Hlavonožčí příšerkové jesle (29.2. - 6.3.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Už mám hotovo asi dva dny. Sem tam se proženu děsivkou aby se ta "otevřená pole" využila. Žel nyní po dlouhé době opět točící se kytka??? Animace vypnuty, ale zase je to zpomalené :cry:.

    Ahoj martyny1234, ano lze ji splnit i celkem lehce. Nicméně, pokud jsi začal hrát někdy v roce 2023, tak samozřejmě dá takováhle akce pořádně zabrat. Na fóru najdeš spoustu rad, neboj se "pročíst" i ty mnohem starší. Nejlepší je: "jak na padátka", přidám link až jej najdu, tohle je asi nejdůležitější. Hodně záleží taky na tom, jak svou farmu vylepšíš. Ber ji jako nástroj. Čím lepší nástroj budeš mít, tím lépe a snáze se Ti akce budou plnit. Snaž se rychle postupovat, dostaneš se tak dříve k dlouhorostoucím rostlinám, ty vzápětí můžeš začít šlechtit na rychlost aj na nářadí (obojí je třeba a považuji to za hodně důležité). Stejně tak neopominout řemeslnou čtvrť ;) (budeš soběstačný, co se týče zkracování času rostlin, a "pekař" nyní nabral více na vážnosti díky novému receptu na padátka na Baha ;))

    Vlastně ani moc nezáleží tak na tom, zdali celou akci splníš. Stačí získat dekorky. Tyhle jsou docela "šťavnaté" na BZ/TBZ (důležité pro postup ;))
    Co se mi hodně osvědčilo, je získávat dekorky a řádky, které dávají cokoli, od zvěře, přes různé bedny až po "+cokoli do stodoly";). A to i v případě kdy jsem nedokázal akci dokončit celou, ale dekorku či řádek jsem získal ;). Mnohem víc dobrých rad najdeš od hráčů, kteří hrají už dlouho, ale hledej hodně i rady starší, které "počítají" s farmou v nižších levelech ;). Nevím jak moc "daleko", spíš vysoko jsi na stromě moudrosti. Ale kdysi jsem tady na fóru o "stromu" četl: "postupovat co nejrychleji a nejkratší cestou vzhůru...", a to právě z důvodu vyššího padání padátek, bo nahoře na stromě je "živoucí legenda" a "živoucí legenda II.", po potunění na 30/30, a navíc "pověšení JC" na strom, Ti budou padátka hodně padat i na děsivce, ony Ti teda více budou padat na všech polích, teda mimo "spešl plochu" ;).
    Ps: koše a bonusy jsem nikdy nekupoval.
    Přeji Ti příjemnou a zábavnou hru :)

    Edit: Kytka 2001, děkuji. Hraji téměř výhradně v klientu, jinak ve Firefoxu. Ale to jen v případě nejtěžších problému ve hře, pokud má klient vážný problém. Ve většině případu mi v klientu hra "jede" lépe :).
     
    Naposledy upraveno: 5/3/24
  2. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj radyn.m
    Nejprve ti děkuji za vyčerpávající odpověď. Nás moderátory vždy potěší, když nám hráč pomůže svou odpovědí.
    A za druhé - hraješ v Unity klientu nebo v nějakém prohlížeči?
    Má osobní zkušenost zní - pokud chci sklízet plodiny na políčkách, je lépe využít služeb prohlížeče (např. Edge), pokud chci sklízet dekorace, stromy či stáje, osvědčilo se mi použít Unity klient.
    Proč tomu tak je, netuším, jen se chci podělit o svou osobní zkušenost...;)

    Z toho můžeš vidět, že nemáme žádné hlášení o zpomalení hry...
     
  3. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Hra dnes opravdu jede pomaleji již od brzkého rána. Ovečky, kytky a nepomáhá F5. Nejhorší je nákup na trhu a to se bavím o čase 4,30 hod. Takže není to tím, že je ve hře mnoho hráčů.
     
    -Jara05-, -Jiřulka- a hroudov tohle ocenili.
  4. goro19

    goro19 Pilný autor

    Také "hlásím" zpomalení hry, ale už od včerejška a to v Edge. Všude samé ovečky s kolečkem a kytky při každém pohybu z plochy na plochu.
    Kytka2001 - jestli to není tím, že hráči už ty různé poruchy ani nehlásí.
     
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, teprve dnes jsem akci dokončila a nebýt SH, vrtulí, tak bych to asi nedodělala, jinak všem, kdo má hotovo, veliká gratulace.
     
