Halloweenský lov příšer (26.10. - 1.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, na florenovník sice nemám, ale alespoň jsem z pikolky měla kouzelný klobouk a tem mi dá 40x4 floreny, i to se počítá, je to super, za ty florenovníky, všem, kdo je získal, veliká gratulace.
     
    Naposledy upraveno: 30/10/22
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    frňákovník.png

    Masakr o_O
     
  3. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    po tretej hre som si konecne precitala ako sa to hra a zistila som, ze mozem ist aj sikmo xD
    prve tri hry som mala biednych 900-1300 bodov a cudovala sa, ako moze niekto nahrat par desiatok tisic :D :D :D tak uz idem hrat normalne :)
     
  4. Natalli.

    Natalli. Pisálek fóra

    Akce hraji vždy, je to výzva.... Ale u této mám pocit, že pokud se bude ještě opakovat, tak končím s celou farmou.
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Odehrano 7 her... 68990 maximum... 258500 celkem... 45000 vyzadovano na další odmenu...
    nene, tohle hrat nebudu, vikend fuc a představa dalších 35 her co ted mam k dispozici mi vůbec neprijde vtipna...
    jdu to odklikat na stonek a ne vic nez 5 minut na hru...
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Stonek mám, pěstuji dál, ale jen ze setrvačnosti.
    Stylově jen stylově, z Pic.bedny Nemrtvý poklad, mám dojem, že se ze mě stane nemrtvý pes, který bude honit nemrtvé ovce :D.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín s podobným počtem jsem rovněž počítala:[​IMG]

    Nakonec to dopadlo o trochu lépe, ale na dalších 8O her mám ještě napěstováno. To kdybych se nudila.xD

    [​IMG]

    Jen ten rozptyl celkových her od 9O do 16O je přece jen hodně velký a težko se to dá vysvětlit jen neobratností hráčů.
     
  9. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    kaolín11,gratulka,u mě už taky trůní konečně první,ale byla to hoňka.108 her a nejvyší skore 112590:p
     
  10. vikth

    vikth Pisálek fóra

    Na začátku akce a po odehrané první hře (jen 30.000) jsem byl skeptický, ale pak už to šlo. Stačilo jen 89 miniher a florenovník je konečně doma. Akorát ten čas strávený minihrama.:p
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent
    Stačilo mi 89 her,akorát systém to vyhodnotil na 299,pomohl až restart!:cry:
    Jinak si myslím,že u téhle akce se dalo té náhodě krapet pomoci.Jen člověk si musel představit,jak bude obrazec vypadat ,když něco vyruší.
    Ze začátku jsem to hrál hlava nehlava.Až sem se dotoho dostal,tak jsem si v klidu chystal na velký obrazec! Kolikrát jsem měl 4 tahy před koncem třeba 680 bodů a nakonec ztoho bylo pěkných 86.000!!8)
    Pokud to šlo,snažil jsem se spojit alespoň 5 příšer,abych měl na výměnu.Na poslední 4 tahy jsem měl třeba i 7 příšer jedné barvy!!! Nebo 4+4.....atd.Takže jsem na 9 tah složil nachystaný obrazec a velice často ve zbývajících třech tazích 2-3 další. Někdy jsem i ve třech zbývajících tazích jeden obětoval na přípravný tah.:(
    Ale to nic nemění natom,že tuhletu minihru už nechci nikdy vidět!
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Taky jsem měla hezké výsledky přes 100 tisíc. A opravdu si neodvažuji hodnotit, jestli to bylo jen špatnou strategii nebo i náhodou. U sebe vím, že mně moc nejdou a hraji oproti jiným za míň. Ale omlouvám se že jmenuji, Danka 160, Big 140 Pezt 12O. U nich nepředpokládám, že hráli na víc her jen pro to, že by je to bavilo. :)
    edit. toho že si zalaškoval systém jsem si všimla;)
     
    Naposledy upraveno: 30/10/22
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To jsou zřejmě nějací slabší hráči?!?;)
    Je škoda,že konkrétně u téhle akce nemaj všichni hráči stejný plány k dispozici. Takhle se můžem jenom dohadovat a házet to na systém!:cry:
    Třeba někdy příště.:wuerg:
     
  14. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Mně budou tradičně chybět padátka, tak jsem se chtěla zeptat na tu okamžitou sklizeň. Občas to tu někdo zmiňuje (nejčastěj s laskavcem), jak to prosím funguje?
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mylenka9 konkrétně u laskavce u něj potřebuješ mít ve skleníku vyšlechtěný bonus láska k superhnojivu, ve slotech vánočku, bílou nevinnost a aktivovaný nějaký řádek na zvýšení efektivity superhnojiva o 5%. Následně lze laskavec při pohnojení superhnojivem sklidit okamžitě. Pro zisk padátek je v takovém případě ideální použít komfortní pole. Alternativou je třeba šafrán, který má ve skleníků dostatek bonusů ke zvýšení efektivity superhnojiva na to, aby ses u něj obešla bez řádku.
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    mylenka, u laskavce je potřebné mít k dispozici řádek. Nevím jaký máš level, než jsem měla laskavec, tak jsem si vyšlechtila pohanku. Pokud potřebuji dohnat padátka, raději používám šafrán, na ten nemusím aktivovat řádek, tam zohledňuji aktivaci.
     
  17. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    ...a když mám level 99 a nemám teda ani jednu ze zmíněných rostlin?:D
     
    burds, Helena1313 a GordonSargent tohle ocenili.
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mylenka9 v tom případě můžeš použít třeba karafiát. ;) Ale potřebuješ u něj bonus ve skleníku láska k SH a řádek na zvýšení efektivity superhnojiva.
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jeminkote... ale i ten zatracený karafiát potřebuje řádek! Když jsem měla měla karafiát, ale žádný řádek, tak jsem používala vyšlechtěnou růži. Musel se tedy dávat jen na obyčejná pole.:)
     
  20. albion35

    albion35 Zelenáč fóra

    Ahoj nevím proč někteří nadávají ,konečně hezká odměna:D na začátku stres že to nezvládnu spotřebováno moc SH na rostliny .56000 Na začátku to moc nešlo, ale záleží na uvažování pak to bylo lepší čím větší obrazec tím více bodu. A to jsem asi 12 her zkazil z různých příčin .Spočteno průměr na hru 60000bodu takže 100her, nakonec 99her stačilo jen škoda že nešla vymazat jen jedna příšerka. Nej. skoré 117770 ať se daří :p:p:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.