Hledání velikonočních vajíček (5.4. - 11.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím, zatím sbírám padátka, pročítám, jak vám všem to jde či nejde, a zítra se rozhodnu jestli rozpěstovat či nikoli, jsem nerozhodná, zda se do toho pustit či nikoli. Všem přeji, ať se daří.
     
  2. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Hlasim hotovo.
    [​IMG]
    Ocakavala som, ze budem potrebovat 90-95 hier. Nevadi, radsej zvysne, ako nedostatok.
    Pekny den!
     
  3. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Teda mně to padá tak rozházené, že potřebuji aspoň 2-3 potvory, abych uzavřela nějaký okruh. A když už ho uzavřu, tak mi zůstane na ploše takový mišmaš, že už s tím nic moc nevykouzlím. Tahle hra mě moc teda nebere....
     
  4. máťochov

    máťochov Stará škola

    Aktuální stav 46 her, 2057000 bodů. Nic moc ale 2/3 jsou za mnou. Momentálně došli padátka i kytí, takže hrací pauza. Gratulka všem co už mají hotovo.

    EDIT: 56/2484130 Plížím se pomalu ale vytrvale;).
     
    Naposledy upraveno: 6/4/23
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    8 her, už pojedu jen na pár tahů pro stonek. Pokud nebudou mít všichni stejnou předlohu, můžete se tady s body poměřovat jak chcete. Stejné zobrazení potvůrek a ukaž co umíš ;), jediné plus: nyní méně tahů a lepší barvy, zobrazení, potvůrky vyniknou. Kouknu a vidím, když nevidím dobrý výsledek neudělám ani po výměně, protože mi to systém neumožní, to je stejné jako minule.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám odehraných 7 her. Ty první dvě zkušební jsem se snažila, teď jen pospojuju pár řad, abych měla odehraný potřebný počet tahů na minihru. Na mé farmě tato minihra bude vždy jen na počet k zisku řádku.
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tentokrát jsem šel jen po řádku na magickém stonku. Cíl byl splněn a teď už je farma opět v dekoračním režimu 8)


    Přeji úspěšné dokončení akce.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Je to slabota. Mám 21 her a 700 tis. bodů. Nejlepší výsledek 69 tis.
    Tak dojedu pro stonek a pá, pá. Želvička nebude ...
    Zas jednou zábava, co moc zábava není.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak jsem to včera večer dokončil

    Screenshot_1.png

    Ale od té 33 hry to bylo teda utrpení, když už jsem to napěstoval, tak jsem si řekl, že to dodělám, ale už teda příště asi ne, jen podle odměn, kdyby tam bylo něco zajímavého.
    [​IMG]
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Konec strašlivé akce! Sice jsem psal,že se mi líbí,ale odehrát tolik her je fakt vopruz.Žádné zlepšení oproti minule jsem nezaznamenal!Ono je úplně jedno jestli je potřeba splnit 6.000000 bodů s 12 pokusy,nebo 3.000000 bodů s 10 pokusy!Potřeba her na splnění celé akce se moc neliší!:wuerg:
    Nejlepší hry:
    [​IMG] [​IMG]
    Počet bodů po 33 hrách:
    [​IMG]
    Počet her na splnění celé akce:
    [​IMG]
    Ve stodole zůstalo:[​IMG] :cry:
    Příště čekám další "vylepšení" akce!!8)
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    kaolín11 jsem na tom podobně ;)
    [​IMG]

    Ještě pěstuji a pokusím se odehrát celé :music: Pokud se mi podaří udržet průměr, tak mi čeká ještě cca 30her :wuerg:
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Opravdu jsi žádný rozdíl nezaznamenal? Podle tvého příspěvku jsi minule potřeboval na splnění celé akce 89 her s 12 pokusy na hru. Tentokrát ti stačilo 58 her s 10 pokusy na hru. Já tam tedy docela výrazný rozdíl vidím. :p
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je sice pravda,ale minule chvíli trvalo než sem se dotoho vůbec dostal! Teďkom sem jel skoro od začátku naplno! Kdyby tahle akce byla poprvé,měl bych jistě 80-90 her!:wuerg:
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké hledání všem :) ale jestli mohu mluvit za sebe, tak velikonoční utrpení xD brzo ráno jsem začala, bonusů vytočeno dost a napěstováno víc, než jsem chtěla. Odehráno zatím 26 a dalších 40 namletých a ještě zraje o_O odpadla a vidím to na celý víkend ...

