to uplně nepatří do tohoto fóra, ale už tu tak půl hodiny projíždím fóra abych našel nějaké do kterého bych to mohl hodit - něco jako volný pokec, kde jsou pravidla třeba o něco volnější a nemusím se bát banu na fóru za spam. Klidně mě přesměrujte na nějaké fórum, kde by se to hodilo víc, já jsem žádné vhodné nenašel
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  18. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Ahoj. Tak jestli tomu dobře rozumim mám zakoupit stonek a jednu dekorku a druhou získám v akci? Je to tak? A ještě mi poraďte s párty řádkem, kde získám čarodějné houbové kandominium?
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dokončila jsem Baha a teď rozpěstovávám Farmu. Podařilo se mi nasyslit jen 25 větviček, vždy trvalo hrozně dlouho než naskočily nové. Ale nějak se s tím popasuju. Kostky jsem zatím nehrála, není čas.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pep11 - ahoj, na volný pokec je ideální vlákno Debata o všem možném ;)
    Hezký večer

    Dáda324 - ahoj, na poslední dekoraci z kola štěstí si musíš ještě chvilku počkat :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.