DOTAZY k bance, platbám, florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 23/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Markétka1111, na herním fóru tvůj problém nelze řešit, k tomu musíš kontaktovat herní podporu, která jako jediná může prověřit, kde je problém.

    příjemnou hru danda
     
  2. Snoopygirl1982

    Snoopygirl1982 Zelenáč fóra

    proč mi nejdou koupit floreny pomocí sms
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Snoopygirl1982

    Bohužel tohle není přesně popsaný problém.
    Je mnoho možností proč floreny pomocí SMS nejdou koupit.
    Je potřeba řádně vypsat BIG číslo do SMS a zadat správné tel. číslo, kde se to má odeslat, vše ještě před odesláním překontrolovat.
    Pak je důležité mít u svého operátora povolení, odesílat prémiové SMS.
    Dále mít dostatečný kredit pro platbu, do kreditu pro odeslání prémiových SMS se nepočítá bonusový kredit.
    Také je možnost, že jsi pro daný herní účet vypotřebovala 5 možných tel. čísel, ze kterých se dá dobíjet.
    Je třeba také zkontrolovat jestli se kredit odečetl a floreny se nepřipsali nebo se neodečetl.
    Pokud se kredit odečetl a floreny nepřipsali, vyzkoušej restartovat hru a pokud se floreny nepřipíší budeš se muset obrátit na platební podporu Payment podpora / NÁVOD JAK KONTAKTOVAT

    Hezkou hru přeji
     
  4. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Mohu koupit pomocníky přes Paysafecard?
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj karbar

    Ano měsíční předplatné pomocníků můžeš koupit pomocí platby Paysafecard, platba proběhne ihned a také se pomocníci načtou ihned, stačí pouze aktualizovat hru.

    Hezkou hru přeji
     
    karbar tohle ocenil(a).
  6. laumars

    laumars Aktivní autor

    Ahojte Moderatori , aj bude dake Ofi k zmene ceny v banke v SK ? Ani neviem ako, ani od kedy su vsetky polozky nakupu pre SK lacnejsie o 25 %. Dufam ze sa nejedna o daku chybu. Poprosim o zistenie a vyjadrenie. Dakujem.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj laumars

    Děkujeme za upozornění, nechám ověřit.

    Hezkou hru přeji
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    laumars

    Bohužel žádné oficiální oznámení ke změně v platební oblasti pro sk lokaci nebude.
    Tyto změny jsou jen a pouze v kompetenci RT.
    Pokud tedy proběhla změna, snížení ceny, určitě je to pro vás dobrá zpráva;)
     
    Naposledy upraveno: 3/3/16
  9. be-la

    be-la Pisálek fóra

    Ahoj. Pokud jsem si koupila dnes 2x floreny, jednou ve 14 hodin a podruhe ve 17:45, chapu to dobre, ze bych mela mit v bonusove liste 2x 100% bonus BZ?

    Aha;) Diky za odpoved.
     
    Naposledy upraveno: 6/3/16
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj be-la

    Chápeš to bohužel špatně, v době konání akce je bonus 100% BZ pouze za jedno dobití v daný den, bonus 200% můžeš mít jen v době kdy se ti překrývají 2 bonusy, např: sobota koupím floreny v 12:00 a běží 100% bonus a v neděli koupím floreny v 10:00, naběhne nový bonus 100% a v době 10 - 12:00 v neděli běží oba dva bonusy, tedy 200%

    Hezkou hru přeji
     
  11. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Dobrý den,
    potřebuji pomoc...dne 6.3.2016 jsem si chtěla koupit herní měnu. Vše jsem udělala jako pokaždé, zadala potřebné údaje pro platbu kreditní kartou a ouha, jsem na černé listině. Kreditní karta platná, probíhají z ní běžné platby + normálně s ní mohu platit v obchodech. Nejsem nikdy v mínusu, naopak. Můj první krok byl na Payment Bigpoint podporu, kde jsem vyplnila požadovaný dotazník. Oki...odpověď byla ...obrať te se na vaší banku a vydavatele. Nebyl čas, až dnes. Obvolala jsem požadované instituce, vše je v pořádku. Zadala jsem další požadavek na herní měnu a situace pořád stejná. Platební karta je platná, peníze jsou na ní, není blokovaná a stejně si nemohu dopřát koupit do hry herní měnu a ani nic jiného. Prostě u vás provést transakci je nemožné!!! Stále černá listina....
    Přiložím i scren.
    [​IMG]
    Doporučení od mé Banky zní: vina je straně Online hry Farmerama, u mě výše kreditní karty vše funguje v pořádku a nebudu zde uvádět můj stav konta!!! Mohu jediné, že není mínusu a ani nikdy nebylo. Tak jsem napsala na podporu hry, kde jsem vše konkétně popsala. Čekám na odpověď...Budu optimistka a věřit, že zde ve hře ještě mohu zůstat, neboť toto mě fakt nebaví.Budu k dipozoci opět za 3-4 hodiny.
    Vím, že za to modíci nemůžete, ale po této zkušenosti jsem odkázána na vaše další rady, které jsem využila jak z FAQ, tak i z písemné formy formuláře ve hře.
    Už mi zbýváte jenom vy modíci. Jak jsem psala, banka mojí kredití kartu blokovanou nemá. Tím nechci nějak BP nějak osočovat, ale bohužel herní měna dochází a pokud si jí nemohu koupit,
    což pro mě ve hře značí velkou doménu, že pokud se to nevyřeší, budu muset hru ukončit.


