Narozeninový poprask (23.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Husa má finíto, gazely doma. Na obzoru první stonek. Hon na koně v pyžamu pokračuje ;).
     
  2. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    tak přišel na řadu booster a tím nákup hnoje za nekřesťanský peníze za několik mega :wuerg:
     
  3. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak já mám vlevo 142 a vpravo 12280,takže to v poklidu dodělám,ale musel jsem použít cca 2500 kapek na vytuněné karafiáty aby byla pajdátka,ještě že s kaštanovým řádkem a řemeslnýma produktama to trvalo jen čtvrt hodinky,jinak bych viděl karafiáty i venku na zasněženém záhoně:p:p:p
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám 108 her za sebou a rozhodla jsem se, že už budu pěstovat jen na bahamě a farmu dám do provozního stavu. Už mě to přestalo bavit a padátka nepadají, jestli dojdu k zebře nevím a už to neřeším, pro mne akce skoro končí, jsem unavená ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/1/19
  5. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Mno tak já mám napěstováno a namleto obrovské množství, ale začnu teprve teď minihry, páč mi úplně, ale úplně kleknul noťas a teprve teď mi kolega dodal provizorně jiný...ještěže jsem to aspoň mohla napěstovat na mobilu :cry:, byla to ale dřina! Co jsem tu zatím zahlédla, tak se začíná novými místnostmi? Neskonalý díky ašadce, tu minulou hledačku jsem udělala jen díky ní, mám dobrou mechanickou paměť, bohužel fotografickou ne. Jdu na to! :p
     
  6. vladca

    vladca Stará škola

    nemám padátka
    idem na dlhšie rastliny ... prvá várka do polnoci (lieskovce) a cez noc ešte neviem čo ...
    odohrané 71, napestované na ďalších 25 pokusov

    priemerne mi padne na 3400 rastlin (čistý zisk 850 minipolí) iba okolo 100 albumov ... trocha veľký nepomer nie?
     
    Naposledy upraveno: 27/1/19
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hlásím velký úspěch - Výběh pro zebru je připraven ve stájích!

    Aktuální narozeninová situace
    Vlevo:
    (39.) 113/115 (77,9%)
    Vpravo: (95.) 11268/11570 (74,4%)
    Průměrné skóre: 99,7 b
    Už jedu jen 90 sekundové hledání (nové 3 prostory po 135, staré prostory okolo 130). Postupně se mi daří zvyšovat celkové průměrné skóre (předpokládám, že brzy budu nad 100).
    Všem mohu jen doporučit to 90 sekundové hledání - přibývá to opravdu rychle.

    Padátka, která jsou i u mne limitujícím faktorem, řeším tak, že na noc jsem dával místo akční 10 hodinový žlutý hrách a na Baha zázvor.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Páni ... někdo tu psal, že hra na 90 sekund se plocha s odklikanými předměty uvolňuje a hledání je o to lehčí :wuerg: jen nenapsal, že je to stejné, jako hledat 10 předmětů (teď mnohem víc) a pokud nenajdu určený předmět dole v nápovědě, nehnu se dál. Takže fiasko, zkusila, přišla o asi 80 bodů, protože najít rozdíl mám už za 85 - 95 a tady zůstala na 16-ti bodech :cry: no dobře mi tak, mám se držet toho, co mi jde :sleepy: ... došli padátka, tak teď nejdelší a protože nejede stonek na kytky, to bude ještě delší :p
     
    Naposledy upraveno: 27/1/19
  9. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    evainfo, já jsem na prvních pokusech při hledání na 90 vteřin také pohořela (paradoxně nejvíc u těch obrázku, co už byly minule), tak jsem si je v druhém vláknu ještě trochu lépe prohlédla a po několika dalších pokusech už jedu všechny hry na plných 135 bodů, tudíž jsem ty první ztráty dohnala velice rychle. A teď už ty hry končím i docela s časovým předstihem.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evainfo, taky jsem přišla o body při pokusech o jiné minihry. olivka1180, já bych to stíhala, pamatuju si dobře, jen mám pomalý internet, než mi načte další nabídku, ztrácím čas... tak si hraju svých 10 předmětů, tam to na těch 95 stihnu vždycky... ;)
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    olivka1180 ti to určitě věřím, kdybych si to zkoušela od začátku akce a zvykla si na to, ale rozdíly mi jdou lépe a hlavně mám propočítané možnosti, abych akcičku celou zvládla, protože po neděli jsem plně odkázaná jen na mobil, takže jen sklizně a nechci si to po večerech zničit tímto experimentem, který mi očividně nejde :oops:, když jen 10 předmětů neudělám za plný počet ...
    takže s tímto vše zvládáš a akce bude hotová co nevidět :p ti předem gratuluji ;)
     
