Důležitý 24hodinový test technického stavu Unity/WebGL klienta / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    První načtení zas tak hrozné nebylo, ale načítá se to a seká při každé akci - sběru, sadbě, kliknutí na pomocníky...
    Bonusový kod vybrán bez problému

    zkusila jsem KŠ najelo na 100% a pořád ukazuje procentní lištu, naskočilo po cca 2 minutách
     
  2. Luk_Luc_is_Back

    Luk_Luc_is_Back Pisálek fóra

    Za mě tedy příjemná změna, v době prvního testování jsem zde nebyl, tudíž nemohu porovnávat, ovšem plochy se všemi těmi chlévy,stromy atd. se načítají znatelně rychleji, auto sklizeň při jich je také blesková, park s dekoracemi jak by smet. Farmářské kolo je co se týče efektů osekanější, ale to je jistě pouze dočasné. Jinak líbí se mi efekty na mapě.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Doporučuji použít prohlížeče Google chrome, Firefox, nebo Edge.
    Vaše zařízení by mělo splňovat minimální požadavky na spuštění hry, ty naleznete ve FAQ
    Snažte se ukončit všechny nepotřebné programy ve svém počítači a nechte chvíli načítat, někdy to může trvat trošku déle, záleží ma konfiguraci vašeho zařízení.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    astrid888Id: 5085565
    Ahojte. Tak načítanie farmy o niečo lepšie, ale stále mi to vykazuje chyby. Dozreté stromy bez plodov a dekorácia na bahame sa nezobrazuje vôbec, ani po reštarte hry.
    (GCH)

    EDIT: Pošta taktiež nefunguje, ako doposiaľ. Chcela som odpísať,..žiaľ tak to nejde. Ak chcem odpovedať, musím napísať novú správu.


    [​IMG] .............[​IMG]

    EDIT2: plody sa po cca 50 minútach zobrazili, dekorácia Guru - Rama stále nie.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hra jede, bonusový kod nemám
    Už mám:)
    Pošta mi jde taky-takže za mě dobrý-:p;)
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
    maribeja a drahulína tohle ocenili.
  6. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hra se načetla ,naskakuje mi tam okno že,, tato hra zpomaluje tvůj PC,, ale po dvou minutách hra naskočila.
    Zatím mi vše funguje,jen u obr stromů trvalo asi osm minut než se načetla grafika že jsou pohnojeny.
    Ale farma je matná není tak ostrá jako původní a co mě vadí je,že jsou zmenšené trojúhelníčky upozorňující na sklizeň a i ostatní upozornění jsou znatelně menší.
    Jinak upozornění že hra zpomaluje PC mi naskakuje i na foru.
    Prohlížeč používám Firefox,ale dá se hrát bez velkých potíží.
    Kod se načetl bez problémů.Nezobrazují se ve Farmářském domě zušlechtěné rostliny a to je docela problém.
    Další chyby jako u ostatních,dozrávání plodin a stromů nefunguje,občas se to zasekne na přechodu na Baha.Kolo štěs. funguje líp než ten starý ale po vícero zatočení se to sekne,že musím restartovat celou farmu.
    Jen musíme doufat,že tomu vychytají mouchy a půjde to jak jsme byli zvyklí.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
  7. Rybedan

    Rybedan Pisálek fóra

    Tak já se nemůžu ani po 40 minutách dostat na farmu.Kolečko se točí a točí.:-(
     
    mirae tohle ocenil(a).
  8. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    hra pomaleji reaguje na okliknutí a stromy bez plodů
     
  9. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Hru jsem nakonec spustila přes chrom. Ale nejde vypnout animace v nastavení.
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  10. burds

    burds Titán fóra

    Napřed jsem byla smutná,že safari toto nepodporuje a nebudu moct už farmu hrát,Ted už nejsem je to hrůza hrůz a asi bych to stejně vzdala
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Posouvání hrací plochy na mobilu je super.:wuerg:Jde to pouze za rám!
     
    zelenamys tohle ocenil(a).
  12. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Zdravim farmari, jak tak koukam, ja po x letech asi s farmou koncim... novy pocitac si kvuli tomu porizovat nebudu :-D Na online vyuku deti stacil bohate, ale farmu momentalne nedava... No, uvidime... nadsena zatim moc nejsem :-/
     
