Farmářský pohár (13.6. - 14.7.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky kaolin11 dříve jsem to tak měla, ale časem jsem to přehodila, takže to mám obráceně. V oblíbených mám všechny, kromě

    kaštánku a faraona. Ráno sklízím vše, navečer 12tky a kratší ve všech postech (hlavně v ostatních na BZ) které mám na prvních

    místech, večerní menší sklizeň farmičky přidá docela hodně BZ navíc a je to pro mě jednodušší. Mohla bych tento stonek přidat ke

    kaštánku a klikat ráno zvlášť,
    ale je tu na stoncích nějaké pravidlo ... ostatní - bonusy, předmětové - produkty a jiné ... mají se takto
    přidávat i ostatní řádky no né ;)

    Jinak ve zvířecím nedávno přibyl taky jeden bonus na BZ, ale nechce se mi to hledat, tak večer zvířecí už neklikám :p



     
    Prepperka, lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Druhý řádek řádí, ke dříve zakoupené pikolce přibyly bedny s bonusy. Teď ještě dolovit perličky na párty lístky. A když zbudou, koupím i tu neonovou bednu (ne že bych nějakou neonku potřebovala).

    EDIT: tak z dnešního lovení už tři lístky mám, tak to možná vyjde i na tu bednu :)
     
    Naposledy upraveno: 5/7/24
  3. Bizonka68

    Bizonka68 Rádoby autor

    Achjo, neumím hledat nebo špatně vidím? Za vědomostní body získám 2 truhlové žetony...a ty další dva? Na dokončení Farmářského poháru jsou přece potřeba 4...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Dnes jsem koupila za vzácnou perlu[​IMG] a vyskočilo [​IMG] )
    Aspoň že bonusy z bedýnek, když už z piccol nic + :p
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ne že bych Ti chtěla zkazit radost z bonusu, ale já jich mám na polici osmnáct kousků. Je to totéž, jako MJS...
     
    bačkora85, 14087 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - dovolím si oponovat. Není to totéž jako MJS. MJSka ti nepřidá zároveň plody stromů, zvířata a produkty jako tento bonus.;)

    Přeji hezký den
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Přesně jak říká Farmářka a tímto dnešním získáním mám jen dva tyto bonusy... jak už jsem psala, mám línou farmu a takové bonusy se mi dostanou z beden zřídka a rostlinné do zlatého slotu taky hodně málo, tak proto mám radost z tohoto.. Ještě podotknu, že tyto bonusy používám jen když se mi podaří ulovit nějaký bonus na kole NE(štěstí) nebo mám ten rostlinný do zlatého slotu, páč to je pak paráda nálož :D

    Jééé asi budu brečet :D .. někdo se smiloval a pustil mi do života trochu radosti :D
    A hned můžu využít bonus S :)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/7/24
  9. tomasfiser6

    tomasfiser6 Pisálek fóra

    take nevim kde je najdu
     
  10. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  11. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj
    Stále rybařím, ale za perličky už tam nic není a tak beru i ty banány :wuerg:
    [​IMG]
    Třeba se někdy pro ně najde uplatnění ;)
     
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj..
    taky stále rybařím, ale dnes jsem jaksi zapomněla vybrat návnady hned po probuzení :p tak že se mi oddálil čas, za pár dní se to zase srovná :D
    [​IMG]
    Petrův Zdar :D !
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Také stále rybařím, ale SK ani banány kupovat nebudu, raději si nechám od systému připsat pár drobných...
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Přes dovolenou jsem nastřádala 177 beden. Mohlo jich být více. Jeden den byla prodleva. Holt jsem zapomněla. Stejně tak čas - všechny bedny jsem měla nachystané na ranní otevírání. No a nakonec otevírám odpoledne. Navíc jsem do akcí nedodávala ihned (na dovolené), tak se to taky načetlo. Ale i tak je jich dost.
    Řádky jsou dávno doma. Teď jen syslím perly na odměny. Až všechny návnady spotřebuji, uvidím, kolik perel mi systém nadělil a podle toho budu nakupovat. I tak mám své favority a banány to opravdu nejsou. :p
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Už jsem vyzobala co se dalo :music:
    [​IMG]
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem dorybařila, získáno téměř vše a mám radost;), že i na vedlejších farmách jsem získala 7 pikolek a to jsem vybírala jen jedno pole na návnady a jela jsem na 9 farmách, s hlavní a vedlejší celkem 11, ale ty poslední dvě jsem jela všechna pole na návnady bez dvou, které jsem nezískala z prvního týdne akcí
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Celou hru mi rybaření šlo dobře, včera jsem teda chytila prvního okouna -.- ale jinak i na obyčejnou návnadu každy den aspon jeden Marlin
    Dnes to byla tragédie a ani jedna perla tak že nevybráno vše, ale nevadí, jde jen o banány :p
    [​IMG]
    Poslední nestihnu vybrat
    [​IMG]
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Dorybařeno. A po vyzobání obchodu ještě zůstalo [​IMG] :music:

    S akcí jsem spokojená. Ulovila jsem celkem dost SK, nějaké ty podivuhodnosti i bedny s nářadím :)
     
  19. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Není mi jasné kde berete tolik perliček. Já vybírala bedýnky každý den, jen když byla nová akce, tak jsem měla s novými bedýnkami dva tři dny prodlevu, ale staré stále vybírala poctivě každý den. Většinou jsem se s kroužkem trefila do šedého, a když ne, tak byl zásah vždy zelený. A přesto mi chybělo ještě 13 perliček na vybrání SK a všechny perly na banány. Natož abych měla přebytek. Chtělo by to radu na co chytáte, jaké háčky používáte a hlavně prozradit ověřená místečka, kde zaručeně berou. :)

    Ale jinak jsem byla s akcí spokojená, bavila mne, každý den jsem se těšila na nové bedýnky a co z nich dostanu. A i s odměnama jsem spokojená, hlavně pikolku, ostatní jsem brala už jen jako bonus.
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já si myslím že je to jedno na co chytáš.Osobně jsem měl akce hotové tenntýž den,nejpozději druhý a stejně mi chybělo na kompletní vybílení krámu 25 perel! Takže opravdu je jedno,jestli akce splníš první den,nebo až ten poslední!:wuerg: Záleží,jak je nastavenej systém!:p
    Ale můžeme bejt rádi.že je to nastaveno takhle.Moc dobře si pamatuji,jak poprvé řádek získal málokdo a RT jej na poslední chvíli všem připsal!o_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.