Hanami festival (19.4. - 25.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Hanami festival ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 19.4.2023 ve 14:00 hod
    Konec akce: 25.4.2023 ve 22:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
    Kudrnová tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kdyby akce nebyla na spešl ploše, tak ji ani nejedu ;)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Přesně tak! Tak ubohej řádek se jen tak nevidí. Navíc akce na spešl ploše se táhnou jak smrad!:wuerg:
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    keby riadok dával ako odmenu bedňu s hviezdičkami tak by to konečne vyzeralo, že RT chce vybalancovať chod hry pre nových hráčov. Takto sa budeme trmávať dni na špeciálnej ploche s prepačením na pár bodov do sezóny.
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Do akce se pustím, protože žádnou nevynechávám. Ale akce na spešl ploše moc v oblibě nemám, táhnou se a nedají se urychlit. Tedy dají, ale určitě koš za 270,- kupovat nebudu.
     
  6. Štika

    Štika Mistr fóra

    Děkuji za nabídku :p ale řádek nepotřebuji, hvězd mám na rozdávání...kdyby šly rozdávat.
    Spešl plochu nemusím,zapomínám sklízet a jak píše kaolín táhne se to.
    Sezona hotová a na BZ nehraju. Bude na farmě úklid a pohodička.
    Kdo se do akce pustí tak ať mu to odsejpá. ;)
     
  7. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce se pustím,ale občas zapomenu sklidit co udělám nevím mám o víkendu dvě sportovní akce
    tak toho moc neudělám, přeji všem farmářům at se vám daří ;)
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký den vespolek, tak já zatím nevynechala žádnou akci a určitě mi to nedá, nechat tuhle bez povšimnutí, takže ano akci pojedu, ale jen tak pro radost a pokud ji třeba nedokončím, tak mi to určitě vadit nebude (možná trošku joxD) Ale narážím na ty odměny z řádku, rozhodně nejsou motivační a jestli je mít budu nebo nebudu - nevidím v tom rozdíl:p
    Obrázky jsou ale krásné s dominantní nádhernou sakurou uprostřed, tak aspoň oko se potěší :)

    Kdo se akce zúčastní, tomu přeji hodně úspěchů a všem pohodový týden ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/4/23
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Vítám, že je na spešl ploše, neb ostatní plochy čelí invazi mývalů. (Jo, vím, že už se o jejich šlechtění ví dávno, ale nějak nebyl čas a prostor. Doháním, co se dá.) Akce se klasicky potáhne jak týden před výplatou, ale co se dá dělat. Osobně bodíky do sezóny vítám.
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Řádky dávající hvězdičky tento problém nijak nevyřeší. Jsou jednou z příčin, proč jsou hvězdičky pro část hráčů prakticky irelevantní. Z mého pohledu se hvězdičky ani zlaté banány neměly nikdy dostat do beden. Sice tu byla karnevalová královna, která také měla výrazný vliv na jejich množství, ale u ní se jednalo o dočasnou záležitost. Zatímco bedny poskytují značně velký přísun těchto měn nepřetržitě.

    Mnohem smysluplnější mi přijde nabízení hvězdiček v akcích v místech, kde si hráč může vybrat. Tudíž je předpoklad, že si je vezmou jen hráči, kteří potřebují. Na dohnání řádků to bohužel nestačí, ale alespoň tím nedochází ke zvyšování počtu hvězdiček u hráčů, kteří jich mají mraky.
     
