DOTAZY k bance, platbám, florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem hubabuba1968, 25/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    tak nevím na koho se mám obrátit je to už 14 dní od platby za pomocníky a nemám vrácené ani peníze ani pomocníky už jsem psala dvakrát na e-mail ale taky nic můžete mi poradit co mám pro to udělat aby mi byly vráceny peníze a nebo aktivován pomocník je to hodně hloupé a nefér splést se může opravdu každý moc dík a pěkný večer
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    Tak po dlhom váhaní by som sa niečo spýtala. Pri čítaní príspevkov na výbehy som si všimla , že viacerí veselo kupujú balíčky , čo je 630 florénov. Mno na to si musí kúpiť človek kúpiť florény , na slovensku je to za 24,99 € , pre mňa, ktorá netelefonujem veľa len sem tam , je to paušál na mobil za jeden mesiac. Na zamyslenie sa , že ? Tak som si pomyslela, že najmä v česku sú samí majetnejší hráči. Ale na moje prekvapenie som zistila, že pri prepočte na eur, z českých korún sa zaplatí len 11,80 € . Hm, podľa čoho sa prepočítavajú ,koľko sa zaplatí na slovensku a koľko v čechách ? Alebo sa mám presťahovať do čiech a tam dostávať príjem , aby som aj ja mohla kupovať florény a mala zase radosť z hry ? Viem , že mnohí slováci si to prepočítali, a sú znechutení, ale nepýtajú sa, lebo sa im zdá /skúsenosti čo sa týka otázok na platby s bigpointom nie sú dobré :( /že je to zbytočné .... ja som ale zvedavá , a znechutená po dnešnom dni natoľko, že som túto otázku položila. Takže prečo je to pri platbe z čiech menej eur ako pri platbe to slovenska ?

    PS: moderátori od RT skôr dostanú odpoveď ako my , obyčajní hráči, ja osobne netúžim na slušne položenú otázku odpoveď ako minule / a to som mala pravdu ako sa neskôr ukázalo, ale žiadne ospravedlnenie som nedostala / ,že ak sa znova spýtam, tak dostanem trvalý ban , to hovorí o bigpointu veľa ....
     
    charlie.b46 tohle ocenil(a).
  4. jakrt

    jakrt Rádoby autor

    Ahoj, zkouším si koupit floreny přes sms. Vše jsem správně zadala, překontrolovala, ale ani napotřetí se mi to nepodařilo. Několikrát jsem si tímto způsobem floreny už kupovala a vše proběhlo bez problémů. Nevíte, v čem by mohl být problém. Děkuji
     
  5. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    Dík pezt nepotešil , ale čo už . Len drobnosť, potom by ale pri českých nákupoch nemalo byť označené, že suma je podľa prepočtu na eurá. ono to dosť deprimuje ...../ my slováci sa cítime ako od macochy :p /
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jakrt

    Chtělo by to napsat jestli se ti odečetli peníze z kreditu.
    Jinak je potřeba postupovat dle návodu který máš v bance ve městě,tedy zadat správné BIG číslo a odeslat na správné tel. číslo, které je tam uvedeno.
    Další věc je mít dostatečný kredit a samozřejmě, pokud posíláš prémiové SMS se do kreditu nepočítá jakýkoliv bonusový kredit.
    Také je třeba zkontrolovat u svého operátora jestli máš povolené odesílání prémiových SMS.
    Pokud se platba uskutečnila a na herní účet ti floreny nepřišly ani po restartu, budeš muset kontaktovat platební podporu Payment podpora / NÁVOD JAK KONTAKTOVAT
    Pokud se peníze neodečetly tak zkusit kontaktovat svého operátora proč nejde odeslat zmíněná SMS.

    Hezkou hru přeji
     
  7. jakrt

    jakrt Rádoby autor

    ahoj, dík za odpověď, peníze se neodečetly, kredit mám, z tohoto čísla jsem posílala několikrát, zkontaktuji operátora.
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    23.1.2016 jsem si zaplatila pře trustPay 65,- za floreny a dosud mi žádné nepřišli, 24.1.2016 jsem hned psala na podporu a vše vypsala jak má být a stále žádná reakce, prosím dejte to do pořádku a prosím vrátit peníze floreny jsou mi již k ničemu díky
     
  9. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj 14087
    předpokládám, že ti od podpory přišel alespoň automatický potvrzovací mail o přijetí tzv. ticketu.
    Pokud ne, zkontroluj si prosím složku nevyžádané pošty, případně povol v nastavení přijímání mailů od BP - pokud je toto vypnuto, nemohou ti chodit žádné maily.
    Pokud ti potvrzovací mail přišel, prosím ještě o chvíli strpení, 24.1. bylo včera a předpokládám, že nešlo vše ověřit v neděli.
    Díky a přeji rychlé vyřešení problému
     
  10. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj helca16113
    zkus prosím restartovat hru, mělo by to pomoci.
    Pokud je doteď nemáš, kontaktuj prosím platební podporu.
    Přeji rychlé vyřešení problému
     
  11. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    :mad:
    co to znamená??svádějí to na operátora???peníze nemám a floreny taky:mad: jsem fakt rozlobená !!!
    Odpovědět
    27.01.2016 09:02
    Tvůj telefonní operátor dodatečně stornoval tebou odeslané SMS, proto jsme ti herní měnu opět odebrali.
    Obrať se prosím pro objasnění na svého telefonního operátora, abys už v budoucnu neměl žádné problémy s nákupem herní měny pomocí SMS.//podotknu--nemám paušál a ani nijak omezen telefon!!!! pezt-paysafecard využívám každý měsíc 600kč na 3 balíčky suprkrmiva a to si šetřím,tohle jsem si pouze chtěla dokoupit floreny na suprhnojivo,jinak dík za radu
     
    Naposledy upraveno: 27/1/16
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj helca16113

    To, že nemáš paušál neznamená že se nemůžeš obrátit na svého operátora s tímto problémem, aby ti objasnil důvod stornování platby a sjednal nápravu a to tak, že ti vrátí kredit. To jediné ti mohu poradit.
    Jinak ti mohu ještě doporučit pokud si chceš něco kupovat tak třeba využít možnosti platby pomocí Paysafecard
    Vždy jsem byl s touto platbou maximálně spokojen a proběhla bez problémů.

    Hezkou hru a brzké vyřešení přeji
     
    helca16113 tohle ocenil(a).
  13. janiiksamsa

    janiiksamsa Zelenáč fóra

    Poprvé jsem si koupila balíček sezónních pomocníků, kde je najdu?
     
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    sezónní pomocníci = kombajn, ten můžeš hned začít používat - je na každé ploše buď vlevo nebo vpravo nahoře
     
    helca16113, Shanigan a lacrima tohle ocenili.
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janiiksamsa

    Všechny pomocníky máš pod ikonou kombajnu na každé ploše, po kliknutí na tuto ikonu se ti otevře okno kde vidíš všechny pomocníky, Kombajn, Secí stroj, Chovatel a Stavitel, funkce kombajnu platí i pro sklizen Nebe a také platí tito pomocníci v Chovné ohradě.
    Vše ostatní o pomocnících najdeš také ve FAQ

    [​IMG] [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
    Naposledy upraveno: 29/1/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.