Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem k.vitek, 8/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Chtěla jsem si koupit FL a zaplatit z Paysafecard kuponem. Nějak mi pořádně nefunguje otevírací okno :-( nechce se mi načíst kód. Jsem sama? Mám ještě 9 minut času :-(((
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj k.vitek

    Asi pozdě že ?
    Nicméně nerozumím co pořádně nefunguje, neotevře se okno, kde chceš zadat pin kód ?
     
  3. 007lala

    007lala Pilný autor

    Ahoj, starou kartu jsem měla uloženou a každá další platba šla normálně provést díky uloženým údajům. Teď mi platnost karty vypršela, zadala jsem novou visa kartu, uložila údaje, ale jde provést jen jedna aktuální platba s čerstvě vyplněnými údaji, opakovaná platba už provést nejde, i když je karta uložená. Musím ji smazat a při platbě vyplnit znovu, zase jen na jednu transakci. Přehlédla jsem něco? Díky

    Edit: Já vím, díky. To vše jsem udělala, ale bohužel ani po novém uložení karty a zaškrtnutí okýnka, mi to nefunguje. Tedy funguje to na tu jednu první platbu, další platba už z takto uložené platby nejde provést.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/22
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 007lala

    Nejprve bych doporučil smazat starou platební kartu. V bance ve městě klikneš na ikonu Stav a výpověď tam smažeš starou platební kartu, pomocí ikony popelnice.

    Screenshot_3.png

    Poté restartuj hru.
    Potom když si budeš něco chtít koupit pomocí platební karty, je potřeba pro její uložení zatrhnout políčko zeleným háčkem

    Screenshot_4.png

    A následně přejdeš k vyplnění platebních údajů o kartě
     
  5. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    ahoj mam problem s platbou snad me nekdo pomuze.kupuji pomocniky kazdy mesic ted jsem opet zaplatil 166 kc a pomocnici nejsou.na uctu to mam zaplaceny kontaktoval sem podporu v kolonce popis problemu neni ze sem nic nedostal tak sem zaskrtl neobdrzeny dobropis poslali nejakej tiket ten vlozim a nic se nezobrazuje.poslali pouze 1a72b6622951921b9d34ee80f73afbe3 a to psali ze po vlozeni se me ukaze co vyresily.
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj schummi1 - napiš na herní podporu (ne na platební), zvol obecný dotaz a svůj problém jim tam popiš. Pro urychlení vyřízení tvého problému si připrav i informaci o platební metodě a budou po tobě chtít pak i výpis z banky, že platba opravdu odešla. Kolegové z podpory reagují poměrně rychle.
     
  7. Jonis1998

    Jonis1998 Pisálek fóra

    nic ne fungu je o hledne pej ski
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jonis1998

    Chtělo by to dotaz napsat srozumitelněji
     
  9. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    Dobrý deň. Potrebujem poradiť.
    Hrám od 9.9.2014.Keďže žijem na Slovensku, automaticky som si kupovala akýkoľvek balíček za eurá. Cca už druhý mesiac mi každý nákup ukazuje iba v CZK mene. Dá sa to niekde opraviť?
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jarka112

    S tímto problémem se budeš muset obrátit na herní podporu, při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy, a popiš svůj problém. Jak kontaktovat herní podporu
     
  11. Libik54

    Libik54 Pisálek fóra

    Dobrý den, chtěla jsem si koupit pomocníky, ale nejde zaplatit. Zrušili Trustpay a přes platební kartu to taky nejde. Paypal nechci, jelikož mi už vybrali účet. Víte o tomto problému něco více? Jak si jinak koupit pomocníky.
    Děkuji
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Libik54

    vím že nějaký hráč měl o víkendu problém s touto platbou. Nicméně, že byla odstraněna tato platební metoda, jsme žádné informace nedostali, ale zkusíme něco zjistit.
    Jinak můžeš zkusit si koupit paysafecard. Lze i online koupit.
     
  13. Libik54

    Libik54 Pisálek fóra

    Přes víkend to nešlo (Trustpay) a dnes to již není v nabídce. Jinak moc děkuji.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Libik54

    Není zač. Nejschůdnější je teď koupit paysafecard online, přes portál Herní kupóny a koupit pomocníky.
     
  15. Seve_ranka

    Seve_ranka Pisálek fóra

    Dobrý večer , asi jsem něco zaspala . Chtěla jsem se zeptat platba převodem už není v nabídce ?
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Seve_ranka

    Platba převodem byla zrušena pro CZ platby již před delší dobou.
    Je potřeba využít jinou platební metodu. Zde přehled Platební metody (CZ)
    V tuto chvíli bych se vyhnul platební metodě Trustly, jsou tam nějaké nesrovnalosti.
     
  17. Seve_ranka

    Seve_ranka Pisálek fóra

    Děkuju , vracet se asi nebude což?
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Seve_ranka

    Určitě ne a ani nebyla moc použitelná, kvůli době převodu převodu peněz.
     
  19. Seve_ranka

    Seve_ranka Pisálek fóra

    Škoda, byla jsem zvyklá. Děkuju
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Seve_ranka

    Není zač.
    Osobně používám platební kartu a je to v pohodě, nebo také Paysafecard, ten se dá koupit i online, nebo na mnoha prodejních místech.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.