  13. Horlen

    Horlen Pisálek fóra

    cca 14:00 : Samotná hra nabíhá moc dlouho . I vše ve hře nabíhá pomalu ( sklízení, setí,... ) a poskakuje mi myš po obrazovce. Hra zpomaluje všechny ostatní věci, co na počítači dělám a dokonce mi ho i jednou zablokovala tak, že jsem musela restartovat. Toto prosím ne.
    Žádný kod mi nenaběhl.
    cc 23:00 : Vypnutí animací nepomohlo, stále se pohybují.
    Není vidět, když pole a stromy dozrají.
    Největší problém je zpomalování počítače a čekání, až se něco udělá ( setí, sklízení, přechod mezi oblastmi - to někdy nejde vůbec a hra se musí restartovat ).
    Tato verze se mi nelíbí.
    Je nepříjemná pro oči - mám pocit, že obrázky přeskakují a jsou rozostřené.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Pustila jsem na Edge. Načítání není tak rychlé jako dřív. Problikne mi, že je nevybraný dárek od Kubíka. Plodiny a stromy nevidím zralé (což se jistě ví). Dekorace v parku vypadají OK.
    Zasela jsem mrkev a pustila na mobilu. Automaticky jsem spustila puffin. Hra se načítala cca 2 minuty. Sklízení v pohodě - mám kombajn. Setí bylo horší. Sekalo se to a dlouho trvalo. Kdyby mi to takto na mobilu fungovalo, tak jsem spokojená.

    EDIT: Vidím zralou plodinu i stav zrání na stromech!!! Sklidit šlo rychle (schválně dávám třeba mrkev), ale setí se šíleně zaseklo. Chvíli se sekl i prohlížeč.

    EDIT 2: Tak plody na stromech zmizely. :( Jen jsem se překlikla na jinou plochu a tam již nich a na hlavní farmě už zase nic. :cry:
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Menší čekání při přihlášení,stromy před sklizní poznám jen při najetí šipkou,nešly vysadit stromy a mletí krmiva navýším jen pluskem.Trh fungoval.Spletla jsem kod a
    nešel smazat.Musela jsem přejít na louku , znovu se vrátit a napsat správně;)
    Po otevření bedny mě to hodí na začátek,opět hledám bedny abych otevřela další...>:(
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Trvalo 53 min než se hra načetla mám Edge a viz obrázek
     
    mirae tohle ocenil(a).
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Jedu ve Firefoxu. Vše je dost spomalené, pole vypadá jako čerstvě zasazené i těsně před sklizní, když dozraje, zmizí jen ikonky vody, jinak grafika jako po zasetí. U stromů je také grafika beze změny bez ohledu na délku zrání a není poznat, že už se mohou sklidit.
    U kola mi vadí to střídavé točení sem a tam.
    Přestože mám vyplou animaci, dekorky na běžných plochách se vrtí jak divé, na plochách pro dekorky jsou v klidu.
    Firefox hlásí: Tato stránka zpomaluje váš prohlížeč.
    Ještě to zkusím pustit v Edge.
     
    mirae tohle ocenil(a).
  18. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    cca po 50 minútach sa plody na stromoch načítali, spomínaná dekorácia stále nie. Ak to takto pôjde ďalej, do večera by mohlo všetko fungovať ;o)). Páči sa mi v pošte vyhľadávanie susedov, priateľov. Avšak to, že sa nedá priamo odpovedať na správu, nie. Treba napísať novú správu.
    Unáhlené nadšenie,... plody sú zas preč ;o)
     
    .SilverAngel. a GordonSargent tohle ocenili.
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Přes chrom v pořádku, akorát mám jinou představu o 3O vteřinách :)Ale načítání ploch zase bylo o to rychlejší. Jsou zde zmiňovány stromy. Mám automatickou sklizeň a u obr si předem zapsala, aktivovala pařezy, u baha papouška a vše v pořádku. xxl znova sklízím za 3 hodiny a vypadají, jako bych tam ponožky a zuzi nedala. Kozí bude za pár minut, ale tváří se jako by se k tomu nechystal:

    [​IMG] s poštou mám taky problémy. Snad adresátce došla;) Ale jsem zvyklá mít něco rozepsaného, zajít si třeba něco zjistit do Fag a nedaří se mně znovu do zprávy vrátit a jen dopsat.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    • Nespokojenost se dá vyjádřit slušně - Dave Lister
    Tak to nehraj na tlačítkovým .... :p Blbne to fest, nejsou vidět dozrátý pole, stromy atd. Klepe se to při sklizni jak drahej pes, po kliku
    na kombajn, např. zalévání, tak kurzor odletí někam ******, asi to tam při Dožínkách naperu komplet a vykašlu se na to.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/11/20
    modrýměsíc, Trepifajksl a maribeja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.