Farmářská výuka (18.11. - 24.11.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak nevím, nevím, dvě dekorky jsou dobré, ale mláďata nerada dělám, nechám promyslet :)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tento typ akce nemusím, ale uvidím .... Zatím neříkám jo ani ne .... [​IMG][​IMG]
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Mám otázku. Mám záujem iba o tie 2 dekorky ktoré poskytujú +%BZ, stačí mi teda spraviť iba tie dané zvieratá a na ostatné sa vykašlať alebo je to viazané na štýl odomykania postáv. Tento typ akcie budem robiť 1.krát tak moc tomu nerozumiem aj keď som si informácie prečítal

    Edit: spočítal som to na tu veverku a králika a vychádza mi to 7400 akčnej (tej čo sa pestuje na hlavnej farme), 1030 padátiek a 1000 dýně. Nebudem mlieť produkty ale budem prebúdzať zvieratá za SK.
     
    Naposledy upraveno: 17/11/20
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    tronaldo55 teď jdu skoumat, kde ty dvě dekorky jsou, že bych si vyzvedla také jen ty dekorky ;)a na ostatní se vykašlala, uvidíme, co ti odpoví

    Edit: tak by bylo třeba udělat veverku a králíka, ale jestli půjdou samostatně, to fakt nevím
     
    Naposledy upraveno: 17/11/20
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Píchnutím do pozadí se postavičky asi neprobudí, že ??? :D pustím se do jejich výuky,jako do každě akce
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dníček všem :) tuto akcičku mám docela ráda, ale taky váhám, bych brala jen dekorky na farmičku, no hodně padátek na náhodné odměny mě odrazují, hlavně ty velmi vzácné .. 15x zuzi, 12 SK a pod. :sleepy: Jóó ... kdyby tu byl hezkej a praktickej stoneček, bych zničila sedmero párů holínek a vypustila na poli farmářskou dušičku xD


     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Stačí vyškolit pouze konkrétní postavu o jejiž odměny máš zájem ;)
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Takéto akcie nemám rád tak že si dám od nej pauzu.Kto do nej ide tak nech mu to odsýpa:):).
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tento typ akce neznám. Vyzkouším, ale asi po vzoru některých udělám jen zvířátka na dekorky. Pak se uvidí. Ještě řádně nastuduji co a jak.
     
    alexandrakerulova00 a evainfo tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nechat bez povšimnutí 4 nové mazlíky by bylo trestuhodné!Takže,du do toho na 100%!8)
     
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jééé, no nechce se mi bourat Deštný prales. Na akce mám vyčištěnou Plantáž :cry:
    No, co už, prostě Baha překopu.
    Ale na Plantáži tedy budu "točit" Ananas.
    Hodně ho totiž spotřebuju do Sezóny. A každý den koupím "jen" 300 ks v Semenářství



    Nemuselo se dodávání náhodou střídat? Jakože při dodání byla některá zvířata zavřená... nešlo dodávat. Nebo si to pamatuju špatně? To byla jiná akce?
     
    majce38, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Taštičky by měly být napěstovány (bez bonusů) za 6 dnů s vodou a hnojem. Konve padají z celé farmy, tam by neměl být problém, máme dvě plochy na dlouhodobky. Počet kenafu, ananasu a banánů se mi ale nelíbí, raději obětuji 80 SK, mlýn a kolo štěstí mi to za chvíli vrátí, a něco bude určitě i z odměn.

    k.vítek - zvíře se může vždy vzdělávat jen v jedné disciplíně, ale až skončí, můžeš ho dát hned jinam, nebo i znovu na to samé.

    Edit.
    Počty jsem vzala z příspěvku přede mnou, který zmizel, tak za ně neručím.
    Edit 2
    Tak jsem taštičky přepočítala, na vše bude potřeba 10.500ks, to je cca 35 sklizní, tak to bude na knop.
    Probouzení bude 40x, tj. 80 SK - první školení každého zvířete je bez buzení
     
    Naposledy upraveno: 17/11/20
  14. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    nejdříve otázka zda požadavky na 5. level jsou pozůstatkem z minulosti a nesouvisí s aktuální akcí, když postavy mají jen 4 levely?
    Tronaldo55 - já jsem spočítal na králíka a veverku 4900 akční a 850 padátek? Jinak celkem podle mě 8600 akční, 1400 padátek, 1760 dýně - bez záruky.
    Vzhledem k tomu, že na Hřišti pro mazlíky je ještě spousta místa tak jdu komplet. Probouzet budu za SK - spočítal jsem 44x2 (teď koukám ašada01 to má jinak).
    Zkuste to spočítat ještě někdo další.
     
    tronaldo55 a vladca tohle ocenili.
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    To byla jiná akce ;)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také pojedu probouzení za SK, nechce se mi bourat na bahamě, tak zasadit nejdelší plodinu a jde se na to ;)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Level činnosti je něco jiného než level postavy.
    Na králíka potřebuji:
    5x setí = (200 + 300 + 600 + 900 + 1700) = 3700 farmářská taštička
    3x prořezávání = (30 + 60 + 120) = 210 konev
    2x sklízení = (80 + 120) = 200 dýně

    Na veverku:
    5x setí = (200 + 300 + 600 + 900 + 1700) = 3700 farmářská taštička
    5x prořezávání = (30 + 60 + 120 + 250 + 360) = 820 konev
    5x sklízení = (80 + 120 + 160 + 200 + 240) = 800 dýně
     
    Naposledy upraveno: 17/11/20
  18. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    10 500 x Farmářská taštička
    1 580 x Konev
    1 580 s dýně
    Mlýn:
    (lze nahradit 114 SK)
    ?* 57 x Pytel s ovocem
    200 x kenaf, (= 11 400 ks)
    15 x ananas, (= 855 ks)
    15 x banán (= 855 ks)

    na vše (a bez omylu při výcviku), a také pokud správně počítám a chápu, jak to funguje
    ?* možná jen 48 x

    ašada01 pokud není třeba budit před zahájením 1. výcviku, pak stačí 44 x pytel s ovocem (nebo 88 SK)
     
    Naposledy upraveno: 17/11/20
  19. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak do akce samozřejmě jdu :) Asi použiju SK místo mletí produktu. Akci splním celou je to má zásada plnit vše když to dokážu :)
    Každopádně pojedu si na pohodu asi toho tolik potřeba není a už jsem připraven na dožínky kde to rozjedu trošku víc. Tohle bude taková pohoda akce před dožínkama :D :)
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    sopti,
    není obrázek myši špatně?
    Podle tabulky by měla mít všude 4 kuličky.

    mariejosefa
    Když spočítám kuličky u všech zvířátek, je jich 44 (7+10+12+15).
    První školení (pokud si pamatuji), bylo bez buzení, takže by mělo stačit 80 SK.
     
    Naposledy upraveno: 17/11/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.