Hadí oči (20.9. - 27.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    No jo.. napadli nám i Ameriku v Opeře syčáci, ale mě je to asi něják jedno, řádek mám a kostky ne/padaj šíleně o_O Vůbec mi ta pravá strana nejde ani se zlatými kostkami:cry:
    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    YNO gratulka k narozeninám.Těch 15 bych brala máš to nejlepší před sebou.Mě už nějak těch 73 zmáhá.
     
  3. *kikinka*

    *kikinka* Pisálek fóra

    Prosím mám problém: v hre hadie oči som si kúpila 2x záhadný výbeh Spekkoek a namiesto neho mi dalo 2x mesačný koláč. *kikinka* ID: 18466428. Písala som na podporu,ale nepustilo ma to ukončiť. Prosím o preverenie
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    *kikinka* - jaké výběhy jsi zakoupila může prověřit pouze podpora. Text musí mít min. 140 znaků. Pokud se nepotřebuješ rozepisovat tak doplň znaky třeba tečkami.

    Přeji hezký den
     
    burds a -Jara05- tohle ocenili.
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    aktuální stav:
    L - 145/65/? a
    P - 19.810/19.500/25.000 aneb 79/78/100
    (78. Jezírko pro okounky)
    To jen pro ty, kdo nejsou tak rychlí. Je nás víc 8) I na mé farmě je KŠ škrt.
    Jupí :music: první Jezírko pro okounky je doma! Měla jsem nachystané krmivo, tak už rybka plave.
    Co bude navíc, bude navíc...

    Časomíra do konce akce 18 hod.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak po chvilkách jsem kostkoval

    Screenshot_2.png

    Screenshot_1.png

    6 flush prostě odolal :mad:

    PS: obchod jsem vykoupil krom dekorací
    [​IMG]
     
  7. lboza

    lboza Pisálek fóra

    už nejdou házet ani kostky, každou plochu sbírat na několikrát bez kombajnu je opruz - zavřete krám a odejděte s důstojností
    my už si nějakou hru kde nejsou problémy najdeme
     
    malanek70 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Iboza - ahoj, žádný problém jsem teď nezaznamenala. Kostky mi házet jdou normálně, pole sklízím (kombajnem tedy). Nepíšeš, v čem hraješ - klient nebo prohlížeč. Dále může být problém i v internetovém připojení. Nemáš otevřeno souběžně s farmou i jiné věci - to by mohlo také značně zpomalit PC. Možná by bylo dobré pročistit prohlížeč, který používáš atd...
    Můžeš se obrátit např. i do technických dotazů, kde ti mohou s problémem poradit...
    A ještě FAQ pro technickou sekci - rozcestník
    Hezký večer
     
    bačkora85, -Jara05- a 14087 tohle ocenili.
  9. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    A zakončení v podobě 6ks vistárie ze 6 taj.sazenic.
     
    burds tohle ocenil(a).
  10. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Akce sice prodloužena, ale propadlí pomocníci, SH a vrtule nikde. Už je toho za poslední dobu nějak moc. Málokdo má čas sedět u počítače a čekat, až se to podaří opravit, protože život hráčů není jen farma.
     
  11. lboza

    lboza Pisálek fóra

    SKALI - VZAL JSEM KUPON A SBÍRAT ŠLO - NA DALŠÍ PLOŠE JSEM ZKUSIL RUČNÍ SBĚR A PROBLEMY STEJNÉ
     
    burds tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Iboza - vyzkoušela jsem i ruční sklizeň a bez nejmenších problémů. Opravdu bych na tvém místě zkusila buď jiný prohlížeč nebo pročistila ten stávající, nebo bych si udělala testík, jak jsem na tom s internetem (rychlost, stabilita atd - máme rovněž v technickém FAQ - Zkouška stability a latence internetového připojení. A nebo bych se opravdu obrátila na kolegy v technických dotazech a požádala je o pomoc. Mají bohaté zkušenosti a jsou technicky zdatní
    ;)

    A prosím, nepoužívej při psaní velké písmo (Caps Lock), je to proti pravidlům fóra.
    Děkuji
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja na budúci rok mam okrúhle narodeniny a môžem si vybrať buď 15r. alebo 60r.;):p
    Teraz k akcii,včera večer som sa doplazila do ciela,stačilo mi 189 hier ;) bosorka skončila v pravo na 88 :)Pekný deň prajem ;)
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,všetko mať nemusím,že?

    [​IMG]

    Apropo,niečo mi ušlo?? Y_n_O opozdene,ale predsa,všetko najlepšie z poza hraníc!
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Kostky mi nakonec celkem šly
    Jediné co jsem nevybral
    [​IMG]
    [​IMG]
    Celkem her/zisk bodů: 295 her / 35.180 bodů
    Celkové hodnocení akce - za mě čistá dvojka:)
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Chtěla jsem si zkontrolovat konec akce, ale ve FAQ zmizel údaj od kdy do kdy. Končí se tedy dnes ve 12 hod?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ašada01
    Ano, akce Hadí oči končí úderem dnešního poledne... Stačí se podívat přes časomíru v levé liště (aktuálně tam svítí údaj 0:41).
     
    -Jara05- a davidson00 tohle ocenili.
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    závěrečný stav:
    L - 181/65/? a
    P - 24.2600/19.500/25.000 aneb 97/78/100
    (78. Jezírko pro okounky)

    Tak jsem první Jezírko pro okounky zvládla získat :music: Nakonec jsem posbírala 97 odměn!

    Časomíra do konce akce 0:07 hod.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, dnes dopoledne jsem se už v práci ke hře nedostala, škoda, chyběla mi jedna hra, abych si koupila tu nejlacinější dekoraci, BZ by byly dobrý. Co už. K pikolce mi chyběly skoro tři tisíce, to bych stejně neuhrála :)
    Tak se snad hazadrovat zadaří příště. ;)
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nakonec se mi chlívek i s bednou piccolo podařilo získat.Mrzí mě jen ,že díky výpadkům hry jsem se nedostal dále.:oops: Myslím si, že prodloužení akce mohlo být kapánek delší!:cry:
    No nic,tak snad příště!:)
     
    -Jara05-, kutilka70 a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.