FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prepperka, čas je relativní veličina, to dáš :) Musíš, a já taky ;)
     
  2. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Y_n_O - jj, já vím, vezmu to přes oběžnou dráhu slunce až na horizont událostí, tam počkám až mi napadá 20 limonádiček a vrátím se na zemi ještě dřív než akce vůbec začne xD. To budete zítra ve 14:01 koukat. :D
    ----------------

    Každopádně moc děkuju Peto121 za info co sem dává, já nikde po jiných fórkách nechodím, takže jsem spolehnutá jen na něj a i díky němu mnohé akce dokončím, protože o nich vím včas a připravím tak na ně farmičku nebo stodolu.
    Díky moc za včasné info. :)
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]

    Mývaly si opäť „požičali“ z farmy všetky možné druhy a skryli ich.
    Nasaďte si detektívny klobúk a pomôžte inšpektorovi Mauseauovi nájsť skryté predmety!

    ***************************************************************************

    [​IMG]
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak na honičku se těším, tu já můžu ;):)
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Nerada se honím. Jedině že by to stálo opravdu za to ;)

    Edit: A co dát do tulidomku na příště :music:
     
    Naposledy upraveno: 16/3/24
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]

    Mývaly si z farmy opäť „požičali“ veľa šancí a skryli ich. Nasaďte si detektívny klobúk a pomôžte
    inšpektorovi Mauseauovi nájsť skryté predmety!

    [​IMG]

    Sú nejakí detektívi ochotní pomôcť mi nájsť predmety, ktoré ukryli mývaly? Skvelé, poďme!
    Prehrajte si každý deň 8 rôznych scén – nasledujúci deň jedna scéna zmizne a objaví sa nová!
    Ako nájsť skryté položky? Použite kríky a sadze na vytvorenie detektívnych nástrojov v mlyne a spustite minihru!

    [​IMG]

    [​IMG]

    Potom si vyberte jednu z troch minihier! Viac sa o nich dozviete na ďalšej strane.
    Nájdite predmety a dokončite minihry, aby ste získali body. Čím viac bodov nazbierate, tým lepšie ceny získate!

    [​IMG]

    Stratili ste sa v tom chaose Nebojte sa Na zvýraznenie položky používajte lupy až niekoľkokrát za hru. Nájdete ich pri zbere stromov

    [​IMG]


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Nájdite 10 hľadaných predmetov kliknutím na ne. Neexistuje žiadny časový limit, ale ak budete rýchly, získate bonusové body!
    Režim založený na čase
    Nájdite čo najviac požadovaných položiek do 90 sekúnd. Čím viac položiek nájdete, tým viac bonusových bodov získate!
    Nájdite rozdiely
    Nájdite všetky rozdiely v scénach – môžete kliknúť na obe strany! Neexistuje žiadny časový limit, ale ak budete rýchly, získate bonusové body!

    ********************************************************************************************************

    [​IMG]
     
  7. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Osm scén, no potěš, ale já se honit nenechám, s radostí akci vynechám a budu se věnovat doplňování zásob.
     
  8. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak tuto akci moc nemusím. Jít či nejít???Záleží, co nám odměny přinesou? Tak uvidíme. Pohodový nedělní večer všem. ;););)
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]
    Dekorky...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    ***************************************************************

    [​IMG]
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na honičku se moc těším. Hlavně na to, jak si budu nadávat, až bude rukomyš pomalejší než oči :)
     
  11. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Já tuhle akci asi ještě nehrála, nebo si na ní aspoň vůbec nepamatuju. Tak jsem zvědavá jak se mi bude líbit a jak ji budu případně zvládat. Reakce tu čtu rozporuplné, od nadšení až po ignorování, tož uvidím ke které skupině budu mít blíž. Zatím jsem čistě neutrální. 8)
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Prepperka
    Splnění části akce je celkem v poho :music: Ale pokud ji budeš chtít splnit celou, tak to ještě uvidíš :wuerg:
    Já se rozhodnu až podle odměn. Jestli splnit pouze část nebo si máknout a plnit celé :p
    Jinak já vždy plním Najdi 10rozdílů ;)
     
