Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem hroudov, 16/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. nyda

    nyda Rádoby autor

    Manželka- verany, nejde to nijak zaplatit , dosavadní platby probíhaly vždy bez problémů, platilo se to s mého účtu, chtějí to nějak zaplatit nechápu proč to za boha nejde, píše to že se to má zaplatit z kreditní karty ale nabízí to úplně jiné možnosti než máme k dispozici, teď si verany stěžuje že ji zablokovali účet, hraje farmeramu hafo roků a vždy platby byly bez problémů, už začíná litovat že do toho vrazila tolik peněz a za odměnu jí byl zablokován účet, platilo se to kreditní kartou a když chtějí peníze tak to najednou nejde zaplatit, je to nesmyslné, asi jim tam z těch peněz začíná hrabat, 12.7 mám v bance strženo 83 kč. Poslal jsem i výpis s účtu ale je to nezajímá, platba nemohla být zadána špatně neboť se to řeší s vaší strany automaticky, nakonec má banka mi napsala že platba čeká až si to milostivě BIGPOINT vybere, viselo to tam 14 dní. Já to občas také hraji ale si dvakrát rozmyslím, abych vyhazoval peníze. Jestli to urychleně nedáte do pořádku poohlédnu se po nějaké serioznější hře kde nekradou peníze .

    Mi to také nejde, platební karty zmizely, navíc nám zablokovali účet a nemůžeme to ani zaplatit, kdyby jsme se rozkrájeli. S farmou to jde od 10-ti k 5, už ani peníze nechtějí asi to krachuje. Je to hrůza.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/7/21
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nyda

    Jak jsem psal výše je potřeba kontaktovat herní podporu nikoliv platební. Při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy a řádně popiš svůj problém.
    Hráčka Medvánek je již dle kolegů z podpory vyřešena a vše ji funguje jak má, takže můžeš se tam také obrátit. Jak kontaktovat herní podporu

    PS: prosím piš jen z jednoho herního nicku, všechny tři příspěvky jsou psány v ženském rodě, takže to neberu a příště budu postupovat dle pravidel fóra o používání více identit.
     
  3. nyda

    nyda Rádoby autor

    Jak to má verany napsat když má zablokovaný účet, na payment už dávno psala ale nejde ji to nijak zaplatit, proto píši s mého niku také proto že se to platí s mého účtu, mi připadá že ty peníze se někam odklánějí nebo co, to nejsou schopni poslat místo pochybných platebních metod jednoduše číslo účtu kod banky a variabilní symbol, měli by to dávno zaplaceno, ty peněžní transakce začínají být poněkud podezřelé, kdo ví kam ty peníze mizí. Je to po tolika letech hry už drzost co si dovolují.
    ps: jaké 3 příspěvky, je tam jasně napsáno že manželka -verany s pozdravem nyda
     
    Naposledy upraveno: 29/7/21
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    nyda

    Nechci řešit kdo a jak napsal jaké příspěvky.
    Chci ti pomoci.
    Účet nemáš zablokovaný když píšeš na fórum, takže nejlépe z každého účtu kde je problém s platbou napíšete na herní podporu jak jsem popisoval výše a tam se vám budou snažit pomoci.
    Pokud máte problémy s nějakou platební metodou můžete zkusit jinou, je jich na výběr více. Viz. Platební metody (CZ)
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Dobrý den všem,
    tímto apeluji na všechny, kteří mají problém s platbou kreditní kartou a nebo mají kvůli dluhu zablokovaný herní účet - kontaktujte HERNÍ PODPORU nikoliv tu platební, platební podpora vám nepomůže a váš problém nevyřeší.

    Kolega z HERNÍ PODPORY vám poskytne podklady pro převedení platby převodem a po doložení výpisu o platbě z internetového bankovnictví vám zajistí vrácení platební metody - platba kreditní kartou.

    Pro ty hráče, kteří mají zablokovaný herní účet - na herní podporu napsat můžete přímo z hlavní stránky - sjeďte úplně dolů, kde třetí zprava je drobným písmem podpora a vyplnit ručně údaje o svém herním účtu (pečlivě si údaje zkontrolujte, než ticket odešlete). I váš problém se dá řešit, ale musíte podporu kontaktovat.
    A zdůrazňuji znova HERNÍ PODPORU

    upload_2021-7-29_21-55-6.png

    Vaše problémy nás mrzí a snažíme se vám pomoci, tak je na vás, zda budete číst a spolupracovat.
    Všem děkuji

    Danda-vnovis
    Support team
     
    pezt tohle ocenil(a).
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Dobrý den, omlouvám se, že to nebude přímo dotaz, ale spíše naděje ostatním nešťastníkům, kteří se dostali do svízelné situace vinou toho, že platbu z kreditní karty obchodník nepřijal - stalo se mi totéž. Komunikovala jsem e-mailem s podporou, také mám potíže s jiným způsobem platby, tak mi nakonec poslali číslo účtu, název banky a další údaje a povedlo se mi zaplatit převodem přímo z účtu (je to dražší o poplatky za zahraniční platbu). Odeslala jsem na naši podporu i potvrzení z banky, že platba odešla. Bohužel však tam v Německu mají asi jiné starosti a přes urgence z naší podpory ani po týdnu moji platbu nezaregistrovali a ve čtvrtek mi zablokovali účet. Psala jsem i na tu e-mailovou adresu, z níž mi došla ta anglická výzva ať zaplatím (s překladem mi pomohl strejda google). Dneska se mi teprve ozvali z Německa zpět, že je vše v pořádku, omluvili se za zpoždění a účet uvolnili a vrátili i možnost platit kreditkou. Takže tímto posílám obrovské díky naší podpoře za jejich snahu, vstřícnost a trpělivost a všem, kteří řeší stejný problém - komunikujte s naší podporou, určitě se nějaké řešení najde. Přesně jak píše danda nade mnou, věřte tomu.
     
    danda-vnovis, duna.duna1 a pezt tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Medvánek

    Děkujeme za zpětnou vazbu, a je to naprosto v pořádku

    Fajn hru pezt
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Vzhledem k tomu, že to u mne vypadá na opakovaný problém s platbou přes kartu (cvičně jsem včera něco málo koupila a platbu si příjemce opět nepřevzal), tak mám dotaz, zda přes paysafecard lze ve farmě platit všechno tak jako kreditkou? Pokud ano, tak tuto možnost začnu zkoumat, na další okusy s kreditkou už nemám nervy.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Medvánek, já používám jenom paysefecard a koupím vše, zatím se mi nestalo, že bych něco nemohla koupit a má to také výhodu, že koupím paysefecard přes internet a nemusím se za ním nikde honit: Problémy s tím nemám zatím žádné, ale nesmím zakřiknout
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Medvánek

    Peníze z účtu neodcházejí ihned, a to ani mě, ani kolegyni, zrovna včera jsme to kontrolovali.
    Naposledy jsme koupili permanentku do sezóny, já ji kupoval 19.7. a peníze z účtu si stáhli 23.7., mě to tedy trvalo 4 dny, mám Českou spořitelnu. Musím zaklepat, neměl jsem žádný závažnější problém. U kolegyně to trvalo 2 dny (ČSOB)
    Stali se mi, že to trvalo i 7 dní, peníze jsou v rezervaci tudíž nejsou disponibilní, pouze jsou na stavu účetně.
    Paysafecard je dobrá platební metoda. Je to na tvé volbě.