Dožínky (23.11. - 29.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. michnaj

    michnaj Pilný autor

    rybičko v liště kde jsou akce
     
  2. rybička

    rybička Rádoby autor

    michnaj moc děkuji za radu.
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    GordonSargent - měl jsi pravdu. Kdybych dodala do sudu to co loni, tak bych měla ještě lepší umístění. To jsem opravdu nečekala. Loni jsem dodala 319.857.349 a byla jsem na 2985 místě, letos bych byla kolem 2178. Tak snad příště;););)
     
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nakonec ten sešup ve finále nebyl tak divoký - cíl splněn, 895. místo (1 752 752 752 bodů protihodnoty). Nepíšu to, abych se prsil, ale abych za rok v archivu našel, kolik jsem do sudu musel nasypat :D. Většinou laskavec a bahaplody stromů. TOPPětistovka je pro mě asi nereálná, když jsem viděl ta hausnumera, která tam lítala, ale nějaký dílčí posun pro příště si asi stanovím 8).



    Gratulka všem TOPinkám
    !
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, kdybych nešla spát a dosypala zbytek z farmy (zvířata s nižší protihodnotou, nářadí, plody, nižší šlechtěnce), tak bych se možná do té tisícovky dostala. Co už, tak zas příště :)

    Gratuluji všem, kdo se umístili na nejvyšších příčkách i těm, kdo se udrželi v té třítisícovce :)
     
  6. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Zdravím,
    Všem, kdo se umístili letos v topce gratuluji. U mne to letos nevyšlo, tak snad příště. Byl to opravdu tentokrát masakr. Příjemnou zábavu všem.
    :D:D:D
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Gratuluji Všem co se umístili a udrželi v TOPce.
    Samozřejmě i těm co se nepodařilo v ní udržet, byl to boj :)
    [​IMG]
     
  8. kamienka

    kamienka Perspektivní autor

    Ahoj, blahoželám vám všetkým k dosiahnutým výsledkom, ja som len pozorovala tú šialenú jazdu, možno raz príde čas keď aj ja dorastiem do potrebných rozmerov a kvalít a pridám sa ....
     
  9. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Velká gratulace všem topkařům ...mne se zasekl zámek na vratech a nechtělo se mi s ním bojovat,snad mi do příštích dožínek nerupne stodola ve švech ;)
     
  10. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    pravda rok od roku je to horší s top 500 to je až neuvěřitelné co se potřebuje ,ale od 2000 do 3000 místa se to dá zvládnout docela dobře a bez velikých nákladů
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ano, letos to byl docela nářez, když porovnám vklad do pětistovky oproti minulého roku. Takže i tipovačka mě vůbec nevyšla :D



    [​IMG]
     
  12. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Všem co se umístili v TOP moc gratuluji a těm ostatním vyjde to příště.
     
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    A protože.... i když jsme sice dvě země, ale jedna komunita, tak tady dávám taky žebříček předních míst našich spolubojovníků.... velká gratulace Dance a samozřejmě ještě jednou i všem ostatním :)
    [​IMG]
     
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    TOP-kári, srdečne blahoželám k úžasným výkonom a umiestneniam!
    Ja už som sa prihlásila na kurz k Danke, keď nebude doma, skočím si ku Gordonke, alebo k Alexandričke, len o tom ešte nevedia :p:D

    Prajem všetkým krásny deň.
     
  15. barca279

    barca279 Vážený autor

    • Použití vulgarit, dehonestace
    prečo dožinky nemožu končit v nedelu cez vikend nechapem,ludia chodia do roboty,načo to potom aj robim,ked to konči ez tyžden a možem sa aj na hlavu postavit ked koniec akcie niesom doma ,toto je akcia kde to musiš sledovat do konca a nechapem tej lgike,už minuly rok sa mi stalo že som musela idt do prace a hodilo ma to z 400 na 650,a teraz zase za 5 hodin z 250 na 572...to naojaz mozog použivat je take tažke?akurat na nervy dobre je toto,čo akcia to ***.akože riadne ***.ked viete dat o a d od štvrtka do nedele prečo nedate aj dožinky aby bol koniec v nedelu o 22.00.to je šanca že skoro každy je doma.cez tyzden ludia do roboty chodiao_Okoniec akcie by mal mat možnost stihnut každy ínak je to len fraška
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/11/22
    moncicak7070 a Helena1313 tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    barca279 - zdravím, termíny konců akcí nikdy nebudou vyhovovat všem. Je spousta lidiček, kteří pracují i o víkendech, ať už jsou to zdravotníci, policisti, hasiči, prodavači, řidiči, pekaři, ošetřovatelé zvířat, lidé v energetice a vodohospodářství, obsluha čerpacích stanic...atd....ve fabrikách se také často jede nepřetržitý provoz.... Jak mají vyhovět všem ? Možná bys ty mohla "použít mozok", než si tu odplivneš.
    PS: znám lidi, kteří si na poslední den TOPky berou v práci volno a tak si to pohlídají. Prostě každý se zařídí, jak může.

    Opětovné použití vulgarit v tvém příspěvku oceňuji dle pravidel fóra
     
  17. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Gratuluji všem, co se umístili na jakémkoliv místě v TOP3000. Oceňuji i ty, kterým to nevyšlo, za odvahu do TOPky jít. Ukázalo se, že boj o TOP500 je rok od roku větší masakr. Já osobně jsem cílil na metu 5 miliard a vůbec by mě nenapadlo, že by to nestačilo. Naštěstí se zadařilo trochu lépe a zbyla i nějaká ta rezerva na příště. :)
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Také gratuluji všem kdo se zúčastnili :)
     
  19. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Gratulujem TOP-károm, je ich dosť. Aj ja som dosť podcenil TOP 500 v tipovaní, nuž, iba druhé moje dožinky. Příště budu chytřejší...
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gratulujem všetkým cz/sk TOPkárom, parádna účasť, ale nás je:D, tí, ktorí ste vypadli, nevešajte hlavu, o rok sú dožinky zas;).
    Ďakujem všetkým za gratulácie aj súkromné:inlove:;).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.