Jáma lvová (14.3. - 20.3.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stěby

    Ignoruj popisek a pokračuj dále, u některých popisků je bohužel chybný text, ale na funkci to nemá vliv (i rostlináře :p)
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    pezt - Díky, já jsem s tím tak nějak počítal, protože se to tady na fóru už řešilo. Ale když se to najednou týká mě, tak jeden znejistí -.-. Tak zůstanu živočichářem :D;).
     
  3. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Já jsem taky nepochopila ukazatel, naštěstí nebylo nutné pochopit, stačilo splnit úkol v družstvu a poslušně naházet dle požadavků. Nakonec to bylo snadnější než jsem čekala a hotovo bylo skoro hned.
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotová.Bylo to lehce pochopitelné
     
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Akci jsem dodělala dnes ráno.
    Vše jsem pochopila, ale co mi na rozum nešlo, to bylo to dodávání obrazců, ale naštěstí jsem někam klikala až doklikala ke zdárnému konci. Akce hotová, takže u mě dobrý.
    Zbylo mi pouze 5 ks akční.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já si jen tak klikám, klikám, ještě mi chybí splnit diamant u třetího úkolu (celých 29 plevelných kaktusů) a celá čtyřka. Kdyby se na mne nevysmolila firemní wifi, mohla jsem mít skoro splněno, včera Vehikl vydal sto procent. Avšak zádrhel; sklidila jsem dopoledne, odpoledne už mrtvolka... Pak až večer doma, sice ještě s bonusem, ale ty tisíce akčního plevele citelně chybí :)
    Stejně jako flašky a plechovky v druhé akci.
    Co už, jedeme dál, ať se práší za kočárem :)
     
  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Na to, že jsem včera přes půl dne prolajdala na školním srazu, tak ještě jednou sklidím a mám hotovo. Večer jsem si vytočila 100%, tak to přibývá hodně dobře. A limonády taky stihnu. Ještě že snížili počty, za to moooc děkuji.
     
  8. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj INČUČUNA1959,
    šikovná :) jen tak dál

    btw limonády jsou vedle
     
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,na co je toto,vubec se mě to nezazelenalo ,nějak to nechápu.

    [​IMG]
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - toto tlačítko tě přesměruje na úkoly v družstvu, které jsou potřeba splnit k úspěšnému splnění akce

    Přeji hezký den
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Farmářka_X aha ty mám hotové tak že jen klikat na ty 2 dveře a jeto hotové.
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - přesně tak ;)

    Přeji hezký den
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Dobré nedělní odpoledne. Farmářka_X spolu jsme diskutovaly o mém problému nedokončené akce. Psala jsem na potporu 15.3,16.3 i dnes a odpověď žádná. Co Vy na to, je to správné ?
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babička-květa - a přišla ti automatická odpověď z podpory?
     
  15. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Ne, nic mi nepřišlo. Našla jsem dnes starý dopis asi 2 roky z podpory. Byla tam adresa tak jsem psala na ni. Z té mi přišel do 30 min. dopis a v něm adresa na kterou mám psát. www.bigpoint.net/support.Vyplnila a poslala.
     
    Naposledy upraveno: 17/3/24
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babička-květa - pak tvoje zpráva na podporu vůbec nedošla. Můžeme zkusit přijít na to kde se stala chyba. Můžeš mi prosím přesně popsat jak na podporu píšeš? Pěkně krok za krokem. Zkontroluješ při odeslání správnost e-mailu?
     
  17. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    kliknu vpravo nahoře na ! Zvol prosím- napíšu problém ve hře. Pak tam mám už předepsanou e-mail adresu která je funkční, chodí mi na ni z Farmy newsletter. Dále jsem popsala problém. vyplnila že jsem člověk a odeslala. Bylo napsáno že zpráva byla odeslána . Teď tam mám úplně jiný formulář, Přezdívka. ID hráče :)
     
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babička-květa - problém s tickety jsme předali k prověření

    Přeji hezký den
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  19. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Farmářka_X strašně moc děkuji :))
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babička-květa - nemáš za co

    Přeji hezký den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.