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Dob mám vecný komentár: Čo napríklad riadky umožňujúce lepšiu efektivitu superhnojiva? Tých je viacero. Samozrejme keby sa ich pridalo ešte zopár akčné rastliny by možno šlo dať na 0 čas dozretia ale nebolo náhodou úmyslom RT po rokoch pridať do akcie odmeny identicku gaštanovému riadku aby sa to trochu vybalancovalo?
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 to je něco úplně jiného. Je zcela očividné, že řádky se zvýšenou efektivitou superhnojiva nelze dávat do akcí v neomezeném množství v případě, že by je mohli získat všichni hráči. Asi nejjednodušší varianta, jak toto vyřešit by bylo umožnit znova zisk starších řádků např. pomocí akčního obchodu. Ale tady už se dostáváme ke spekulacím, ke kterým není toto vlákno určeno. ;)
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Dob jedná sa ale o podstatnú vec v hre ak sa bavíme o balancovaní. Nejde mi o rovnosť hráčov lebo rovnosť je nezmysel. Ak však riadok na sh bol opäť zavedený do hry po niekoľkých rokoch naspäť tak by sa to isté mohlo stať aj s riadkom ktorý by dával bedňu s hviezdami. Na rozdiel od pridania ďalšieho riadku do hry by sa pridaním riadku s bedňou s hviezdami nevytvoril ešte väčší nepomer sily farmárov. Jednoducho by riadok ako odmenu nevyužili všetci a to je úplne bežné. Ak zoberieme do úvahy štatistiku tak v priemere 40% akcií ktoré majú v odmenách riadok tak tá odmena nestojí za nič. Nevidím preto logický dôvod prečo by takýto riadok nemohol byť zavedený do hry.
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 do hry samozřejmě zaveden být může, ale pořád budeš mít hráče, kteří jej nezískají a ti budou v ještě větší nevýhodě. Čili nepoměr v počtu hvězdiček se mezi hráči se všemi řádky a bez těchto řádků zvýší ještě více a přibyde hráčů, pro které budou hvězdičky časem irelevantní. Otázkou je, zda to brát tak, že hvězdičky jsou irelevantní a všichni by je měli mít v obrovském množství, nebo je lepší podporovat novější hráče v jejich zisku, ale zachovat původní koncept, kdy by měl hráč kvůli zisku hvězdiček plnit především úkoly v družstvu.
     
  15. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    I tady se budu opakovat a kci samozřejmě zkusím - opět je to pro mě novinka.
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak jsem se na to koukla znovu a líp a pokud jsem to dobře pochopila, tak si budu moct vybrat u jednoho objektu jen jednu variantu, takže někde to bude těžší rozhodování, jako např. tady ↓ bych brala všechny xD
    [​IMG]
     
  17. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    @dinoalesi přesně, sepisovala jsem co bych chtěla za odměny a někdy by se mi hodily všechny 3 vyrianty. Takže jsem volila zatím dodávky s nejmenším počtem kusů a uvidíme co z odměn nakonec budu mít :)
     
  18. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    v družstve nie je dostatok hviezdičiek na vyplnenie celého stromu múdrosti resp. ani nie na všetky potrebné veci preto považujem za vecné aby tento riadok bol zavedený do hry. Už sú tomu roky, čo bola akcia s hviezdami a žiaden nepomer sa v hre nevytvorí. To nie je štýl odmeny kde keď ju získame 2krát tak budeme mať 2krát lepšiu výhodu. Hviezdičky majú jednoducho limitovaný počet do ktorého idú využiť a zbytok sa ukláda do lišty. Reagujem špecificky na toto zavedenie lebo už som zaregistroval na fóre viacero hráčov, ktorí by napr. chceli to stromové údolie ale jednoducho nie je možné to pre nich dosiahnuť. Iba ak tak vložiť do hry reálne peniaze. Nehovoriac o tom, že v akciách je hviezdičiek tiež katastrofálne málo.
     
  19. kocieva

    kocieva Magnát fóra

    To bude dilema vybírat ze 3 odměn, akci budu plnit polehoučku, jen abych se kochala nádhernými omalovánkami. Přeji pěkné chvilky u plnění akce, ať se daří.
     
  20. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak i já se do akce pustím ;), však jako obvykle .... vždyť žádnou nevynechávám :). A jsem ráda, že se bude pěstovat na akční ploše. Alespoň doženu nějaké resty na klasických plochách ;). Mně osobně řádek na stonku ani neurazí a ani nenadchne ... bude další do sbírky ;). Pokud se tedy k němu propěstuji, jelikož urychlující prostředek kupovat nebudu a pojedu tak nějak na pohodu ;). Všem, kdo se akci rozhodnete dělat s jakýmkoliv cílem, přeji hodně úspěchů a fajn hru. Hezké odpoledne :).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.