Jak morous k veselí přišel (21.12.2022 - 4.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Jak morous k veselí přišel ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 21.12.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 4.1.2023 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3
    Další požadavky: Bahamarama, Měsíční svět
    Obtížnost akce:
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak pojďme na to.........
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce jdu, řádky pěkné ;)
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skúsim,uvidím.Odmeny sú OK.
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jak jinak - do akce půjdu s vrcholným zaujetím.
    Jen se zahájením nebudu spěchat, protože máme zrovna zítra firemní předvánoční bowlingový večírek
    a ten si prostě nemohu nechat ujít...;)

    Asi tedy učiním opatření (opakované zasazení dlouhodobky) pro prvotní zisk padátek a rozpěstování nechám na čtvrtek.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Asi su slepej,ale nikde nevidím zčeho se melou kostky?!?
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 nejsi slepý. Kostky se nemelou. ;)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jo už sem to pochopil.Budem klikat na políčka.Tak už vím,proč je akce těžká.:wuerg:
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Potřebovala bych hvězdy a nejvíce jich mohu získat v Hadích očích, ale nejprve musím rychle splnit předchozí dvě :wuerg:
    Pochopila jsem dobře? :music: Do akcí určitě jdu ;)
     
  9. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Nevím.Jsem z toho zmatená,jak začít.Nebudu mít moc času,tak nevím,jestli začínat.I loni jsem nedělala akci,když tu mám kolem svátků pořád nějaké lidi a nejde hrát furt.Uvidíme.Lákají mě stonky.;););)
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    kutilka70 - najviac hviezdičiek získaš v hale v meste v šľachtiacich úlohách so zvieratami,ak sa nemýlim.150 sa ich dá kúpiť aj v obchode.
    Nespočítal som to presne,ale pestovačka by mala byť v pohode,okolo 10000ks x2 a 5500ks x2?
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Do akcie pôjdem,ale neviem či budem stáť presne o 14:00 hod na štarte.Ak nie tak neskôr vyštartujem.Musím si to ešte prečítať;);).
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Peto121
    Díky. Vyzobávám všude kde můžu, ale stále málo :sleepy: Tak uvidíme kolik se mi jich podaří získat v těchto akcích :p
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kutilka70 - ahoj, hvězdy za hvězdičkové mince...mince za házení kostek...poháry se svátečními kostkami jako odměny za plnění Cesty na Santovu skálu...prostě budeme makat do roztrhání těla :D

    goldedawn - zdravím, dostaneme jedlové větvičky (do mlýna) a klíč, za který si aktivujeme jednu ze tří částí, kterou chceme začít (baha, farma, měsíční svět - je jedno, kde začneš). Obdržíme příslušné svíčky na umletí akční. Umeleme na rozpěstování a pak už pěstujeme na poli a dodáváme.
    Až dokončíš jednu část, dostaneš na posledním políčku další klíč, odemkneš druhou část, dostaneš příslušné svíčky, umeleš na rozpěstování, pěstuješ, dodáváš, pak obdržíš další klíč na třetí část.... a pak Cesta na Santovu skálu II:D

    Princip plnění zde
     
  14. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Ahoj farmári, akcie sa určite zúčastním.
    V FAQ je chyba v počte hviezdičkových mincí za odohranú hru. V akčných predmetoch je uvedené, že získame 10ks a v popise hry je uvedené 20ks.
    Čo je správne?
     
  15. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pokud nebude ledovka,zítra číhám na startu,do pátku něco posázím ,pak až opustí mamá-babi hotel potomčata,budu makat do roztrhání těla,do sedření všech teček ;)
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Správně je 10 hvězdičkových mincí za 1 hru. Ve FAQ je to již opraveno.
     
  17. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Škoda, 20 mincí sa mi páčilo viac:oops:
     
  18. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Akce se mi líbí asi začnu v měsíčním světě. Tak zítra na startu a přeji krásnou hru.
     
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak tuhle akci vynechávám, neb mi špatně pracuje hra, neustále musím vypínat, než se někam dostanu, trvá to hrozně dlouho, hodinový kombajn mi skončí, než sklidím celou farmu, takto se nedá nic stihnout a sedět celý den u hry nemůžu, všem, kdo akci dělá přeji hodně zdaru.
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Pokud jsem dobře počítala tak :
    Farmářská - 11.267
    Ostrovní - 10.222
    Měsíční - 5.683
    Slavnostní - 7.540
    Vánoční ozdoba: 2.470

    S chutí do toho a půl je hotovo!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.