Narozeninový poprask (23.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    141/11778 asi stárnu pořád jen 85 na 95 jsem dosáh asi jen 10x a stovka žádná.
     
  2. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Do konce jsem nedošla, ale mám co jsem chtěla:) Doufám v jediné a to, že takové akce nebudou častoo_O Vyzvedla jsem si zebru a pak už to flákala, silně mě to nebavilo. Pěstovat desetitisíce kytek, není nic pro mě.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak nakonec napěstováno cca 105 tis rostlin a pochytáno cca 7,5 tis padátek, což není málo, odehráno asi 160 her ;)
     
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak takhle to odmítám přepočítávat... kdyby na to přišli v práci... a doma... tak skončím v Kroměříži -.- (pro pražáky - v Bohnicích)
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer :) jsem ráno vstala trošku dřív, předělala farmičku i měsíční svět na normální chod, našla ještě pár rozdílů, vzala si poslední TBZ, odklikala Ingrid a jsem spokojená z výsledkem ;) Je to vážně o šikovnosti nahrát mini hry na co nejvyšší počet bodů a to mi moc nešlo a ani nechci počítat, kolik jsem tímto zbytečně přepěstovala kytiček ... by to se mnou asi praštilo xD




    [​IMG]
     
  6. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, tak jsem to po ranní sklizni padátek splnila celé vlevo i vpravo. Odehráno 145 miniher. Ale bez použití bonusů buď akční +1/8 hod nebo náhodně vytočené +1/6 hod a přístupu k PC bez omezení bych to nedala. Takže krutě "vydřené" dárky. :p
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Díky včerejšímu omylu a dnešnímu nedostání se na farmu jsem spokojený: Husařádek splněn, jeden řádek z poprasku taky, jedeme dál na mixování ,-))))
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    O obědové pauze jsem sklidila, namlela na 5 posledních pokusů, každý dárek navíc se hodí... jenže, to bych, já husa, musela po návratu z oběda zamknout do půl jedné vchodové dveře, aby mi dovnitř nelezli zákazníci... holt už jsem se k hledání nedostala. Ale mám oba řádky a dohrála jsem Ingrid, to jsem měla v plánu.
    Na mixování smolím, prořídly mi chovy u hodně druhů zvěře a stav u spousty produktů je hodně podlimitní - plnila jsem úkoly na zisk SH...
    Počkám na kostky a když budou stát taky za houbeles, tak na další akci...
    Gratuluji všem šílencům, kteří se tohohle spojeného akčního blázince účastnili a vydrželi ;)
     
  9. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    tak jsem nedodělala ani jedno,bez florenů,zebry, z tajemnic jsem už dlouho nic nezískala,od prosince žádné dary a novinky,pořádné odměny v kole taky ne,nabízený narozeninový dárek taky mi utekl,takže žádná radost ze hry
     
  10. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Ahojte,
    musím říct, že mne to po dlouhé době zase pořádně bavilo (i když to louskání návodů mi pořád moc nejde, naštěstí v praxi je to pak lepší). Minihry super, odměny taky - samozřejmě čím lepší, tím nedosažitelnější :) Přiznám se, že mám rád obyčejné "tupé" pěstovačky, protože na farmu chodím hlavně odpočívat, odreagovat se od práce. Takže vymýšlením strategie hodiny netrávím. Stejně tak v noci nevstávám a když mi nějaká ta sklizeň uteče, svět se nezboří. Překvapivě jsem zvládl oba stonky (čekal jsem jeden), ale taky dál už nic. Nevadí, zebry přijdou jindy, floreny taky, body tečou pořád :) Prostě: BYLO TO SUPER, DĚKUJI! Omlouvám se, že křičím ;) Na hledání rozdílů celkem ujíždím a i ta provázanost s dalšími hrami (vikingská husa a její hod sekerou) mi vůbec nevadila. Jo, tentokrát vážně uctivě děkuji.
     
  11. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    Moje skóre stonky mám oba, zebru také na baha jsem poskočila o několik levlů otevřela jsem si za banány dvě plodiny.Takže pro mě parádní. V levé straně jsem skončila 134 řádku a v pravé pár bodů v řádku se 7 hvězdičkami, takže hvězdičky nebyli,floreny také ne svět se nezboří.;)
     
  12. Štika

    Štika Mistr fóra

    Včera těsně před koncem ,levá strana hotová,floreny mám ,pravá strana vybraná zebra a do konce chybělo dost,ale to už mě nemrzí.
    Jediné co bylo na téhle akci dobré byl velký přísun BZ, ale jen doufám,že další společně provázané akce nebudou nejmíň půl roku v plánu.
     
    Janina0971, evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  13. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No shrnutí zážitků:
    strašné, strašné......polovina těch kytek by stačila.

    Jinak ty hledačky mi nevadí.
    průšvih je, že obrázky sem tam zlobí, že se na ně klikne a NIC.....a musí se znova a vteřiny letí.....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.