Farmářská výuka (18.11. - 24.11.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Slepice sedi na poslednim modrem puntiku, potrebnem ke kompletnimu splneni, takze k hodnoceni (jako ve skole): 2
    + padatka bez problemu
    + dekorky do mazlikarny slusne
    + i ostatni odmeny nebyly k zahozeni, i kdyz slo opet o nahodu
    + akcni na jedne plose se dala bezstresove stihat
    - zbytecne cekani na vycvik zvirete (k cemu je 10 min. pauza mi neni jasne)
    - samozrejme chybejici radek na stonku, ktery by nam usetril to misto pro dekorky v mazlikarne
     
  2. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Taky hotovo, doházím tam navíc padátka, dýně už jsou všude na max :) šlo to v klídku bez bonusů.
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Lidičkové prosím pomoste.Jak se přetahují postavičky na mobilu v pufinu?Klepu na ně šťouchám do nich a furt nic.Děkuji moc za odpověď
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Learka

    Je potřeba v nastavení prohlížeče aktivovat režim myši.
    Zde to popsal kaolín #96

    Fajn hru pezt
     
    Learka a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    pezt moc děkuji,vím že jsem to někde četla,ale v práci to narychlo hledat eee :D
     
  6. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    už druhý den se nemohu dostat do deštného pralesa, nevím jestli se to taky někomu stalo, ale vždy se mi hra sekne a nejde s tím nic dělat, musím vše restartovat:cry:
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Snažila jsem se, ale konvičky ne a ne napadat. Mohla bych si je vyšafránovat, ale ty odměny zase za SH nestojí, jen abych splnila všechny puntíky... Tož sem zasela chryzantému, až se večer vrátím z práce, bude tak akorát na ustřižení, zase můžu naplnit skleník xD
    [​IMG]
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.