Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem jana563, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Do nedávna jsem používala platbu Mastercard.Teď nemohu platit protože nemám E pin.Mohu platit i bez E pinu?
    Ostatní platby nemohu použít.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana563

    A proč nemůžeš používat E-Pin, hlavně je to také pro tvé bezpečí. Ale toto vše záleží na tvé bance, nikoliv na BP. Jak platit na internetu musíš pořešit se svou bankou.
    A proč nemůžeš používat jinou platební metodu ?
    Např. Paysafecard je všude dostupná služba a bezpečná.
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Díky za odpověď,ale žiju sama a jsem hůř pohyblivá,takže vyrazit do města na bankomat nebo i na poštu těžko mohu.
    Na druhou stranu.......aspoň neutratím.Jak se říká....všechno zlý je k něčemu dobrý.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  5. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    E pin můžeš sehnat jen na bankomatu Aspoň tedy u mé banky.JInak dík za odkaz.Zkusím to.
    Tak nic...nemám zatím internetové bankovnictví,ale je to možnost.Děkuji
     
  6. tata071982

    tata071982 Zelenáč fóra

    Proč nemohu zadat platnou kartou VISA , ale nabízí se mi jen platba Paysafecard nebo Bigpoint GC ? Do října to bylo v pohodě. Děkuji.
     
  7. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tata071982
    Nemáš tam připojenou kartu VISA s ukončenou platností?
    Sám jsem měl podobný problém s Master Card (oficiálně sice do roku 2025, služba Českou spořitelnou vypovězena a od září Master Card nefunkční, nicméně již jsem měl od nich kartu VISA, tak jsem to změnil - o od té doby to funguje zase normálně).
    Všechno o platbách nalezneš zde a o zrušení platby starou kartou (a nahrazení jinou) najdeš zde.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tata071982

    Jen doplním kolegu, je možné že nastal nějaký problém s platbou platební kartou a tato možnost se ztratila a budeš se muset obrátit na herní podporu a kolegové to tam prověří. Jak kontaktovat herní podporu