Jak morous k veselí přišel (21.12.2022 - 4.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vypadá to složitě, ale to vypadají všechny plány, čiselné, grafické, technické výkresy... Až se do toho pustíme, bude to pohodka, však je to akce až do čtvrtého ledna ;)
    Děkuji -Jara05- za sčotku potřebných náležitostí, moc se mi bude hodit, a určitě nejen mně :inlove:

    EDIT:
    Jak napsala -Jara05-, půl je hotovo a pak bych citovala Rychlonožku, když natírali pramici... : "Rychle do toho, půl je hotovo a pak honem od toho." Ještě že tady nepotřebujeme tu svinibrodskou zeleň...
     
    Naposledy upraveno: 20/12/22
  2. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Akciu plnit idem. Zacnem este zajtra a dufam, ze dokazem do vecera napestovat a pozbierat padatka. Ved sviatky, piplat sa na farme by nebolo dobry napad, aspon pre mna.
    Dobru noc!
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    BigClick, ať se zadaří. Já tolik chemie ani krátících řádků nemám, abych to zvládla, ale fandím Ti, také bych to měla ráda "z krku."
    Na druhou stranu, co se vleče, neuteče. Času dost. Sice budu muset zrušit zvěřinové chovy a výrobny, abych uvolnila místo na akční plevel, ale nedá se nic dělat. Akci, jako je tato, je škoda neplnit. :)
     
    Naposledy upraveno: 21/12/22
  4. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Bohužel od zítřka 4x 12směny a tak to půjde pomalu no nasadím čtyři dny pajdátka a uvidím co stihnu,zdá se,že času bude dost ale než rozmotám tenhle hrací guláš bude chvilku trvat. No budu nakukovat sem a pojedu podle zkušenosti rychlíků......i věřím než začnu bude mít pár farmářů hotovo.
    Vám všem farmářům přeji spokojené a šťastné Vánoční svátky.:) Užívejte si je hlavně v klidu což v dnešních dobách není samozřejmost.
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Musela jsem si napsat kde se co pěstuje,za počty moc děkuji,už jsou přiřazené.Aspoň tenhle gulášek mám z krku;)Odměny jsem jen přelítla abych zas nehudrovala že jsou tajemnice které plní u mě jen bezednou lištu a budu čekat na startu.Velkokapaciťáky nebourám na pěstování máme času dost.Hezký denxD
    Také od včera se uprostřed obrazovky objeví během hry cedule v cizím jazyce kterou musím odkliknout a zamrzne celá farma,musím vyjet ze hry>:(
     
    Naposledy upraveno: 21/12/22
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj libakos

    A při které činnosti se ti to stává ?
     
    cool_b., babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    První mé zmatení je tu.
    Nemůžu nikde najít jestli je chyba u mě nebo ve hře ale všude mám "akční kytka" 0 kusů
     
    babina51 a ivetakuc tohle ocenili.
  8. vera71055

    vera71055 Rádoby autor

    Taky nemám akční kytku,poradíte někdo ? :)
     
    babina51 a ivetakuc tohle ocenili.
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný

    Chyba bude mezi židlí a klávesnicí ;)
    Nejprve si vyber na herním plánu jakou rostlinu by jsi chtěl pěstovat, dostaneš k tomu určenou svíčku a následně vyrobíš akční rostlinu ve mlýně.
    Zřejmě jsi vůbec nečetl FAQ co ?
     
  10. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Jsem jaksi mimo :cry:
    Kde najdu prosím první klíč :cry: Děkuji..................
     
    Y_n_O, babina51 a ivetakuc tohle ocenili.
  11. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Akční se musí umlít ve mlýně. Začala jsem v měsíčním světě tak snad to půjde dobře. Krásná zimní farma moc se mi líbí. Přeji fajn hru
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vera71055

    To stejné platí i pro tebe co jsem psal hráči Bezejmenný

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj elbedna

    Jeden klíč už máš rezervovaný na svém herním účtu, teď si vyber kde chceš začít pěstovat
     
  13. alenal

    alenal Stálice fóra

    měli jsme dostat na začátku klíč, kde je ? může mi někdo odpovědět
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    S klíčem jsem žádný problém neměla.
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    No tak jsem blbej jak trakař no. Tímto pro mě akce končí a nazdar po novém roce.
    S takovýma akcema se děte bodnout.

    Přeju hezký svátky všem.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  16. burds

    burds Titán fóra

    Já také nic nedostala
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pro všechny

    Klikneme v části Cesta na Santovu skálu 1 na jedno z těchto třech polí a tím si vybereme, kterou rostlinu a kde budeme pěstovat

    Screenshot_1.png

    Klíč se nám tam vloží automaticky
    Potom přejdeme do mlýna, kde zvolíme podle otevřeného pole kterou plodinu si umeleme, a můžeme začít rozpěstovávat
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Padátek na rozjezd padlo 480ks ;) Kolo vydalo 24h/100% a ještě +1/6h:music:
    U mne tedy vše šlape jak má :) Začínám farmářskou věncovkou ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/12/22
  19. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Huráááá nalezeno :oops::oops::oops:
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D:D:DDobře jsem se pobavil, to nepotřebuje komentář, modíci držte se, nejlíp skály ;).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.