Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Domcik92, 15/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Doben: pokud jedeš přes nějaký anonymizační server, tak to musíš změnit ty u sebe, stejně jako jsi to nastavil. Nebo zkus jiný prohlížeč, možná je to i prohlížečem.
     
  2. doben

    doben Ikona fóra

    Problém je v tom, že já jsem nic nenastavoval. Zkoušel jsem Photon i Puffin a u obou je to stejné.
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Doben: u Photonu a Puffinu, je to celkem pochopitelné, protože to jsou cloudové aplikace, které maskují tvojí IP adresu. Tedy nepoužíváš tu svojí, ale IP adresu cloudu použité aplikace. Platbou přes tyto aplikace riskuješ i to, že si nenávratně poškodíš platební oblast, protože v tu chvíli máš samozřejmě i jinou Geo IP.
     
  4. doben

    doben Ikona fóra

    No nic tak to nebudu řešit, protože v žádném jiném prohlížeči se stejně nepřihlásím do hry.
     
  5. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Pěkně prosím, kde se mi zobrazí bonus za zakoupené floreny v uvedeném čase, dnes jsem si zakoupila po 10:00 hodině floreny a nikde jsem nenašla 100 % BZ navíc na 24 hodin. Díky
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dorotea14

    Bonus 100% BZ vidíš v bonusové liště

    [​IMG]

    Samozřejmě po 10 té hodině byla nutná aktualizace hry, aby naběhla akce na mega BZ a po koupi florenů je také nutné aktualizovat hru, aby se bonus načetl.

    Hezkou hru přeji
     
  7. boubelinka

    boubelinka Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    dnes ráno jsem si pomocí sms zaplatila 110 florenů za 79 kč, přišla mi sms, že floreny byly připsané, ale nebyly.
    Nevím, co s tím mám udělat.
    Děkuji za radu, popřípadě za pomoc Boubelinka.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  9. anica16

    anica16 Aktivní autor

    ahoj jsem take na cerne listine a nemuzu platit kartou byt zcela novou na podporu davat nebudu holt kdyz je bordel tak s hrou po 5letech zkoncim abych litala a schanela paseyfkart na to cas nemam.takze diky za hru.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj anica16

    Pokud je tvá platební karta na černé listině, jediný kdo ti může s tímto problémem pomoci je platební podpora, která tě z černé listiny může vymazat. Payment podpora / NÁVOD JAK KONTAKTOVAT

    Hezkou hru a brzké vyřešení přeji
     
  11. anica16

    anica16 Aktivní autor

    smula nejde mi prihlaeni na meil ktery jiz nepuzivam ale na hraho mam takze pro me smula a s hrou se musim rozloucit
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    anica16

    Můžeš vyzkoušet u emailu obnovit heslo a některé domény umožňují obnovení již zrušeného emailu.
    Popřípadě se můžeš zkusit obrátit na herní podporu, jestli by ti nepomohli se změnou emailu, Jak kontaktovat herní podporu
     
  13. ruze46

    ruze46 Zelenáč fóra

    dnes ráno jsem si koupila floreny za SMS a přestože mi přišla potvrzená objednávka,že mi budou připsané,se takto nestalo,psala jsem na podporu a žádná odpověd
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ruze46

    Nejprve bych doporučil restartovat hru, a pokud ti přišla potvrzovací SMS tak by se měli floreny připsat.
    Pokud se tak nestane, během 1 hodiny po nabití (s tím že hru ještě restartuješ), nezbývá než kontaktovat platební podporu Payment podpora / NÁVOD JAK KONTAKTOVAT
     
  15. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    mám dotaz. mám koupené z dnesního dne roční premium a stale vsechny stromy sklizim sama a pise mi to nemas zadne premium...
    prosim prosim poradte mi:)
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj denich

    Ještě bych se zeptal jakou platbu jsi pro platbu ročního prémia použila?
    Pokud je to bankovním převodem tak tam platba trvá 4-6 pracovních dnů.
    V první řadě bych také restartoval hru, ať se mohou všechny funkce v systému usadit.
    A pro automatickou sklizeň stromů je potřeba zatrhnout háček v Premium vile

    Hezkou hru přeji
     
  17. anica16

    anica16 Aktivní autor

    tak jsem to vyplnila ale jak to vypada tak to bude nekdy priste a tuto akci hrat nemohu ted pojedu na 12hod.do prace.holt nepotrebuji hrace neda se nic delat posledni dobou me to opravdu stve.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj anica16

    Nevím co jsi vyplnila, pokud se jedná o ticket pro podporu, tak ti přijde automatická odpověď na email, o založení ticketu, a že se bude na něm pracovat.
    Osobně jsem již kontaktoval jednou platební podporu a vše proběhlo naprosto v pořádku a do 30 min vyřešeno. Samozřejmě záleží kolik mají práce (hráčů, kteří psali před tebou).

    Hezkou hru a brzké vyřešení přeji
     
  19. anica16

    anica16 Aktivní autor

    TAK na meil nic neprislo nicmene ted mi to slo zaplatit bez problemu a zapsat novou kartu.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    anica16

    Přijde to na email který je uveden jako registrační v nastavení herního účtu, také zkontroluj spam koš v emailové schránce jestli náhodou není tam.
    Příště je třeba se vyjadřovat přesněji a s čím máš vlastně problém, z tvých příspěvků jsem nevypozoroval že by jsi chtěla zadávat novou platební kartu místo staré.
    Tam je důležité vymazat platební údaje restartovat hru a poté zadávat novou platební kartu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.