Hrůzostrašná noc geeků (26.10. - 1.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Hrůzostrašná noc geeků ::..

    [​IMG]

    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.


    Tak hurá do toho ...
     
    INČUČUNA1959 a Alice tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Je to nějak složitý, ještě si to přečtu a uvidím ;)
     
  3. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Zatím jsem z toho jako to zvíře s parohama na hlavě!
     
  4. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Jsem nějak mimo,musím to ještě alespoń 5x přečíst,snad mi to dojde.
     
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    také v tom mám hokej,na můj věk dost složité,ale třeba se to jen zdá a bude to fajn...
     
  6. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Mám v tom guláš, asi akci vynechám xD
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Můj předpokládaný postup (nikomu jej nevnucuji):
    1) Na Farmu Akční plochu osadím 3 Herní automaty (zatím bez krmení), aby byly připravené

    2) Na akční pole nejprve zaseji semínka Virtuální dýně (s vodou a hnojem to půjde sklidit 2x v době mezi 14:00 - 22:00)

    3) Zahraji si minihru (s volbou Pixelový booster růstu)

    4) Následně aktivuji Pixelový booster růstu (pokud jej dostanu) a zasadím 5 Pixelových stromů na Akční plochu (docílím toho, že stromy dozrají za 5 hodin)

    5) Jakmile budu mít po osetí Virtuální dýně a sklizni Pixelových stromů dostatek zdrojů pro krmivo, umelu minimálně 3 krmiva pro stáj (*1).

    6) Zahraji si minihru (budu-li mít vstupenku) s výběrem Automatového boosteru rychlosti

    7) Pokud Automatový booster rychlosti získám, potom jej (pokud budu mít umleté krmivo) aktivuji.

    8 ) Nakrmím stáj (předpokládám, že bude možno stáj "napojit vodou"), takže bych se měl dostat na čas sklizně T = 24:00x0,8x0,5 = 9:36 (s aktivovanou runou Podkoní bude čas sklizně ještě kratší T = 24:00x0,8x0,5x0,9 = 8:39)
    no a dál se uvidí...

    (*1) Krmivo pro stáj bude na začátku akce hráčům poskytnuto v množství 6 ks, takže bych mohl na začátku zahrát dvě minihry - jednu na Pixelový booster rychlosti (na stromy) a druhou na Automatový booster rychlosti... jen budu muset počítat s tím, že první sklizeň stájí budu mít nejdříve ve 23:36 (spíše později, protože něco bude trvat odehrání minihry). Kdo je tedy "nočňátko", bude mít tedy možnost nakrmit stáje hned na začátku akce. A nebo první krmení stájí zadat bez Automatového boosteru rychlosti, potom by první sklizeň měla být nejdříve v 9:12 následujícího dne...

    Z výše uvedeného plyne, že do akce pochopitelně jdu...;)

    EDIT: Omlouvám se za dezinformaci s umístěním Herních automatů - patří pochopitelně též na akční plochu...:)
     
    Naposledy upraveno: 25/10/23
  8. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Moc složité.Budu muset přečíst ještě 5 krát.xDxDxD
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Zdravím vespolek, tak jsem na to v rychlosti mrkla a říkám si, že to rozklíčování si nechám až po spuštění akce, praxe je vždycky lepší než teorie :pxD Ale líbí se mi minihra, vypadá zajímavě a hlavně je to něco nového, tak se těším, škoda jen, že jestli jsem to dobře pochopila, můžu ji hrát každý den jen 2x (koše nekupuji) :)
    Jinak tuším, že zítra se modící asi zapotí :oops:

    jan.svatek, máš můj obdiv :)


    Tak zítra hurá na to a ať se nám daří ;)
     
  10. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Krásné sluníčkové dopoledne..
    tak sem přečetla,budu si to muset opakovat celou noční,abych pochopila, anebo si našprtám postup od jana.svátka-seš machr,díky a bude to méně boletxD.Každopádně do toho půjdu.
     
  11. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj dinoalesi,
    pochopila jsi správně pokud si nekoupíš každý den koš máš dvě minihry a s košem tři.
    ahoj jan.svatek Tvů postup vypadá zajímavě, to by mohla být inspirace pro řadu hráčů.
     
  12. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    No nevím,moc tomu nerozumím.
     
  13. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Asi tuto matlanici oželím a budu si v klidu sázet co potřebuji.Stonek za to nestojí.
     
  14. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj jana151049,
    akce probíhá na akční ploše, takže klidně můžeš sázet to co potřebuješ a na akční si zlehka zkusit tuto akci :) o nic nepřijdeš a máš možnost jen získat :)
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také to tak vidím,že řádek případně oželím.
    Ale myslím si, že zejtra se to vystříbří a nakonec to bude brnkačka.8)
    Jen akce na spešl ploše vyžadují zodpovědnější přístup.Tj. pravidelně chodit na farmu!:wuerg:
    Zrovna tenhleten víkend se mi to moc nehodí.:cry:
     
  16. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné, slunečné poledne.
    Tak se musím přiznat, že jsem první čtení skoro vůbec nepochoila, tedy teď nevím, jestli skoro nebo vůbec.
    Co je prima, že se bude makat na akční ploše, takže pojedeme bez omezení.
    Kažkodpádně jan.svatek - díky, klobouk dolů před tebou, ty jsi hlavička, takhle vystřihnout postup. Ono to možná moc složitý nebude, jenom toho je moc k pochopení. Souhlsím s dinoalesi, praxe ukáže.
    Pro mě to znamená....párkrát si přečíst postup, abych zhruba věděla a potom hurá do terénu (zítra)
    Modíci, Vám přeji pevné nervy, protože zítra tato akce + premium..... pár dotazů určitě bude.
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak do akce samo sebou jdu ;). Moc se těším, protože nová minihra vypadá opravdu zajímavě ;). Po prvním zkouknutí hry jsem na to také čučela asi jako všichni tady ostatní :D, ale po dalším zkouknutí už mi to trošičku zapalovalo ;). Uvidíme opravdu až v praxi. Každopádně akce na akční ploše mi nevadí, ba naopak. Napěstuji, co je potřeba, nasyslím SH a vrtulky a bude fajn ;):).
    Jinak.. jan.svatek ... skvělá strategie a velká inspirace pro nás ostatní. Klobouk dolů za tak skvělou přípravu ;).
    Všichni, kdo se do akce pustíte, přeji fajn zábavu a ať se vám daří ;). Hezkou středu a ahoj :)
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Po přečtení příspěvků koukám, že nejsem jediná kdo v tom má zatím guláš :wuerg:xD Zkusím plnit, ono se to poddá :music:

    jan.svatek
    Díky a smekám :) Jen nevím jestli je to ještě hra a nebo závod o_O

    Edit: Tak koukám na ty koše a rozhodně si nemyslím, že spešl plocha je spravedlivá ke všem :(
     
    Naposledy upraveno: 25/10/23
  19. babina51

    babina51 Veterán fóra

    jan.svatek-díky za nápovědu.Super.
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    jan.svatek dík, budu aspoň vědět, jak začít.
     
    Naposledy upraveno: 25/10/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.