FARMERAMA na ledě (2.6. - 8.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: FARMERAMA na ledě ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 2.6.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 8.6.2022 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    INČUČUNA1959, Alice a jančajani tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak další akcička o týden později než skončilo MS, ale dám se do ní zase pozvolna :)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bez záruky!Takže,hřiště už jsou k dispozici a vyšlo mi ,že je možné v jednotlivých hrách získat:
    0- 45
    1-60?(55)
    2-40
    3-45
    4-50
    5-45
    6-50?(55)
    7-45
    8-55?(55)
    9-50
    Celkem Tedy až 485 mincí(počty s otazníkem je třeba ověřit) za celý kolo.
    Na kompletní stonek i s nálepkou je to 950 hvězdiček.Na stonek to budou dvě celý kola.Na dovádění v obchodě krapet více!:wuerg:
    Dodatek pro modíky
    Nevidím obrázky v Edge. Musel jsem použít Puffin,tam je vše ok.Třeba je chyba u mně nevím.( Herní plány)
    https://1iq.cz/img/j3zDM/6v4DA.jpg
    Skutečné počty.
     
    Naposledy upraveno: 2/6/22
  4. goldedawn

    goldedawn Vážený autor

    Tak po dlouhé době jdu akce.Hokej mám ráda.;)
     
  5. babina51

    babina51 Baron fóra

    Dekorace +stonek a dál se uvidí.
    FA236....BAHA600
     
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Jediná pozitivní věc je, že obě akční kytky mají stejný čas pěstování a jak to bude s padátky uvidíme po první sklizni.
    Pevnou ruku a nervy - farmáři:D:D:D
     
  7. albína1927

    albína1927 Rádoby autor

    Prosím,jak najdu stonek od minulé hry? Jinak do akce jdu,dělám všechny a tuhle mám ráda.:D:D:p
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D po otevření návodu k akci jsem myslel, že nám překladatelé začali nadávat, dobrá práce, tak to jsme ještě nepěstovali, grafika dekorací i rozhodčího pěkná, u ledu se zchladíme.
     
  9. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zlatou medaili už asi nezískáme,ale i tak jdu brusle ostřit a hokejku zahýbat ;)
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jakou verzi prohlížeče Edge máš nainstalovanou?
     
    INČUČUNA1959, babina51 a maribeja tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 a používáš wifi nebo mobilní data?
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Používám obojí.
    Jinak už to jde.Nechápu,neudělal sem vůbec nic.:wuerg:
    Díky za snahu.;)
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 v tom případě zkus spíše wifi, protože to vypadá, že při připojení pomocí mobilních dat Edge načítá obrázky jiným způsobem kvůli úspoře dat. Tudíž se nenačtou. Je to jen dočasné řešení. Do pár týdnů by se měl tento problém vyřešit nezávisle na aktualizacích tohoto prohlížeče.
     
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Při prvním čtení FAQ jsem na tom byla stejně jako kaolín11 - obrázky se nezobrazovaly - hraji v Edge a přes wifi. Při druhé "návštěvě" už bylo vše ok.
    Občas se to stává, že obrázky se nenačtou, ale nijak mě to nevadí, i když u popisu k akci to je nepříjemné, ale konec dobrý všechno dobré.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Do akce se pustím, první přísun puků snad zajistí pohanka, pak se uvidí, jak to bude padat z akční plevele. Přinejhorším to dotáhnu okamžitou šlechtěnou pohankou nebo šafránem, nedívala jsem se, co mám ve skleníku zvolené...
    Minihry budu opět hrát v klientovi, těch hvězdiček je v jednotlivých kombinacích hafo a já nechci na ploše nechat ani jednu, tak to musí šlapat. Navíc, za sekání jsou v hokeji tresty, tak to nebudu v prohlížeči riskovat 8)
     
    Naposledy upraveno: 1/6/22
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak si dám pauzu. Není problém vypěstovat to křoví, problém pro mne je ta zdržovačka... nemám je rád!!!!! Není nikdo, kdo by to odehrál za mne a tak si další bednu na krejcary a body odpustím.
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jak píše Y_n_O, přísun puků zajistí dlouhodobka (v mém případě 30tihodinový laskavec). Jen doufám, že nebudou mít v sobě čip jako ty puky na letošním MS ve Finsku... když vyletěl mezi diváky, hned ho chtěli pořadatelé vrátit a místo něj dali šťastlivci totožný, ale bez čipu (ty čipy tam měli kvůli měření rychlosti střely)...
    abychom je taky nemuseli vracet. ;)
     
  19. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj všem, do akce jdu, hokej si nenechám ujít ;). Stonek musím mít a pokud to půjde dobře, tak vyzobu z odměn, co se dá. Všem, kdo se do akce pustíte, přeji moc moc úspěchů. Hezký den :)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som ešte nevidela FAQ, len si čítam co píšete;) Práve sa veziem z roboty a krátim si čas Doma sa na to v kľude pozriem a samozrejme, že ani túto akciu nevynechám :p Pekný zvyšok dňa a nech nám tie puky pekne lietajú do bránky :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.