  12. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    evainfo, mě zase lehce brzdí pěstování. Mám odehraných 80 her a za to 10412 bodů. Zebra už je na obzoru ;)

    Ale tomu, že bych zvládla komplet celou akci nevěřím...
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sklizeno, zaseto... konto mínus cca pět mega za hnůj, protože booster... to je hnus, velebnosti... :D
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se picnu,já to snad do rána udělám celé!:wuerg: zatím [​IMG] :eek:
    Ve výpočtech jsem měl drobnou chybičku,bo sem zapomněl odečíst ty 3 darovaný fotoalba.Napěstováno teda 97.790 ks kytek.o_O
    Při 157 hrách mám průměr 92,58 bodů na hru.Ani nevím jak sem to dokázal!8)
     
  15. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    teda ja bych si nafackovala, jsem zaspala sklizen a uz mi nevyjde booster
    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    to je tak, kdyz k farme vlastnite i deticky
     
    Naposledy upraveno: 27/1/19
  16. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    No, fíhá.... moje skóre 25 (61/63) / 58 (4827/4845)
    Tohle do konce nedojedu... alespoň ne do toho pravého.
    CHjo, chtěla jsem Zebru, ještě ji nemám... ale až teď vidím, že je na č. 90.
    Nu, snad stihnu pobrat ještě 6 ks vývarů, abych doklepla Ingrid.

    Doteď jsem nad tím nepřemýšlela, ale navazující akce se mi nelíbí... tady navazovaly na Ingrid 3 další akce...

    Časomíra do konce akce 68:24 hod.
    Tak ještě udělám, co udělám. A jako hodně z Vás tady, začínají mi docházet padátka. Tak asi na některé plochy na noc nasadím dlouhodobky.

    EDIT:
    Martina19751, taky jsem bojovala s nemocným prvňákem, abychom začali dohánět učivo celého týdne... a ty boje mi stály 1 sklizeň, kde jsem měla 15 minut časoprostoru do konce boosteru na zaspání... Nu, 3 chlapy pod střechou mě poslední dobou stojí příliš a už nemám na rozdávání. A už na ně ani neřvu, jen klidně mluvím. Mělo by je to varovat.
     
  17. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Druhý dílčí cíl splněn - po dokonané Ingrid stonek č.1 "stoná" :inlove:. Ale málem mně prdla cévka, protože jedu booster, všechno mám na minuty propočítané a 2 minuty před sklizní vypadl na PC internet :cry::cry::cry:. Musel jsem jak fretka po bytě dohledávat manželčin tablet s mobilním internetem, svolat veškeré hromy, blesky a živelné pohromy na poskytovatele netu, a zbytečně zainvestovat nekřesťanský peníz do hnoje :wuerg:. Teď se jdu někam odklidit do houští, rozdýchat se a tiše lkát, bo net už zase v pohodě jede. Někdo nahoře má asi zvrácený smysl pro humor...-.-:oops:;)xDxDxDxDxD
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    Asi ještě zkusím tu druhou větev, ale moc mě to nebaví už.
    Na zlaťáčky nedohmátnu, Gazelu už mám, červený hady možná (fakt nevím) a zebru mít nemusím.

    [​IMG]
    Nejlépe mi pořád jde "najdi 10 rozdílů"
    Zkoušel jsem několikrát i ty další dvě minihry, ale jsem pomalý a neumím pořádně hledat, když je toho víc.
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Souhlas, rozdíly přes stovku, 10 předmětů taky ujde, ale to namalované vejce na dvoře, z části pod lištou jde špatně odkliknout a čas běží ,-(
    Nejlíp se mi hledá v holčičím pokojíku, je tam sice binec, ale takový nějaký organizovaný, předměty jsou větší a víc pohromadě ,-)). Na druhém místě je ostrov a potom kuchyň.
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, při příští akci už dostaneme navíc k vyhraným odměnám i ocenění hrdina farmářské práce, za 100 tisíc kytek bronzový, za 2OO tisíc stříbrný, za 3OO tisíc zlatý ...;)xD

    No, přesně jsem si to propočítala, aby mně to vyšlo jen na těch potřebných 1OO.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.