Den chrámových opic (24.2. - 2.3.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Vynechávám a budu chovat mloky na šlechtění.;)
     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jedine, co u me akci zachranilo je pritomnost radku. Z ostatnich odmen neomdlivam, takze na tenistu nejedu tzn. PL + SH ze me RT nevyrazi. Ve stodole vseho dost, akorat jsem po 20 hod. trochu neprozretelne prilis pokratila chryzantemu do druzstva, tak uvazuju, ze se na padatka vykvaknu a radsi ji za hodinu sklidim.
     
  3. smolar1

    smolar1 Pisálek fóra

    Také by jsem do akce šla jen mám neustále problém se do hry přihlásit ve večerních hodinách to již vůbec nejde načte se 42% a konec no škoda :oops:
     
    burds, modro.ocko22 a raddre tohle ocenili.
  4. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    vim. že to není k akci - taky mam problem s hrou a nikde jsem nenašla rady pro hru na tabletu a s tou unitou to jde špatně i na poćítači.tak asi konec hrani...třeba mi někdo poradí nebo dá odkaz...
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    sovicka64 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  6. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    diky matlafousku,to jsem prošla, mam stary počitač,pouzivam w7,používám mozilu,tablet mam nový android 7, asus,moc tomu nerozumim,ale v posledni dobe je to spis o trpelivosti,než hraní,žadnou akci v poslední době nedokončim, asi už jsem na ty novosti stará
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Akce sice nenadchla ale nevynechala jsem žádnou tak ani tuhle. Moc možností jak se zabavit není, takže holínky ,hrábě a jak na zahrádku v reálu tak i na farmu do práce, ať to frčíxD
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Protočil jsem asi 35 PL a bonus na pole žádný nepadnul.Zato ale padnul 2x sněhulák a jednou růžoví lanýži! :)
    Takže asi opět fláknu do zlatýho slotu bonus na rostliny a povolám Jacka.
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ewelynn48, pokud máš operační systém windows 7, tak bych určitě vyzkoušel zvětšení paměti RAM ZDE (klikni). Co se týká hraní na mobilu nebo tabletu, tak hodně záleží na výkonu přístroje. Také hra není na tato zařízení určena a hratelnost na nich nebude taková jako na stolním PC nebo NTB.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    ewelynn48 tohle ocenil(a).
  10. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Pozor lze použít vždy jen dva totemy ze tří. Takže 14 je prvních 7 totemůx2
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  11. Dulisro

    Dulisro Perspektivní autor

    Tak mě nejvíc vadí stonek 3300x LVL a to je vše? A k tomu tolik dodávek no to si teda ještě rozmyslím zda do toho půjdu.:mad:
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem 2x zkontrolovala, jestli je 24. a jestli už bylo 14 hod. Totemy stále nikde. Něco mi uniklo?
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  13. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    díky,takže nový tabletbyť kvalitní jena nic, mužeš prosím jakou flesch si mám koupit?díky za pomoc
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  14. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak je akce nebo ne?
    Beru zpět. Je. Zapomněla jsem zresetovat hru.
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud hraješ v Unity/WebGL, tak zkus aktualizovat hru. Pokud hraješ v klientovi, tak bude nejlepší jej úplně zavřít a spustit znova.
     
    raddre a ašada01 tohle ocenili.
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Díky, restartuji co dvě minuty, zkusím vše zavřít.

    Edit. zavření pomohlo
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dnes svieti slniecko tak som si nedala ani cizmy na tu rozpestovacku xD Nech sa Vam dari ;)
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ašada01 Zavreni pomuze vzdycky.... akorat to pak nesmis zase otevirat ;)xD
    Chryzantemu jsem nakonec sklidit nestihla, vlezly mi to hrani povinnosti (nechutne), takze 304 hopsadel doma.

    EDIT: ewelynn48 Vyzkousej misto prohlizece stahnout samostatneho klienta (ma mensi naroky), taky v nem pul dne hraju ve win 7 (32 bit) a bez problemu ;)
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj, nemam v liště že hra běží a ani kudy se k totémům dostat.. mám to jen já?? Akční plumérie rozpěstovávám, ale ani v novinkách nemám že akce běží. Restartováno F5 už tak prošlo. Poradíte mi co mám dělat pls? Díky
     
  20. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky tak jsem dala první na rozpěstování
    už má někdo hotovo?xDxDmáme tady borce co chvíli po začátku hlásí "tak akce hotová":p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.