Fotbalová horečka 2022 (16.11. - 22.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No proč, toť otázka, je to tak nastavené a je to málo.
    Rozpohyboval jsem Jacka, kytek bude dost a pak začnu pěstovat dlouhou, snad to vyjde. Hotov řádek a 2 dekorace. Ještě třetí a dlabu na to ;), taková pěkná hra je ten fotbal když se umí a nedopřejí nám ho :D.
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, zatímco někteří mají dávno po turnaji a jsou za vodou. Na mé farmě se neodehrál ani jeden zápas. KŠ se zachovalo tradici a nedalo ani +1 z polí. A to jsem protočila dost. Nakonec jsem pustila chlup (ehm bonus) ze stodoly. Jedu na poho polích. Takže kytky budou hotové.
    Předpokládám, že po zbytek akce budu honit padátka. Uvidíme, jak se podaří. Jsem s nimi v předpokládané třetině. Takže na divošce bude zase karafiátové pole. Karafiáty mohu sklízet 2x denně a na padátka bývají štědré. Uvidíme. S těmi padátky se mi to zdá opravdu velmi nešťastné. Působí to na mě jako snaha pustit hráčům žilou se SH před dožínkami. Pokud by počet míčků neklapl, nevadí, něco z předpokládaných odměn vypustím.
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Dobré pošmourné ráno, dnes po dlouhé době problém s přihlášením. Fotbálek je mnohem těžší. U některých postavení musím měnit taktiku. To se mi dříve nestávalo. Anebo stárnu!!! Tak všem přeji úspěšné výkopy.
     
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky,- pezt píše, že je chyba odstraněna, ale ty neuznané mince se jaksi nevrátily, taky to máte tak?, nebo jsem zůstala sama bez nich, jinak musím říct, že nakonec musím pěstovat akční jen na jedné ploše, protože na té druhé musím pěstovat pořád dlouhodobky kvůli padátkům, jinak nebudu mít ani dekorace do stonku, je to tedy, ale vypečená hra, tímto se pro spoustu hráčů stává obtížná na místo střední.
     
  5. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Závěsy mám, stonek i s dekorkami frčí od včerejška taky, všechny 3 kupony mám doma, ale radost ze hry není. Ukradené mince pohltil systém, kytek mám napěstováno bambilion, ale padátka nejsou. Už šetřím SH, jedu jenom samospádem. Co získám dál, bude bonus. Pikolku nechci, poslední dobou to byla jenom plíva. Asi vezmu nějakého málem ocelota ;).
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) musím souhlasit a co jsem si všimla u třech her mi taky mince záhadně zmizely xD
    No mohlo za to být třeba na 5 PL .. že jo :p včera jsem ještě vybrala ty dva bonusy - stromové výnosy a TBZ ... paráda
    a konečně přišel tajemný bramborový stromek :music: úkol v družstvu nachystaný a za chvilku bude ze sezóny další bramborák :p

     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    Tendle herní plán je dobrej podraz. Těch 36 nejde vybrat když se ten zajíc pohybuje stejně jako vy.
    Záclony mám, ještě zkusím teho Picolina ale pochybuju že budu mít dost padátek.
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Tentokráte jsou padátka opravdu problém :sleepy:

    Bezejmenný : taky nevím jak je vybrat. Třeba má někdo taktiku jak na to :music:
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bezejmenný a kutilka70

    Ale jde, je jen potřeba si nahrát s jedním nebo druhým spoluhráčem, při nahrávce na toho prostředního hráče se posun hráče zastaví, ale protihráč pokračuje v pohybu, tím se změní vzájemný pohyb.

    [​IMG]
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    pezt
    Díky. To jsem nevěděla :)
     
  11. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    I u mně padátka stávkují, z celé plochy s akční rostlinou jen 19 ks. Takže to nestačí ani na jednu hru, to si teda moc nezakopu.
    Vezmu si závěsy a na stonek s dekorkama si už asi nevydělám. A navíc díky chybě ve hře jsem přišla o nějaké mince, tak jako ostatní hráči.
    Nejsem spokojená, takhle se to hrát nedá.
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak prišla úprava na padanie gumených loptičiek,budú padať z celej farmy,kuk sem.Pre málo padátok som to na začiatku odpískal a oni teraz dajú padátka z celej farmy,no není to k nas....í? Tých prešľapov je za tieto dva dni nejako mnoho?

    fany2020 - musíš napísať na podporu a čakať,tu je to napísané.
     
