Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Domcik92, 15/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Domcik92

    Domcik92 Zelenáč fóra

    Dobrý den,

    dnes jsem si chtěla zakoupit floreny pomocí své kreditní karty v bance. Pokaždé mi vyskočila hláška, že se vyskytla chyba. Vymazala jsem si údaje o platbě, a chtěla platbu provést znova i s novým zadání platebních údajů, vyskočilo na mě okno že se moje ID objevilo na černé listině kvůli stornování transakce. Ale já nic nestornovala. Kontaktovala jsem podporu ale odepsali mi, že problém je u mé banky která mi kartu zamrazila. Podle mě to je nesmysl, protože jsem kartu dnes používala při nákupu v obchodě, kontrolovala jsem jí přes internetové bankovnictví a tam mám vše v pořádku, i platby přes internet mám aktivní. Nevíte prosím jak mám postupovat dále? Je nějaká možnost napsat podpoře vzkaz? Bylo mi řečeno že mám kontaktovat poskytovatele karty, ale tam nic nevyřeším když mi karta v pořádku jinde funguje. Děkuji za rady a odpověď :)
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Domcik92

    Bohužel je to možné, že jsi se dostala na černou listinu právě kvůli chybové hlášce a následným vymazáním platebních údajů.
    Je třeba se obrátit na platební podporu, která tvou platební kartu z černé listiny odstraní. Payment podpora / NÁVOD JAK KONTAKTOVAT
    Do odesílaného ticketu, je třeba uvést u popisu problému, černá listina.

    Hezkou hru a brzké vyřešení přeji
     
  3. Domcik92

    Domcik92 Zelenáč fóra

    Já právě platební podporu kontaktovala a odepsali mi tohle:

    EDIT: Odstraněn text komunikace z podporu


    Problém je, že kartu zablokovanou nemám, dnes jsem jí používala při platbě v obchodě, v bankomatu mi také funguje.

    Další problém je, že i kdybych měla jinou kartu a chtěla jí použít, nepustí mě to.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Domcik92

    Platební karta ti při platbě u obchodníka popřípadě v bankomatu fungovat může, ale platby na internetu můžou být blokovány, je tedy potřeba ještě ověřit toto.
    Po vymazání platebních údajů a následná platba jinou platební kartou by měla následně fungovat samozřejmě je důležité mít aktivní možnost platit z kartou na internetu.
    Jsou také jiné možnosti platby, dobrou zkušenost mám z platbou pomocí Paysafecard
    Pro příště prosím neuváděj žádnou komunikaci z podporu
     
  5. Domcik92

    Domcik92 Zelenáč fóra

    Toto mám taktéž ověřeno, na internetu platit mohu, platila jsem dnes objednávku, bez problému se mi zaplatila online.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Domcik92

    Nezbývá tedy nic jiného než postupovat dle rady platební podpory a ověřit ve své bance, kde je problém.
     
  7. erorak

    erorak Zelenáč fóra

    Jen poděkování Pajdovi.... Stále řeším, ale díky radě k vyplnění formuláře jsem se někam dostala. Zatím nedořešeno, ale komuikace na jedničku. Vážně děkuju :)
     
  8. ivetka38

    ivetka38 Pisálek fóra

    Dobrý den.Chtěla jsem se jenom zeptat.Včera mi z mého účtu odeslali65,-kč na balíček prémium.Do dneska mi nedošlo 150florenů a pak ještě superkrmivo.Děkuji za brzkou odpověd.
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ivetka38,

    nevím co jsi zakoupila, ale pokud se nepletu, tak v balíčku prémia floreny a superkmivo nejsou. Ale nejlepší bude, když se obrátíš na herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu?


