FARMERAMA na ledě (2.6. - 8.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jednoduše si zadáš do vyhledávače na stonku třeba "na ledě" a ono ti to ukáže, jestli ten řádek máš. Byla to akce v dubnu v roce 2018; tak pokud jsi v té době nehrála, tak ho nemáš a můžeš šetřit na zakoupení řádku i dekorací do něj :)
     
    Naposledy upraveno: 1/6/22
  2. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Do akce se samozřejmě pustím a musím zamakat, zjistila jsem, že ten předchozí stonek nemám :(. Hokej jsem neviděla od Nagana, ale snad to zvládnu na zlatou medaili :p
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,da se to nějak spočítat kolik je potřeba plodin na 950 mincí,,děkuji
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    smoulinek123, dá, kaolin11 ve svém příspěvku spočítal mince za minihry a počet opakování, tak to znásob počtem potřebných plodin podle FAQ a máš to ;) A pro jistotu si spočítej i potřebná padátka, je jich 18 na jednu hru.
     
    Naposledy upraveno: 1/6/22
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    smoulinek123
    Pokud dáš všechny hry na plnej počet hvězd,tj.že i některý úmyslně pokazíš ( přihraješ tak,že chytneš mince a míč zachytí protihráč! Pak zase dohraješ normálně!) Tak bude potřeba:
    20x390=7.800 ks jedna kytka
    20x390=7.800 ks druhá kytka
    20x18=360ks puků
    Potřebné počty jsou pouze na stonek s dekoracema a na zisk nálepky!;)
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    kaolín11,,ale to je na jeden stonek co je daný a když nemám ani ten první,,kde jsi vzal tech 20,já su asi blbé,fakt nevím jak to počítáte.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jedno celý kolo je 10 her a potřebuješ to objet 2x! No a začínáme od nuly.;)
    Jinak pro ten první stonek bych tak netruchlil.Jelikož RT nehodlá s nebem výhledově nic dělat,tak podobný haluze využiju,tak jednou za deset let!:cry:
     
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    kaolín11 děkuji, tak pojedu jen pro ten jeden a basta.
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Neříkám,že třeba někdy v budoucnu nebude líp! Pokud ti dopřeje kolo štěstí,tak bych se o něj pokusil.:)
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer na ledě :) stoneček mě neoslovil, tak budu alespoň všem fandit na tu zlatou ;)
     
  11. maribeja

    maribeja Stará škola

    Hezký zbytek večera všem ,do akce jdu jako do každé jiné,ale hokej mi moc nejde ,tak se spokojím se stonečkem ,když bude něco navíc zlobit se nebudu.
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak tentokrát bude na padátka nouze, proti minulé akci to padá málo :sleepy:
     
  13. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak puky na stonek by byly (599), teď jenom nabouchat ty kytky :wuerg:. Kolo štěstí mě nemá rádo, bonusy nikde -.-.
     
    Naposledy upraveno: 2/6/22
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    mne napadalo iba 129:wuerg:
     
  15. stěby

    stěby Hvězda fóra

    sovicka64 - však neboj, já tomu taky pomohl vytuněnou pohankou a SH ;).
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na hl. farmě padlo 100% tak jedu se SH, na vedlejší SH jen na rozpěstování, tam ho tolik není ;)
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Mise splněna o_O

    Screenshot_1.png

    Screenshot_2.png

    Můžu pokračovat tam kde jsme přestal :p

    Ať se všem daří vstřelit co nejvíce gólů ;)

    Fajn hru pezt
     
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem protočila hafo lístků na kolotoči a žádný bonus, teprve rozpěstovávám, doufám, že se mi ten stonek podaří udělat, ať se daří všem.
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nakonec se mi podařilo pochytat na jedno kolo 475 mincí.
    (45+45+40+45+50+45+55+45+55+50)
    Myslím si ale,že ve druhé hře sem mohl hrát lépe.:)
    Ve druhým kole už vše v pořádku.Podařilo se mi pochytat 485 mincí.
    (45+55+40+45+50+45+55+45+55+50)
    Takže jde na celý dvě kola vybrat řádek i s dekoracema + nálepka.8)
    https://1iq.cz/img/j3zDM/ZXPg9.jpg
     
    Naposledy upraveno: 2/6/22
  20. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Tak stonek hotový, hraju dál, ještě chci vybrat něco z obchůdku. Všem přeji přesnou mušku při střílení;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.