  13. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    kutilka70 - to jsem opravdu na akci zvědavá a zároveň se těším. Jestli je část akce v pohodě, tak do té půjdu určitě, kvůli akcím hraju farmičku především. No a jestli se pustit do celé - to mám stejně jako ty - kouknu na odměny, zhodnotím své možnosti, odečtu, sečtu, vynásobím, a pak se rozhodnu.
    Neplánovaně jsem teď plnila kostky až do té sté odměny, takže třeba vrtulek mám podlimit. Ale ty mi teď hodně přibývají z lednic, tak naděje určitě je. No jsem opravdu zvědavá jak to bude vypadat, ale každou akci, kde se jen neodklikává, ale musí se aspoň trochu zapojit i mozek, vítám v plné polní a s nadšením.
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Prepperka
    Tak to si připrav plnou polní xD
    Nudit se tedy opravdu nebudeš ;)
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Prepperka
    Akce rozhodně není v pohodě a na kompletní splnění dosáhnou většinou jen starší hráči.Jen po stonek to chtělo přes 20 tisíc ks rostlin a kolem 1.500 padátek.Na celou levou stranu přes 36 tisíc rostlin a přes 2.800 padátek.A aby jsi to splnila komplet,tak přes 80 tisíc rostlin a pře 6.000 ks padátek. Teď k tomu ta ukrutně zdlouhavá minihra.No prostě vopruz nadruhou!:wuerg:
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Prečo ju všetci tak strašíte?! Prepperka tá akcia je úplne pohoda,klídek... A pokade sa dostaneš,tam skončíš. :p;)
     
  18. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Děkuji všem za příspěvky, teď už jsem tuplem napnutá jak kšandy. :p

    Koukala jsem na ty obrázky z přechozích akcí z odkazu Y_n_O a zjistila jsem, že jsem takovou hru už hrála ještě než jsem si dala pauzu, jen se jmenovala Narozeninový poprask (23.1.2019). Je to ale už tak dávno, že si pamatuju jen ty obrázky (některé), ale průběh hry nikoli. Dohledala jsem si dokonce staré FAQ a tehdejší diskuzi, a je to dobrá nostalgie. :)

    Kaolín tam má například příspěvek, kde uvádí: "Se picnu,já to snad do rána udělám celé!...Napěstováno teda 97.790 ks kytek....Při 157 hrách mám průměr 92,58 bodů na hru. Ani nevím jak sem to dokázal!"

    Y_n_O zase píše: "O obědové pauze jsem sklidila, namlela na 5 posledních pokusů, každý dárek navíc se hodí... jenže, to bych, já husa, musela po návratu z oběda zamknout do půl jedné vchodové dveře, aby mi dovnitř nelezli zákazníci... holt už jsem se k hledání nedostala. Ale mám oba řádky a dohrála jsem Ingrid, to jsem měla v plánu."
    -------------

    Ale svůj příspěvek s info kam až jsem to dotáhla já tam nemám, takže nevím kolik jsem toho splnila a jak náročná akce se mi zdála. Oba řádky ale řádkují, dávají mi bílou nevinnost a vánočku, takže užitek z té hry mám dodnes.

    Kdyby platily ty počty co uvádí Kaolín, a pěstovalo se aspoň na dvou plochách, tak na stonek by to mělo jít dobře, to je množství akční i padátek co se od nás běžně chce. Vše nad to už chce ale větší investice nebo mít štěstí na kole, takže to pak rozhodnu aktuálně podle okolností. Každopádně to bude jízda, a je jasné že to zase pěkně po těch momentálních uspávacích akcích rozproudí adrenalin, zásoby ze stodoly i diskuzi tu na fóru. Těším se. :inlove:
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]
    *
    [​IMG]
    ************************************************

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/3/24
  20. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Velikonoční zajíček :) Copak nám asi přinese :music: