Zabydlení (26.3. - 1.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Zabydlení ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 26.3.2020 ve 14:00 hod
    Konec akce: 1.4.2020 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Super:) Vůbec to nechápu, ale určitě začnu akci o šnekovi dělat;) Já to vždy pochopim, až v průběhu hry. Tentokrát se mě zamlouvá i stonek.
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Noo, jsou tam pěkné odměny, kolikrát nebudu vědět, co si vybrat. Do akce jdu....
     
    Naposledy upraveno: 25/3/20
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já sice chápu, ale většinou nemám.;)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - kapradí/papraď koupíš na trhu a pak už ho můžeš normálně rozpěstovat. Semínka také dává dekorace Dávkovač kapradí / Automat na papraď (klik)
    Slovenský překlad k akcím nemáme.

    Edit:
    Hráč svůj dotaz smazal o_O (opravdu ještě netrpím samomluvou). Odpověď zde ale nechám, třeba pomůže i někomu dalšímu.
     
    Naposledy upraveno: 25/3/20
  7. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Začnu a uvidím,kam to dotáhnu,konečně volná pole na farmě,je třeba doplnit stodolu ;)
     
    dingičko a coneznam tohle ocenili.
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 u každého druhu nábytku budeš mít na výběr ze 3 variant (ufo, gramofonová deska, čarodějnický klobouk). Z těchto 3 variant si vždy můžeš vybrat pouze jednu. Doporučuji zhlédnout video, kde uvidíš, jak to funguje.

    Mimochodem své příspěvky s dotazy nemusíš mazat. Když je totiž smažeš, tak ostatní hráči nevídí, na co odpovídáme a může je to zmást.
     
    zejdy66, coneznam a tronaldo55 tohle ocenili.
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ok :D splietol som si to s príspevkami z OaD. Pozeral som dobenove video a čo sa týka iba samotného splnenia akcie za účelom dosiahnutia stonku tak je potreba minimálne 1025 zlatých hríbov a 1079 snežienok

    Samozrejme za predpokladu, že hráči majú tie ostatné veci v stodole :)

    Akca vyzerá slušná idem do toho ale bude to tesne snáď ten stonok získam šikli by sa mi tie BS/TBS vzhľadom na to, že mám okolo 500 stromov na baha :) vďaka moderátori za odpovede :)
     
    zejdy66 a coneznam tohle ocenili.
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    tronaldo55 - počítal si to komplet,alebo len jednu variantu(napr.ufo)?
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    počítal som to ako výsledok toho, že hráčovým cieľom je získať stonok, čiže som vybral varianty s najmenším počtom tých snežienok a zlatých hríbov, ale nie je to najvýhodnejšia kombinácia postupu vzhľadom na odmeny, to je len výsledok pre tých čo chcú hlavne získať stonok.

    Ja osobne som s rozhodol pre túto variantu:

    1084 zlatých hríbov
    1283 snežienok
    25 pavúkov
    15 lienok
    150 plodov brestu
    15 slimákov
    900 paprade

    Tento môj osobný výpočet som robil na základe toho, že sa chcem sústrediť na výhry ktoré obsahujú hviezdičky a superkrmivo.
    Tak snáď sa každému podarí všetko získať. Veľa šťastia farmári :) :) držím Vám palce
     
  12. papulice

    papulice Veterán fóra

    zkusím,jen bych se chtěla zeptat kde seženu ovocnou palačinku?děkuji
     
    coneznam a puntík50 tohle ocenili.
  13. CalamityJane0708

    CalamityJane0708 Pisálek fóra

    super akce a hlavně každý má stejné podmínky pro pěstování :)
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    papulice - ahoj, koupíš ji v největším akčním koši (viz FAQ k akci nebo video od dobena) ;)
     
    zejdy66, DANKA722 a coneznam tohle ocenili.
  15. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    No tak to nevím. Domácí výuka zabírá moc času a na farmu mi tak nezbývá. Ale vzhledem k tomu, že se pěstuje na akční ploše, tak to možná i zkusím.
     
    herda21 tohle ocenil(a).
  16. burds

    burds Titán fóra

    No nevím.Pokud bude konečně teplo budu raději mýt okna.Pokud teplo nebude asi zkusím
     
  17. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Je to akční plocha, jdu do toho. Vybírám vždy třetí variantu a vyšlo mi potřeba tohle :(:
    1569 jarněnka
    1128 medová houba
    + zásoby ze stodoly, které mám

    Tak hurá na to :D!
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  18. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Hmmm akční plocha mě neba, nejspíš vynechám. Nebo uvidím jak to půjde. Zas dvě akce najednou, nevím kam to farma žene...
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož spešl plocha nijak nenarušuje běžný chod farmy,tak proč se do akce nepustit! :) Jen to teda ve stodole moc přibejvat nebude.o_O
    Vzkaz pro RT: jestli nás chcete neustále zásobovat novými řadami na stonku,tak už to proboha dejte nějak do kupy.Aktuální stav je opravdu zoufalej.Odmítám tyhlety řádky sklízet ručně, takže jsou mi v podstatě k ničemu!:p
     
  20. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No jo jako vždy nechám to až na hru tam se to lépe chápe a na akční ploše je fajn času ted je habakuk.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.