    Jak píše Dob je tam rozdíl k dobru, ale hra je přiškrcená oproti minulé, kde se mi dařilo často spojit přes půl plochy i víc, ale teď je to jiné a asi nemožné, spadají samé drobky a ani těch pět nejde sladit na pomocníky -.- Za mě bych raději brala 12 pokusů, ale z minula, než si to utáhli 8) U mě tato hra příště né ... jedině s wau odměnami, které si naši farmáři za ten stres a nevrácený čas plně zaslouží :p


     
  15. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, tak tahle hra jako jediná na farmě, mě opravdu nebaví,
    takže to šudlám jen na počet her, abych získala stonek.
    Občas se mi podaří něco nahrát i bez nějakého úsilí, takže dobrý.
    Až bude stonek, tak dál nepojedu, a raději zase budu plnit stodolu.
    Všem přeji hodně štěstí ve hře, a příjemný prodloužený víkend :)
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]

    ..ako vidíte, bojujem s vajíčkami, rekordy nelámem, aj som na to asi slepá a vybrala som si, pre mňa, jednoduchšiu cestu viac napestovať a napadať, nemám čas ani sa mi nechce do toho čučať, tak idem na prvú dobrú a zas mi to kazí môj meravý ukazovák na myši, mimovoľne si odklikne, hlavne veľké obrazce:D, aj nadávam viac ako je treba8), ešte milión výhovoriek by som našla, ale fakt je, že je to zdĺhavé, gratulujem hotovým, po pikolku si dôjdem, času ešte fúra;)

    Pitrýsek47, aj si zistil, že to nemáme rovnako?, pri tých "skúmavkách" sa tiež nezdalo a nakoniec sme si radili;)

    Veselú Veľkú noc;)
     
    Naposledy upraveno: 7/4/23
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný páteční a sváteční den :)

    [​IMG]

    Naprosto a plně souhlasím.

    Musím přiznat, že můj počáteční elán vystřídalo zklamání, asi dvakrát jsem to ze své blbosti pokaňhala, ale jinak bych řekla, že to nastavení bylo opravdu těžší než minule..... nejčastěji se mi stávalo a nejvíc mě to (slušně řečeno, ale kdyby to šlo použila bych úplně jiné slovo) mrzelo, že mi na konci k lepšímu výsledku chyběl vždy jeden krok, buď ještě jeden tah a nebo jeden ten pinčlík na výměnu :wuerg::cry:
    Příště si asi budu muset zaplatit školení u kaolína, protože smekám k jeho výkonu :)

    Moc gratuluji všem, co mají splněno a ostatním přeji ať se daří ;)
    Krásné a pohodové jarní svátky všem, užijte si dlouhé volno :)
     
  18. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Ahoj, chcem sa opýtať akú stratégiu máte pri spojovaní? V minulej hre mi to šlo celkom fajn a podaril sa aj florénovník dosiahnuť, ale teraz je to trápenie okolo 40 000 na hru a to je málo na to aby som došla po korytnačku, kvôli ktorej som sa do hry pustila. Budem rada za každú radu.
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    DANKA722: Zdravím, kdybychom měli všichni stejnou předlohu, tak už bych dostal "ceres" od moderátorů, že nepíšu pravdu. Podle mě je to o náhodě. Já žádný rozdíl (kromě tahů) od minulé hry v uspořádání nevidím, bída minule, bída nyní.
    Radit si můžeme, to ano, rady jsou i v návodu a na videu. Ale to snad už každý ví jak na to (kromě nováčků) a snad nejsem takový mimoň abych neuměl spojit nebo protáhnout co nejvýhodněji potvůrky. Můžu se splést, ale dá se vrátit, přiřadit jinou, začít jinde, ale to přece vidím. Když to není možné, tak na to můžu koukat půl hodiny a nic nevymyslím.
    Čo to bolo: Pri tých "skúmavkách", zkumavky nebo nějaké zkoumání? ;) Neuvědomuji si.
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Stonku už mám,ale k tej korytnačke sa asi nedostanem.Dáva mi to samé drobné a najviac som nahral 41000 a viac ani ň.Druhý krát takúto akciu vynechám>:(>:(.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.