Farmářská výuka (18.11. - 24.11.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Mě se také nejde přihlásit. Hra se mi načte na 55% a běhá ovečka. Mám to už od včerejší 23 hod, kdy jsem si chtěla sklidit. Od herní podpory jsem měla doporučeno vyčistit historii prohlížeče včetně cookies souborů, uděláno. Farma nejde spustit na žádném Pc u nás doma.
     
    kytka50 a polacka tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hlásím, že na mém přijímači žádná závada není. Včera i dnes a doufám, že ani zítra. :D přihlášení i hra bez problémů.

    Zvířata spí.
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) poslusne hlasim- u mna ziadne problemy
    [​IMG]
    takze komplet vyzobane :);)
    hotovo od vcera,vid # 62, len mi vadili tie prazdne gulky,tak som to dorazila dnes
     
  4. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Hurá, hurá už mi to zase funguje a tak pokračuju ve výuce;). Snad to stihnu :oops:
     
    sovicka64 a janar53 tohle ocenili.
  5. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    No už mi to jde taky,takže ztráta nějaké tři či čtyři sklizně,jen mi přijde divné že najednou tolik hráčů mělo nevyčištěné počítače,alespoň soudím dle odezvy z podpory.
    Dle mého byl pes zakopán někde jinde
     
  6. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Za vzniklé problémy, kdy jsem se nemohl přihlásit, bych si představoval nějakou pěkně velikou kompenzaci. Sice mně žádná škoda nevznikla, ale jako správný Čech bych měl něco chtít ne? Takže já chci, abych byl již teď vyhlášen jako vítěz TOPky :p:)
    a trvám na velkém ceremoniálu.
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Od 1/2 9 nebyl přístup k internetu od O2 ani T-Mobile, co se dá dělat, propočty jsou k ničemu, ale králík i veverka se i přes tuto nepříjemnost blíží do finále.
    Krásný deštivý den přeji.
     
  8. StephanStevenRob

    StephanStevenRob Zelenáč fóra

    Ach, škoda, že ešte nemám odomknutý dažďový prales a málo superkrmiva! :cry::sleepy::(
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj StephanStevenRob, výhodou této akce je že se nemusí plnit všechny postavy. Můžes si vybrat jen třeba konkrétní dekoraci a splnit jednu postavu. Takže počet superkrmiva je nízký. Třeba u postavy králíka je potřeba 20ks superkrmiva, což se mi zdá málo za docela dobrou dekoraci, která dává 30% BZ z farmy. Určitě bych něco zkusil splnit ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    StephanStevenRob a pri plnení dostaneš ako odmenu ešte nejaké SK aj späť!
     
  11. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Učit se,učit se, učit se ... to by bylo,abych jim všechny vědomosti do hlavy nenatloukla :D
    Peto,za vyškrtnutí z knihy klientů Ti půjčím kulicha a sáňky ( až je v předvánočním čase vytáhnu ) ;)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    berkaKolchoznice :D Takých by bolo!! Odtiaľ sa nevyškrtáva!8) Nejako to rastie pomaly,ale už je to na dobrej ceste do cieľa! No a konvice,tie dúfam nepriškrtia.
     
  13. witchDannan

    witchDannan Pisálek fóra

    mám dotaz.Da se tahle akce hrát na tabletu? nějak nevím jak.
     
  14. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Králika a veverku mám hotovou.Teď přemýšlím jestli pokračovat.
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    pokud hraješ v Puffinu, tak je potřeba použít kurzor, který zobrazíš kliknutím na jeho symbol v levém dolním rohu obrazovky. Poté najeď kurzorem na ikonu zvířete, klikni na něj a drž. Jakmile zvíře uchopíš, přesuň jej na danou činnost. Po celou dobu je potřeba jej držet. Chce to trochu tréninku, ale je to možné.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Trocha upřesním
    Nejprve je nutné si v nastavení Puffinu aktivovat myš ( zatrhnout: Quick controls).Pak teprve se zobrazí levá spodní lišta kde se myš nachází.
    Ovládání je velice jednoduché a až na výjímky se dá hrát v podstatě všechno na farmě!;)
    k akci pomalu finišuju!:)
    [​IMG]
     
  17. mana150

    mana150 Zelenáč fóra

    Ahoj, může mi prosím někdo poradit kde mám vzít dýně na tu položku sklízení. Děkuji
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    mana150: ve stodole, v obchodě (1x denně) nebo na trhu ;)
     
    vladca a MatysekKamilek tohle ocenili.
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak stav hry: Kohout hotovo, králík hotovo, myš hotovo, veverka 2/4 hotovo.

    Ještě doplním Pitrýska47 - roste na farmě a je dostupná od levelu 46.
     
  20. mana150

    mana150 Zelenáč fóra

    Děkuji
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.