Houbová farma (15.9. - 21.9. 2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Houbová farma ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 15.9.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 21.9.2022 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3 / 81 (kompletní dokončení)

    Obtížnost akce:

    • střední (získání dekorací a řádku na magický stonek)
    • vysoká (získání všech odměn)
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Řádek neurazí, dekorka skvělá, tak jdu do toho :)
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak do toho jdu, poněvadž si mohu jinak pěstovat co chci. Zatím jsem se nemrkl, jestli nebude nějaká akce další.
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Je prima, že jde o pěstování na akční ploše, kde tuším nefungují běžné vychytávky jako SH... uvolní se mi tím dva řádky na SH a nebudu muset v dobíhající hledací akci dokupovat Saze - vše zajistí okamžitá sklizeň Laskavce na pohodlných polích (místo koupě cca 200 sazí mi bude stačit zasadit a okamžitě sklidit cca 200 pohodlných polí laskavce(*) - ušetřím tak 270 florenů)... a hlavně ten výsledek (dokončená pravá část Honičky) potěší!
    Do akce pochopitelně jdu , zejména kvůli té dekoraci, která dává +250% BZ při sklizni všeho.

    Trepifajksl: Souběžně začne v pátek poslední část šlechtící akce. Nemýlím-li se, potom by se snad měly šlechtit ryby (tj. ryby a žraloci)...

    A dodávky? (bez záruky, to víte, sčítání malých celých čísel)
    1794 sladké kořeny
    1222 šlechtěné houby
    668 kapek vody

    (*) Tak nakonec mi stačilo protočit Laskavec jen na 150 pohodlných polích (spotřeba 150 SH).
     
    Naposledy upraveno: 14/9/22
  5. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    už se těším, to nejde vynechat
     
  6. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Nesnáším akční pole xDxDxD jsou pomalé, zdlouhavé, nudné, bez SH, ZH a JC. :wuerg:
    Jenom budu pořád nastavovat budík na sklizeň - sámo jenom přes den. xD

    Ale jdu do toho jako do všeho na 100%.:p
     
  7. kamienka

    kamienka Perspektivní autor

    Ahoj, kde je mýtina?

    Edit: ďakujem, takže na sk je to rúbanisko.
     
    Naposledy upraveno: 14/9/22
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kamienka kapky padají na lesní mýtině a v deštném pralese. Ve FAQ je to nyní upraveno, aby názvy přesně odpovídaly hře. ;)
     
  9. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Stonka do počtu, dekorka dobrá, len ten čas :sleepy:, oddýchneme si od KŠ. Picolky potešili, čarovný klobúk, ingridin študent, tanec v lístí
    a nasprejovaná kvetina.
     
  10. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Akce se mi líbí, že probíhá na akční ploše mi vůbec nevadí ba naopak jen musím v deštném pralese vyměnit zvířátka za stromy a hurá na to. Krásnou hru.
     
  11. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    len pre upresnenie - mjs nefunguje? dobre to chapem?
    ake polia potom dat, aby sa to stihlo dopestovat. na mini pole jedno dam, druhe dostanem. pri dlzke 5 hodin to nie je moc vyhodne. ci? zle ratam? na akcnom poli som asi este ziadnu akciu nedokoncila, takze netusim co a jak...
     
  12. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Ahojte všichni akce se mi líbí,aspoň dopěstuji co mi chybí, do akce půjdu jako do každé hezkou hru přeji všem.
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, do akce jdu, ale těch kapek je poměrně dost, když uvážíme, jak dlouho rostou stromy a celou mýtinu ani prales nehodlám bourat, pak bych si nepamatovala jak dát zase zpátky všechna ta zvířata a výrobny, které tam jsou, ať se daří všem, kdo do akce jdou.
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    MJS nefunguje, jaké pole dáš je jedno, ze všech je stejný zisk.
    Běžně dávám na plochu nejdřív 2x2, pak doplním 2x1 a nakonec 1x1. Je to nejvýhodnější na spotřebu vody a hnojiva.

    Na lesní mýtině mám obříky, což zrovna není nejvhodnější sestava na padátka. Asi budu muset udělat výměnu, uvidím, jak dopadne první sklizeň.
     
  15. Kudrnová

    Kudrnová Perspektivní autor

    Akce vypadá moc pěkně. Bohužel se nezúčastním odjíždím na dovolenou ;)
    Všem přeji mnoho úspěchů a pěknou hru :)
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne sa tato akcia paci je presne sita na moj predlzeny vikend,ktory stravim zase na Morave ;) Hlavne sa nemusia hrat minihry,lebo to by bolo o drzku,pretoze sa vraciam az v pondelok.Zajtra si to pekne rozbehnem,samo dnes este stromy nahodim. Subeznu akciu tiez dam,ta sa lahko zmakne na mobile :)
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Bude se evidentně táááhnout jak tejden před vejplatou. :p Jen mám depku padátek - ze stromů mi to nikdy moc nepadalo. Partičku JC povolám do akce a uvidíme. Když neuspějí, bude žabí vývar. Jdu přesazovat neb v pralese a na lesní mýtině mám krom stromů i zvěř. 8)
     
  18. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak do akce samozřejmě jdu a těším se :p. A že akce probíhá na akční ploše mi vůbec nevadí. Potřebuji nasyslit nějaké to superhnojivo a hlavně neprotáčet párty lístky, ať mám připraveno na další akci, kde to zase bude potřeba.
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji fajn hru. Hezký večer všem :):)
     
  19. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj! No jak jinak,než že se do akce pustím. Odměny super,tak uvidím,kam dojdu.
    Hezký den všem a hodně úspěchů! :)
     
  20. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Do akce jdu, protože je na akční ploše, a na ostatních polích tak mohu pěstovat dlouhodobky. Ale nevím nevím, kolik toho zvládnu. Celý víkend budu v práci a to pak zapomínám sklízet.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.