Hrůzostrašná noc geeků (26.10. - 1.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    ahoj, včera taky problém minihra na 3x po retrartu a pak to vyšlo.
    Mám dotaz kde najdu bednu s děsivými podivuhod.stromy?? zase restart?? dík
     
    polacka a -Jara05- tohle ocenili.
  2. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    ani mne nejde hrať minihru,hmmm
     
  3. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lenak67 a liliana3211- minihru jsem na svém účtu odehrál bez jakýchkoli problémů...
    Zkuste restart hry nebo jiný prohlížeč či Unity klient.
     
  4. -nole-

    -nole- Rádoby autor

    Přes veškerou snahu minihra nejede.
     
  5. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    dík už jsem našla všem ať se daří
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. MilcaC

    MilcaC Rádoby autor

    Já jsem první minihru odehrála bez problémů, druhá se neukončila, i když jsem měla všechny knihy správně. Už jsem psala na podporu, poslala PrtSc, tak uvidíme co bude dál
     
    olčaML a -Jara05- tohle ocenili.
  7. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    prvá mi šla a na dalšie asi treba kupiť vstupenku na každu hru
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. LuckyDi78

    LuckyDi78 Pisálek fóra

    ať otevřu v klientovi nebo v prohlížeči, mám minihru zaseklou a nejde s tím nic dělat
     
  9. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj LuckyDi78
    U sebe jsem nepozoroval žádné problémy s minihrou (hrál jsem včera i dnes ráno).
    Pakliže problémy přetrvávají i po restartu hry (a ještě lépe i počítače), potom ti nezbyde než se obrátit na podporu (návod jak kontaktovat podporu nejdeš zde).
    Ještě mě napadl takový dotaz - máš nenulový počet vstupenek do minihry? Je totiž omezen... viz návod pro minihru zde.
     
  10. LuckyDi78

    LuckyDi78 Pisálek fóra

    Omlouvám se, znovu jsem vše prošla včetně návodu a chyba byla na mé straně. Zdá se, že už je to v pořádku. Děkuji za snahu pomoct mi.
     
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Teď mi do hraní vpadl telefonát a pozornost jsem rozptýlila... a nevím, co všechno jsem stihla před telefonátem zaktivovat za boostery. Je to někde vidět?
    Mám před sklizní stromů, tak ať to nedoblbnu...

    EDIT po 2 minutách:
    Už nemusíte odpovídat. Našla jsem to... po listování a listování, byly až na konci.

    Pokud tyto 3 akční boostry aktivujete, objeví se v liště s bonusy.
    Nepropadejte panice, je potřeba prolistovat až až někdy i na konec ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/10/23
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také mi farma od včerejška zlobí, občas se zasekne, nebo načítání jde pomalu. Řeším to restartem. Vyčištění PC nepomohlo, hraji ve Firefoxu.
    Dodávky řeším tak, že si nejdřív nakombinuji všechny tři, aby přesah byl co nejmenší či nulový a pak po jednom dodávám. Není mi jasné, proč to nevezme všechny tři naráz. Stojím na čtvrté dodávce.
     
  13. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ašada01
    Děkuji ti za popis problému
    - taky jsem to pozoroval a nechápal, proč (když si to nastavím +- bez přebytků) mi tam zbyde zase něco k dodání...
    Asi to bude fungovat krapet jinak než v Alpách.
    Nicméně důvod neznám...
     
    -Jara05-, ašada01 a radyn.m tohle ocenili.
  14. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Nevím jestli je to jen u mně,dala jsem bonus na stromy (před sklízením) čekám a čekám a nic furt je tam jen zelená linka.Zkoušela jsem restart a nic žádné znamení,že už je hotovo a nebo jsem si pořádně nepřečetla návod.Dám si kafe a začtu se.
     
  15. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babina51
    Aktivovala jsi to přes ty upload_2023-10-27_13-4-58.png v levé liště?
    Mělo by se ti zobrazit něco takového:
    upload_2023-10-27_13-5-52.png
    A pak si zvolíš příslušný bonus a stiskneš tlačítko Aktivovat...
     
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ahojky
    tak ja som kose kupila , ziskala som aj tie kazety tym tajtrlikom , ale neda sa to odohrat , mam taku otazku kolko hry si mozem zahrat ? v ofi je napisane - Dále zde máme Panďákovu komiksárnu, kde se nachází nová minihra.
    Minihru lze spustit pokusy zdarma. Pokusy zdarma dostaneme každý den 2. Tyto pokusy zdarma se neukládají. Například, pokud se 2 dny nepřihlásíte a hry neodehrajete, budete mít stále jen 2 pokusy zdarma, pokud odehrajete jen jednu hru tak se další den připočte jen jeden pokus zdarma do počtu 2 kusů. Další možnosti hraní minihry jsou již za vstupenky, ty se dají koupit v koši.
    tych vstupeniek je dost , ale odohrat sa uz neda ziadna hra a dokonca sa ani nezobrazuju v hre . v mlyne ich mam
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alexandrakerulova00
    Mohla bys napsat své poznatky strukturovaně, abych se v nich mohl vyznat? Rád bych ti odpověděl, ale nevyznám se v tvém popisu problémů...
    Děkuji.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Kytka2001 takze odoohrala som hry co boli zadarmo
    kupila som kose , v ktorych su vstupenky [​IMG] , tie sa mi ale nezobrazuju v hre [​IMG] , ale v mlyne ich mam [​IMG] . alebo co to vlastne ?
     
    -Jara05- a radyn.m tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Podle mě jsou jen 2 pokusy (minihry) denně, buď zdarma nebo za vstupenky, nebo je v popisu chyba. Virt.dýně,kazeta a vstupenka je něco jiného, vstupenku nemůžeš mít ve mlýně. Tam umeleš krmení pro ty 3 potvory na ploše, automat=stáj.
    2 úkoly splněny.
     
    Naposledy upraveno: 27/10/23
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 - mám pocit, že si trochu pleteš krmivo pro stáj a vstupenku pro minihru
    upload_2023-10-27_13-48-2.png

    Přeji hezký den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.