    erorak: není zač, rádo se stalo
     
  10. sváťa44

    sváťa44 Pisálek fóra

    Dobrý den. Koupil jsem si předplatné na turbomlýn.Všude je psáno,že stojí 25 kč, ale z karty mi bylo strženo 26,25 kč. Předtím jsem si předplatné již kupoval a bylo mi vždy strženo 25 kč.
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  12. micinka111

    micinka111 Zelenáč fóra

    Dobrý den, píší ještě jednou. Zaplatila jsem si na třech hrách kombajn, pouze na jedné hře se kombajn načetl. Na ostatních dvou ne. Můžete mi napsat, jak mám dále postupovat. Na každé hře jsem si platila kombajn 3x, takže 360,-. Platba proběhla 31.05. Děkuji za odpověď.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj micinka111

    Jak už jsem ti odpověděl minule budeš se muset obrátit s tímto problémem na platební podporu, Payment podpora / NÁVOD JAK KONTAKTOVAT.
    Bylo by dobré přiložit kopii výpisu z banky o proběhlých platbách.

    Hezkou hru a brzké vyřešení přeji
     
  14. micinka111

    micinka111 Zelenáč fóra

    Zdravím ještě jednou. Udělala jsem vše, jak jste napsali. Odeslala jsem ticket. A oni mi odespsali toto: Děkujeme za tvůj dotaz. Zdá se, že jsi zadal nesprávné ID hráče. Zkontroluj prosím svoje údaje a případně pošli nový dotaz s opravenými údaji.
    Ale já nevím, jaký je dobrý ID hráče, protože když najedu na tu hru a kliknu na ten ticket, tak mi pořád skáče stejné číslo. Můžete mi poradit, kde přesně mám hledat správné ID hráče? Děkuji
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj micinka111, přímo ve hře dole na spodní liště nalezneš své herní ID a nick, pod kterým se přihlašuješ do hry.
    [​IMG]

    Toto ID je správné pro herní účet, ze kterého píšeš ticket a mělo by být shodné.
    Spíš se ale domnívám, že se ti podpora snaží vysvětlit, že z tohoto herního účtu k platbám nedošlo a nic neevidují, tak abys prověřila, zda jsi platby nerealizovala na jiném herním účtu než je ten, ze kterého je kontaktuješ.
    K platbám chodí tzv. potvrzení o nákupu a to bych jim být tebou poslala, je tam i číslo transkace a vše, co jsi nakupovala včetně informace, na jaký herní účet nákup byl realizován.

    danda
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. micinka111

    micinka111 Zelenáč fóra

    Mockrát děkuji
     
  17. silvináč

    silvináč Zelenáč fóra

    Dobrý den,omlouvám se jestli moje otázka sem nepatří,ale nevím si už rady.Nejdou mi koupit floreny a tolik let jsem s tím neměla problémy.Můžete mi prosím pomoct.Děkuji mooooc
     
  18. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj silvináč
    abych ti mohla pomoci (nebo se o to alespoň pokusila), potřebuji vědět víc informací. Co konkrétně znamená, že nejdou koupit floreny? Jakou platební metodou? Objevuje se nějaká chybová hláška? Na kterém kroku se proces zasekne?
    Díky za doplnění informací
     
  19. silvináč

    silvináč Zelenáč fóra

    • Prosím nepiš více příspěvků pod sebou, použij volbu Upravit. Není třeba citovat příspěvek nad tvým. Děkuji
    Dobrý den,nevíte někdo jak si můžu koupit floreny,když jsem se dostala na černou listinu a u banky je vše v pořádku.Děkuji za pomoc

    Přes visa a u manžela Master card,když dáme k pokladně tak tam naskočí,že jsme na černé listině a platíme to tak minimálně 5let

    EDIT: sloučeny příspěvky a smazána nadbytečná citace
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/6/16
  20. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Bohužel je možné, že jsi se dostala na černou listinu kvůli nějaké nedokončené platbě a následným vymazáním platebních údajů.
    Je třeba se obrátit na platební podporu, která tvou platební kartu z černé listiny odstraní. Payment podpora / NÁVOD JAK KONTAKTOVAT
    Do odesílaného ticketu je třeba uvést u popisu problému - černá listina.

    Přeji brzké vyřešení problému
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.