    Už jste se někdo tímto problémem setkal, že nemůžete platit kartou ve hře a přitom vaše kreditní karta normálně funguje
     
  12. lvice35

    lvice35 Pisálek fóra

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné koupit řemeslníka/květináře/ přes sms v mobilu. A pokud ano jake údaje zadat. Děkuji za odpověď.
     
  13. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Julinka11
    chápu, že je to velmi nepříjemné, ale momentálně nezbývá než počkat na odpověď podpory, mohlo se stát, že se karta dostala na černou listinu kvůli přerušené platbě, tyto případy se ojediněle objevují - musí se pak skutečně pátrat, co je za problém.
    Zatím lze použít například platbu přes PSC, která lze také koupit přes internet. I když chápu, že nechceš přijít o bonus za uložená data.
    Jen bych tě ráda upozornila, že tenhle příspěvek může být chápán i jako příspěvek bez dotazu, prosím dej si na to pozor.
    Držím palce, ať se vše rychle vyřeší

    Ahoj lvice35: Koupit řemeslo prostřednictvím sms bohužel momentálně nejde.

    Přeji oběma příjemnou hru
     
  14. satelit

    satelit Hvězda fóra

    AgathaCh
    PSC přes internet? - poraď jak na to,možná mě něco uniklo ale když najedu na stránky PSC a na objednávky v e-shopu s pin kody,vyběhnou na mě € a možnost změny lokace na cz není.Děkuji za upřesnění.

    Edit: Už se tak stalo,vyzkoušeno,funguje,doporučuji.Hezký den.
     
    Naposledy upraveno: 9/3/16
  15. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj satelit
    kupuje se na jedné externí stránce, jejíž adresu ti bohužel dát nemohu, protože nepatří mezi schválené stránky.
    Ale myslím, že někdo z hráčů, kteří tuto volbu již vyzkoušeli, určitě zareagují a adresu ti pošlou :)

    Přeji příjemnou hru a nakupování

    EDIT: uvádění stránky bylo povoleno, PSC lze koupit online na http://www.herni-kupony.cz/paysafecard/
     
    Naposledy upraveno: 9/3/16
  16. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    Ahoj,nevím jestli píšu správně se,ale zkusím to :) Chci se zeptat,proč nemůžu zaplatit magický stonek "dobrá studna" převodem? Ukazují se mi všechny možnosti,kromě převodem. Přesto že píšete : lze využít všechny platební metody kromě platby prostřednictvím SMS. Děkuji za případnou odpověď
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Brumík,

    platba převodem u této časově omezené nabídky není povolená z časových důvodů. Realizace této platby trvá 4-6 dnů a peníze by tak dorazily, až po ukončení akce. Bohužel přístupné jsou jen ty způsoby on-line plateb, které jsou ve hře nabízeny. Osobně využívám platbu pomocí Paysafecard. Nejbližší prodejní místo najdeš přímo na stránkách provozovatele: Vyhledat nejbližší prodejní místo Paysafecard
     
  18. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    Děkuju za odpověď. Ale je to škoda, už jsem takhle nějaký balíček kupovala. Je to podle mého zbytečně časově omezené. Ale přesto díky.
     
  19. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Prosím zkušené o radu, poprvé jsem si koupila Paysafecard, mám tam zůstatek, který ale nepokryje platbu na pomocníky. Dá se tento kód znovu dobít nebo musím pořídit další a ten zůstatek propadne ???

    pezt Moc děkuji za radu [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/3/16
    danda-vnovis a pezt tohle ocenili.
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj y.z.y

    Pokud nemáš dostatečný zůstatek na pokrytí platby stačí si koupit další Paysafecard. Při platbě zadáš PIN z té první kde máš nějaký zůstatek a poté klikneš pod tím na plus přidat PIN kód a zadáš PIN z nové Paysafecard, vyčerpáš tedy ten s tím nízkým zůstatkem do nuly.
    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.