Hlavonožčí příšerkové jesle (29.2. - 6.3.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    První sklizeň upíří lilie na akčním poli:[​IMG] :)
    Možná,že to dneska dorazím!8)
    Vrtalo mi hlavou co je lepší použít,když jedu upíří lilii s SH.
    1)Aktivace 3 řádků na SH,2 na děsivku,vánočka,nevinnost,voda,hnůj,SH -čas 31 minut ( ještě i s dekorací 29 minut)
    2)Aktivace 3 řádků na SH,2 na děsivku,s.kytice,nevinnost,voda,hnůj,SH - čas 33 minut
    dodatek:
    pokud se aktivuje nejprve strašidelná kytice,pak se zasadí lilie,zruší se kytice a dá se vánočka,tak výslednej čas je 21 minut (se vším co jsem psal výše) !!!!!
     
    Naposledy upraveno: 29/2/24
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já mám těch chrastítek jen 43, co je mizerné a nevím, jestli se to dá stihnout, jinak všem přeji hodně úspěchu při plnění akce.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  4. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Ahoj, tak napěstováno by bylo ;). Teď už jen dlouhodobku a nachytat nějaká ta padátka ;):).
    kaolín11 .. gratulka ;)
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, já už rozpěstovávám :)
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Napěstováno by bylo a padátka nakonec dopadají sama :music:
    [​IMG]
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem před chvílí rozpěstovala a jinde už mají hotovo, případně se jen čeká na pajdátka. Jak já závidím ;)
    Ale neva, od pondělí mám volno, tak to bude určitě v pohodě. Teď si jen rozpěstuju a pak budu sít lilek...
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, tak jako vždy, jdu tam, odkud jsou někteří zpět. Klasika. Pojedu eko bio: voda a MJS. S padátky to snad nebude tak hrozné. Chybí mi cca 400 kousků a věřím, že to průběžně popadá.
     
  9. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    dnes už se hra opět načítá velmi pomalu, kytička se točí a točí
     
  10. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Dobrý den, předpokládám správně, že v tooltipu ve hře jsou u těch dalších dekorek špatně uvedené počty BZ/TBZ? (Stejný název dekorky, předpokládám: stejná dekorka. Tudíž stejný zisk BZ/TBZ) :)?
    edit: Farmářka_X, není zač a děkuji za info :)
     
    Naposledy upraveno: 1/3/24
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    radyn.m - do faq se vloudila chybička. Jedna dekorace je plusková a druhá bez pluska tím pádem jsou "rozdílné" Faq je již upravno ZDE. Děkujeme za upozornění

    Přeji hezký den
     
    burds, -Jara05- a radyn.m tohle ocenili.
  12. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    Tento týden jsem pořád někde v trapu, ale myslím že i tak stíhám.
    akční: 6265 ks
    padátko: 352 ks


    Nová rostlina 10ti hodinovka - tak úkol skoro splněn, tam musím dodělat vlnu, ale napěstováno je.
    Jinak Farmu jsem si upravila jak potřebuji.... potřebuji doplnit stodolu.
    Hotovsonům gratuluji.... a všem přeji pěkné odpoledne a krásný víkend ;)
     
  13. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky Radku , neusměje a neusměje ... prostě nyní se neusmívá i kdyby jsi ho strhalxD
    .... protože, když je na farmářském kole nový jackpot , tak tam nejsou (bohužel) bonusy na sklizeň :p

     
  14. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    Napěstováno už mám a ted jen čekat na pajdátka, tak snad s lilií dopadnou určitě to bude v pohodě
     
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ahojda kolegyně, no jasně že vím, točil jsem jen když tam byl a bylo něco více zajímavého...
    Jenže pak už jsem to nevydržel a točil sem TURBO z nudy, po stovce jsem si odplivnul a šel se uklidnit do kostela!
    xD:DxD

    Ještě pár vypadávátek a fertig..!
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    na obed hrkálky dopadali a z pikolky vyšiel festival, môže byť:D
    [​IMG]

    nech sa aj vám darí;)
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer všem :) tak já moc nepospíchám a zatím jen voda s bobky. Ráno budu v polovině, chrastítka zatím stíhají tak uvidím :p až tam začne strašit, že nestíhám, nasadím SH ;)
     
  18. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo. S padátky to bylo horší ale o víkendu nebude na farmu čas tak jsem sázela upíří lilie se SH,padátka napadala a úkol splněn. Jinak nový jackpot zase o ničem jsou to kraviny do kravína:p teda do kola, aby jsme si náhodou moc nepomohli. PL už proto nekupuju vystačím si co napadá z beden.
     
  19. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak to by bylo...
    upload_2024-3-1_19-39-41.png
    ...teď nezbývá, než to všechno dodat.
     
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Už je to uděláno, už je to hotovo ... :music:
    Gratuluji rychlíkům a ostatním přeji úspěšné pěstování a ať ty chrastítka padají .
    Času je ještě " haba kuk" ;) , tak to určitě všichni dáte.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.