Hrůzostrašná noc geeků (26.10. - 1.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Kľudne sa to mohlo volať aj Desivá Benátska noc.

    [​IMG]

    Mám aj nočnú verziu..

    [​IMG]
    Ani už neviem,čo zberám,čo pohnojiť....,ale napredujem. 8)
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Peto121 aj ja to mám tak.Ráno v pohode,ale po obede farmu v kope a Baha tak isto.Už tretí deň.Myslel som,že ak vyčistím PC pomôže to,ale stále to mám rovnaké.
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    marketka47: To mě zajímá, ale čas se měnil až v noci, tak jak mohly lístky zmizet? Asi jo, když to píšeš. Edit: díky za odpověď
    8 úkolů
    Peto: Správné strašení na farmě ;), to nemám :D.
     
    Naposledy upraveno: 30/10/23
  4. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Já nevím co se odehrálo,ale ptala jsem se na to už včera ve 23,18 a na to mi odpovídal moderátor, Bedlivé_oko ve 23.28,že se to vysvětlí až ráno. To jen že tě to zajímalo Pitrýsku47
     
    babina51 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marketka47

    Pokud jsi měla včera 2 lístky, které jsi neodehrála, tak ti po 23 hodině zmizeli, kvůli chyby, která nastala, protože by jsi na herním účtě stejně nemohla mít více jak 2 lístky.
     
  6. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ale pezt já to vím,je mi to jasné,jen Pitrýsek47 nějak mi to nevěřil,nebylo mu to jasné;) Nech to plavat, je už jiný den:)
    A jinak už jsem na 8 hře,tak snad ten řádek bude
    tak to je for,teď jsem se podívala na knížky je 23.06 a já tam mám zase toto:https://1iq.cz/i/x8yPS/qD4h6.png
    Obrázek mi nejde vložit,ale zase tam je nový za 23.56,tak to ještě není asi v pohodě,ale ty dnešní už jsem odehrála
     
    Naposledy upraveno: 30/10/23
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ten Hádov prievozník Cháron nejako vybočil z rieky Styx a aha,kam sa až doplavil

    [​IMG]

    Zajtra sa konečne doplazím ku stonke.
     
  8. Plea

    Plea Pilný autor

    V 11 hod se měly připsat lístky a opětovně nic..
    Místo toho, aby mi to připsalo lístky, tak se spustí zas odpočet..
    Hra je posunutá o hodinu a rovnou ty lístky asi smaže, jinak si to nedovedu vysvětlit.

    Dob: připsalo se to, díky :)
     
    Naposledy upraveno: 31/10/23
    babina51, davidson00 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Plea lístky na minihru jsou připisovány o půlnoci. Časomíra je sice posunutá, ale na připsání to nemá vliv.
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]
    toto by sme mali, ešte odklikať bonusy z dekorky a bude aj riadok:D

    nech sa vám darí;)
     
  11. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojda, tak a jdu za Tebou, původně jsem myslel, že to nedám, ale naprostá pohoda a to jsem se dost flákal.
    upload_2023-10-31_6-31-10.png
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Včera jsem sklidila jen ráno a večer. V práci nebyl čas. Když byl, tak mi na telefonu nenajela farma. Domů jsem došla až večer. Dnes mám volno. Sedla jsem si a propočítávala dle tipů na dodávky ke stonku. Když neudělám chybu (jako včera večer kdy jsem nepoužila booster na chlévy), tak bych to čistě teoreticky k řádku mohla nějak doklepat. Díky prodloužení akce.
    Jo mám splněno pět políček. Mám docela dost akční i plodů. Jsem zaseklá na srdíčkách s vysokou protihodnotou.
    Holt jsem se naučila, že nejdříve sklidím celou farmu a PAK se soustředím na akční plochu.
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také hlásím hotovo, obě farmy to zvládly a jsem ráda, že je to za námi.
    Tentokrát mě minihra potěšila, nebyly tam žádné záludnosti a v mžiku odehrané.
    Přeji všem pěkný den, i když mě osobně tento dušičkový čas ničí, ale jaro se blíží.....:D;):D
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotovo, ještě si zahraji pár miniher jen tak pro radost.

    [​IMG]
     
  15. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, tak přestože z téhle akce už od začátku vůbec nejsem nijak odvázaná,
    tak jsem kupodivu skoro na konci, a to jsem byla přesvědčená, že budu ráda,
    když se doplacatím ke stonku. Vůbec jsem to nijak nehonila, ani nepropočítávala.
    Jsem v posledním úkole, a zbývá mi dodat posledních 2.244 bodů, a mám to za sebou.
    Dodávky jsem fakt nijak neřešila, ale měla jsem vždy maximálně 5 bodů nad požadované.
    Minihry (krom jedné) mi šly moc dobře, takže jsem vždy měla i bonus,
    a vybírala jsem si hlavně urychlovače + vyšší výnos na stromy.
    Až poslední 2 dny, jsem si vybrala i na srdíčka.
    Jsem tedy s akcí nakonec docela spokojená :)

    Všem, co mají hotovo gratuluju, a ostatním přeju úspěsné dokončení :)
    Hezký den :)
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, já ještě kousek ;)
    ještě kousek.png
     
  17. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    hotovo, i přes prpblémy s minihrou, tak všem přeji pevné nervy. to půjde...
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásný dník všem :) taky hlásím hotovo, akce fajn, jen ty první mini hry mě nešli :p


     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nezdá se mi,že bych to nějak flákal a stále nemám hotovo.A to jsem i zcela vyjímečně pořídil 2x košík za 17 ká!:wuerg:
    To jste teda museli košíkařit,jak o život.Přemejšlím ,jestli bych to bez těch dvou košíků a prodloužení dotáhnul do zdárného konce !?!o_O
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    kaolín11
    košíky za 17 jsem koupila jen na začátku 2x, protože jsem měla pocit, že to nemohu stihnout.
    Ale vzhledem k tomu, že jsem si nachladila ledviny a lítala v noci do koupelny, měla jsem výhodu sklízení i přes noc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.