  6. VeraDekeresova

    VeraDekeresova Pisálek fóra

    Ahojte. Už som hru skončila, ale už odvčera to ide ako na slimačej farme. das ist hrúza
     
  7. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj VeraDekeresova

    V těchto chvílích nemáme zmínky o nějakém významném zpomalení hry. Hraješ v Unity klientu nebo v některém z prohlížečů?
    Má osobní zkušenost říká, že plodiny (rostliny z polí) je lépe sklízet v prohlížeči (Chrome, Edge apod.), zatímco ostatní komodity se mi lépe sklízí v Unity klientu (nicméně i v prohlížeči to jde plynule, jen ruční aktivace některých mazlíků mi jde lépe v tom Unity klientu, ale to je jen subjektivní pocit).

    Pokud máš problémy, chce to při použití Unity klientu počkat na update a při použití prohlížečů vyčistit paměť PC a prohlížeče (jak na to, najdeš např. zde).

    Samozřejmě se můžeš obrátit i na technickou podporu (zde).
     
    -Jara05- a fany2020 tohle ocenili.
  8. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Prosím, hru jsem dokončila,ale řádek nikde nemám. Něco jsem špatně pochopila? Díky za radu.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ja-pe - řádek najdeš až na 4 straně a nebo můžeš použít vyhledávání
    upload_2024-3-5_16-46-26.png

    Přeji hezký den
     
    -Jara05-, lacrima a sovicka64 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ano, nehlásí, to by mě už ruka bolela :D, hraji v prohlížeči Edge, moje rozhodnutí, nehodlám skákat sem a tam;), už jen sklidím a pryč. Akci mám dávno hotovou, tak co sem psát, ale připojuji se, pomalé nebo rovnou stránka nereaguje, obnovit ....
    Kdo nemůžete najít řádek, dejte si nedokončené, tam jich asi máte minimum, oj,oj pořád dokola. Nebo napsat pár písmenek.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    fany2020, já akci dokončím až zítra, protože první tři dny jsem se na farmu dostala velmi sporadicky. Teď můžu sklízet pravidelně, takže plním předposlední kytkový úkol, abych získala řádek na stonku. Ten zbytek už bude brnkačka, moc na dodání toho není. Kapky a vrtulky jsou potřeba v akcích na farmě, kde se musí dohánět pajdátka, sem moje cisterna pustila kapky jen na rozpěstování v pozdních nočních hodinách, jinak jsem jela jen voda + bobky. A pojedu tak až do konce.
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som si uzila welnes a stihla som aj akciu vcera dokoncit ;):p:music: bosorka dosla do ciela az dnes,samozrejme ze som tomu musela trosku pomoct ale bola to akcia na pohodu,keby som zacala vcas nevenovala sa inym prijemnejsim aktivitam :)
    Aj mne to mrzne obcas a v unity ked dam pozbierat jedno pole tak mozem rovno restrt, lebo farma skonci v hmle a pise nereaguje. Klienta som kvoli kralovnej znovu instalovala,lebo tam nemrzla,no nehrozilo zbierat urodu :oops:
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak píšete o tom "zamrznutí" farmy, já to tak nějak nevnímám, páč mi občas zamrzne monitor, tak na pět minut, takže nikdy nevím, co způsobila hra a co můj HW :) Nicméně prohlížeče jsem opustila, jak GCH, tak Edge a hraju jen v klientovi. Možná je to tím, že pořád hraju v sedmičkách, ale funguje to.
     
    bačkora85, radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    To bys byla Ynočko první koho znám. Monitor jen zobrazuje co se děje v PC či notebooku.
    Ani chyba to že se zasekne není, vždy jde o to že máš pomalý nebo zaneprázdněný procesor.
    A následně nereaguje proto grafická karta, která pak čeká na data které jí procesor ještě neposlal a tak je nezobrazí.
    Chyby jsou, spuštěné aplikace v pozadí, nedostatečná paměť a pomalý procesor konče starým PC atd.
    Chyby v akci naštěstí byly přehlédnutelné ale, hra samotná chyby samozřejmě má.
    Ne však tak zasadí aby hru zpomalovala celé minuty...
     
    -Jara05-, lacrima a Prepperka tohle ocenili.
  15. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Moc děkuji
     
  16. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Od včerejška mi nefunguje stonek. Souvisí to se hrou? Děje se to někomu?
     
    ptakoun tohle ocenil(a).
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já už to mám taky nějaký ten den hotový a dneska mi to spešl ukazuje :D tak posílám jednu ukázečku hah :D
    [​IMG]
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vaccis , 14087, .mamaz. - ahoj, zkuste otevřít hru v jiném prohlížeči, třeba to tam půjde ;)
     
    lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já jedu na klientovi a dokonce se to i dost pomalu načítalo brzy ráno, teď občas přestane reagovat tak aktualizuju..
    v chrome je to občas to samé, operu mám jak zpomalený film.. tak raději klienta :)
     
    Skali, Prepperka a -Jara05- tohle ocenili.
  20. vaccis

    vaccis Pisálek fóra

    tak to nefunguje u mne ani v jednom prohližeči tak ted čekám další odbornou radu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.