  13. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Však ty míčky gumový vůbec nepadají, hraju to celou dobu a mám jich jen 25? Tak to je asi o ničem když to za 4 dny končí z toho jdu taky mezitím do práce, za mě teda jsem zklamaná a to mám tuto akci moc ráda
     
    -Jara05-, moncicak7070 a kutilka70 tohle ocenili.
  14. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Padání míčků z více ploch určitě pomůže.
    Ale proč mám psát na podporu, aby mi prověřili účet a připsali chybějící mince?
    To už jsem kdysi zkusila, ale podpora nestihla do konce akce opravu zajistit.
    Nebylo by jednodušší všem připsat/darovat jednu hru zdarma?
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    JandaPanda - tak im tam napíš toto a možno ti darujú jednu hru. :music:
     
  16. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    tak padatka z 3 ploch už je určite lepšie ako z tej jednej, kde ich padlo vždy par....už len aby to spustili....
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj,

    Malé shrnutí jak na padátka a pěstování při akci, když není možnost používat Superhnojivo pro urychlení růstu:

    Při získávání padátek nezáleží na bodech zkušeností, ale na délce základního času rostliny. Proto před akcí zasadím nejdelší rostlinu, tak abych sklízel po začátku akce. Tím si udělám náskok v padátkách. Je potřeba si spočítat, jak dlouho mi bude trvat napěstovat akční rostlinu na předměty které chci z akce vybrat a tomu přizpůsobit pěstování. Potom je důležité využít efektivně dobu kdy se na farmu nedostanu a zasadit co nejdelší rostlinu aby vyplnila čas. Pěstuje se na polích 1x1 a v diamantovém slotu používám Mrkvovo-jablečnou směs, která dává bonus +2 rostlin na pole, což je na akční rostlinu nutnost.
    Dobrá pomoc jsou dárky od sousedů.
    Také je dobré mít vyšlechtěnou nějakou plodinu ve skleníku ono je pak hodně znát, když z 18h je třeba 9.
    Dekorace John Citrón zvyšuje šanci na předměty o 5% na ploše kde je umístěna.
    Pak je spousta řad na magickém stonku, která zvyšují šanci na padátka.
    A také máme vlákno Jak na padátka a tam je dostatek informací.

    Pole 2x2 a 2x1 se používá pouze na rozpěstování akční rostliny, dokud není dostatečné množství na osazení polí 1x1.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jó to jsou dobrý rady,ale především záleží,jak nastaví vypadávání předmětů RT!:p Nasadil jsem před akcí samozřejmě nejdelší plodinu= laskavec a tuším vypadlo z 201 políček 1x1 122 ks míčků( jinak běžně plnej počet). To se pak člověk může přerazit a nenadělá nic!:wuerg:
    Hlídat řádky na stonku, které nají různou dobu aktivace a vtom hrůzném množství,je také jen pro otrlé jedince!:cry:
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jde o univerzální návod a na základ akce by to stačilo. Těch 600 míčků bych z toho určitě vyždímal ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Neváhejte, napsal jsem na podporu, pěkně poprosil a poděkoval a bylo mi vráceno 24 mincí z 5 lvl.
    Jdou dávat góly dobře, psal jsem již o přihrávání a pezt o tom taky píše. Máme stejná hřiště, tak se ukažte logici, chce to trošku přemýšlet, nespěchat a pevnou ruku :D:D.

    JandaPanda: Proč? Aby ti mince připsali pokud jsi je trefila a nedostala, vyřízeno během půl hodiny.
    Edit: Po přečtení oznámení, že bude víc míčků se mi vrátila chuť pokračovat ve fotbalu, jen abych z té smršti nedostal horečku.
     
    Naposledy upraveno: 18/11/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.