Velká honička (8.9. - 14.9.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No jo, já hraju odhadem a pro radost :D a už se těším na mravence ;).
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce na 90 miniher se nedá bez SH zvládnout :), v noci jsem vstávala kvůli lékům a stejnak mi to nestačilo, na vedl. nebudou pikolky
     
  3. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já dojdu na 80 miniher a víc se nedalo bez bonusů a bez SH to prostě nejde
     
  4. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Uf hotovo, zmákol som aj pravú stranu.
     
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Odehráno 206 her s průměrem 133. Téměř vše jsem odehrála na obrázcích farmy, kuchyně a pekárny, ty znám. Takže jsem neměla velkou honicku, ale velký maraton:DVšem farmářům, kteří ještě hrají držím palce ;)
     
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak už jsem akci také ukončila, i když ne tak úspěšně jako někteří. Celkem odehráno 136 (výpliv 135) miniher a dostala jsem se na 123. řádek odměn vpravo (122) a průměr 134,9 (134,4). Sice jsem získala z KŠ na obě farmy 100%, ale ani vidina dalšího obrstromku mě nedonutila podat větší výkon. Sice SH mám víc než dost, ale stejně ani všechny obrstromy na plochu nedávám. Novou hledačku jsem odpískala a tak vše pro mě začalo až zmizela z nabídky. Proto takový slušný průměr hry.
    Mějte se a pěkný den, i když je tady mlhavo a deštivo.
     
  7. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, akci mám samozřejmě nedohranou. Skončila jsem u kouzelného stromu. I tak, jsem spokojená. Snad příště. Gratuluji všem, kterým se podařilo akci dokončit :).
     
  8. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Díky všem za vkládání screenů, moc mi to pomohlo.
    Z tajemky mi padla můra, takže mám velkou radost.
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Podcenila jsem okamžitou sklizeň a tak chybí padátka :sleepy:
    Končím na řádku 151 a kvůli těm devíti nedodělaným se ani nevyplatí je kupovat. Získala vše co jsem chtěla :p
    Obr strom mi stačí v základu:music:
    [​IMG]
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Na poslední chvíli...
    [​IMG]
    ...ale přece!
    Použil jsem řádky ve stonku a 150 SH na vyšlechtěný Laskavec kvůli padátkům...

    A můj obrovský prales se může rozrůst o další Obrovský strom SH XXL.
    No neberte to, když je to tak levný... xD
     
    Naposledy upraveno: 14/9/22
  11. kamienka

    kamienka Perspektivní autor

    Ahoj, tiež chcem všetkým poďakovať za rady a screeny, i keď sa mi podarila "len" ľavá strana pomohlo mi to.
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám nebo nemán utratit 350kč za koš detektiva-chybí mi 7 detiktivních nástrojů k piccolkám-.Raději jdu pryč, je to dost peněz.:oops:
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som mala v nedelu lavu stranu hotovu a pravu som tentokrat dala na 122. Bosorka skoncila vcera 90/91. Snad nabuduce ziskam zase dakeho obra,ale inak som spokojna ;) Dakujem vsetkym co sa podielali na screnoch :inlove: velmi to pomohlo. Z pikoliek bol Worm a nemrtvy poklad,este idem dat poslednu a uvidime co sa z nej vykluje xDxDxD Florenak ma stale obchadza :mad: Snad niekedy najde cestu aj ku mne ;) tajemno som tiez vyhodila tak uvidime co z neho vyskoci,mne je to vlastne jedno lebo mam vsetky zvieratka aj stromy ;) Pekny zvysok dna Vam prajem :)
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Nestihla jsem levou o dvě hry :/ kvůli práci
     
    -Jara05-, kutilka70 a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.