Hadí oči (20.9. - 27.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Na opravě akce v samostatném klientovi se pracuje. V prohlížeči by mělo vše fungovat.
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Nezlob se na mě, ale tohle pro mě není relevantní odpověď, já si dovedu najít na webu, co se skrývá pod termínem DDoS útok, mě víc zajímá ta další část, co s tím dělají nebo hodlají dělat... jsou i jiné možnosti, jak se vypořádávat s problémovým chodem hry, třeba poupravit různě akce atd... a hlavně informovat nás o tom, abychom alespoň viděli snahu a nějaký zájem a opravdu bych to chtěla slyšet (číst) od tvůrců, já vím, že vy (moderátoři) s tím nic dělat nemůžete, teda krom toho, že dáte report ;)
     
  3. barca279

    barca279 Vážený autor

    mne nejde vobec ani klient to je pruser.hram to na safari
     
    Helena1313 a maribeja tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dinoalesi: Zdravím, tak to asi budeš muset napsat do Hamburku nebo přímo do Číny ;). Co s tím chtějí dělat? Tak asi jako většina, útoky odrážejí, napravují chod hry apod. Úprava akcí? Zase někteří budou "řvát", že se nudí atd. Snad je doba na akci dost dlouhá aby se dala dokončit.
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pitrýsek47, když myslíš, že je to tak správně a že by to tak mělo vypadat, nebudu ti to brát ;)

    K akci: vypadlo 56 kostek, tož to moc neušetřím, asi budu šlechtit, SK je přeci jen dost ;)
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    KŠ se nepochlapilo, tak jsem pustila 2 Jacky a dávám zuzku, snad to bude přibývat :p
     
  7. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Osobní zkušenost...
    Když jsem se usilovně snažil zprovoznit Unity klienta pomocí F5, k ničemu to nevedlo.
    Poté, co jsem vyskočil z herního okna, a spustil Unity klienta, došlo k jakémusi update - a voilà, začalo to fungovat!
    Čili jak jsem již psal výše - je třeba ukončit veškeré entity Unity klienta, pak ho spustit (příznakem je právě ten update) a pak to začne fungovat...
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já sklidila rákosí a jsem spoko, mám ho dost do úkolu a i kalíšků je dost :) [​IMG]
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    základ by bol, koniec pravej strany zatiaľ nevidno, ešte si zahádžem;)
     
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Dvě fajn zprávy.
    1. Mám volno .... jupíííííí
    2. KŠ se smilovalo a dalo mi 100% /24 hod

    Jako správná farmářka, jdu se přezout :) a hurá na pole xDxDxD
     
  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    "Madulka_cz,
    Dvě fajn zprávy.
    1. Mám volno .... jupíííííí
    2. KŠ se smilovalo a dalo mi 100% /24 hod

    Já jsem se lekla, že máš hotovo. :inlove:
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Napěstováno by bylo a na noc jsem dala stromy pro kostky, zítra si zahážu a končím ;)
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som iba rozpestoval a ak sa nič nepokazí zajtra budem pokračovať.Do rána som dal ľan ktorý potrebujem do úlohy a budem sadiť akciovku.Ak sa to bude kaziť tak rýchlo ukončím akciu;);).
     
  14. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Zase to funguje taK na čtvrt plynu, člověk se žene domů, aby rozjel akci a za hodinu jsem už asi 6x restartoval a jěště nestihl zasadit akční, SUPER
     
    -Jara05- a AKOALAA tohle ocenili.
  15. kuba899

    kuba899 Rádoby autor

    A bude ta hra někdy ještě fungovat? Nevidím problém v útocích, ale v kapacitě serverů. 5 minut před 14h vše fungovalo. A pak az všichni chtěli zaktualizovat hru, aby stihli začátek, tak už to nejelo. A i teď večer to moc nejede. Dostat se do Protěžového údolí, kde to přenáší strašně moc dat je docela problém. Jednou to jeden kolem 1Mb/s a trvá to několik minut, normálně to cucne rychlost přes 80Mb/s a údolí se načte celkem rychle.
    Já vidím problém v obrovském množství dat, před pár lety u této hry teklo těch dat možná desetina.
     
    fany2020, malanek70 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,tak,ako som včera písal.Teraz som rozpestoval (asi som si ušetril aj nervy,čo čítam) a nesklamali ste,že DANKA722 ?
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Stonek je doma ;)
    [​IMG]
    Ale byl to boj. Často jsem musela hru restartovat :wuerg:
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    mám tři zprávy a jsou fajn.
    1.mám práci a to je taky jupíí, protože jsem kdysi zažila období,kdy se težko hledala
    2. trvají na tom, že si sice v práci můžu hrát s čím chci a kdy chci, ale farmu z toho nějak vynechávají. Nu což.
    3. kolo dalo 200% ( + jack, ZSH, 100 do zlata) tak i po zprávách po šesté se dalo ledasco napěstovat.
    [​IMG]
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Zítra pokračování ;)

    Screenshot_1.png
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hmmm :eek:

    rozpěst.png
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.