Hrůzostrašná noc geeků (26.10. - 1.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    děkuji,já vím,ale nechci
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ja pravdepodobne akciu tentokrát vynechám, zatiaľ som ju nepochopila a nejako ma neláka :) prajem peknú hru všetkým, či už do akcie idete alebo nie :inlove:
     
  3. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    také to nechápu - dodává se protihodnota čeho? jaká je protihodnota rostiny nebo plodu pixelu?
     
    -Jara05-, babina51 a burds tohle ocenili.
  4. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím vás. Jak píše Bedlivé_oko nejprve zlehka zkusím, něco napěstuji na akčním poli a pak se pokusím jet podle jízdního řádu jan.svatek - skvěle zpracovaný, klobouk dolů, stonek se mi tentokrát líbí (dává něco málo krejcárků). Všem přeji, ať se daří.
     
  5. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zdravím,
    Dodávají se Virtuální dýně, Pixelový plod a Pixelové srdce
    Protihodnota 28, 67 a 4084 je uvedena ve FAQ akce
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hodně se rozmýšlím, zda do akce jít, možná že odehraji každý den 2 minihry a bude to pro mne končit ;)
     
  7. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Hezké odpoledne! Hlava mi jde po přečtení kolem.Vypadá to na hezký guláš,ale nakonec to asi zase tak zlé nebude.Vše se ukáže až za pochodu.Samozřejmě do akce jdu.Na akční pole to bude hodně pestré.;):)
     
  8. MarianoGirl2

    MarianoGirl2 Pisálek fóra

    Ohľadom tej pandej mince - nie je chyba vo FAQ? Je napísané, že ju získame ako "odmenu za minihru", ale pri vysvetľovaní minihry/odmien sa nikde nespomína (iba zvolené boostre). Pandiu mincu vidím až ako odmenu v 11. úlohe pri dodávaní protihodnoty.

    Edit: Vďaka za úpravu a potvrdenie :)
     
    Naposledy upraveno: 25/10/23
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj MarianoGirl2

    Díky za upozornění, už je to opraveno, samozřejmě je to odměna v akci.
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já jsem to snad už asi pochopila napřed to udělat tak jak psal jan.svatek, ovšem ty další dny už bych nepotřebovala booster růstu ,stromy bych stejně víc jak 2x nesklízela vidím to asi tak, že ráno odehrát 1 hru a vyberu si booster rychlosti na zkrácení pixelové srdce a večer další hru to samé tak abych to sklízela taky 2x pokud se zadaří automatový booster, předpokládám, že to skládání bude čím dál těžší a myslím, že to ani nedodělám, ale to mě moc vadit nebude.
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,jsem s tého goro a vubec nevím co dělat,co zasadit,co vyrábět no nevím je to namě nějak moc složité,moc věci je.
     
  12. hansicek

    hansicek Expert fóra

    tie boostre sa zaktivuju automaticky po odohrani minihry, alebo sa ulozia do stodoly a budem si ich moct spustit kedykolvek podla potreby<
     
  13. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj hansicek,
    aktivace se dělá podle potřeby.

    ahoj smoulinek123,
    neboj Reiko Tě časem najde :)
     
    Naposledy upraveno: 25/10/23
  14. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Akci začnu,uvidím jak to půjde,přeji všem hezké farmaření :):):)
     
  15. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny,
    mám pro Vás dobrou zprávu. Na chlévy bude fungovat runa Podkoní ze stromu moudrosti. Podrobnosti o runě zde
    Tudíž doba čas se z 24:00 snižuje o 10 procent na 21:36.

    upload_2023-10-25_18-47-49.png
    Tímto se omlouvám jan.svatek za narušení postupu akce :)
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Už to snad začínám chápat. Pokud mi minihra nepůjde, přijdu jen o Booster rychlosti nebo o Booster sklizně ;)
    Hrát můžu i bez toho :) V tom případě co uhraju to uhraju :music:
     
  17. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj, kutilka70
    pokud minihru dokončíš (a já věřím, že ano) máš jednu odměnu jistou ... pokud to stihneš v limitu dostaneš odměny dvě. :)
    90 sekund na hru je poměrně dost času ... do dáš :)
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Omlouvat se nemusíš, Bedlivé_oko, každé zkrácení zrání potřebných komodit pochopitelně vítám...:D
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Nezaujalo... Ale pěstovat a chovat snad mohu, minihra mi připomněla skládání pizzy a zmrzky. To mi také nebavilo
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.