Důležitý 24hodinový test technického stavu Unity/WebGL klienta / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123

    Edge jako ostatní běžné prohlížeče na Androidu flash nepodporují, to je známá věc. Až se spustí test půjde to normálně, protože to pojede jen v Unity, flash nebude.
     
    danda-vnovis a smoulinek123 tohle ocenili.
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt tak že jestli tomu rozumím tak až pujde na plno nebo až pujde test tak že přes Edge to pojede bez problému ale ted to nemuže jet páč jak jste psal nemá flash,tak že si musím počkat na test a zkusit to tam a mělo by to frčet.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123

    Nevím jestli to pojede úplně bez problémů, nicméně při posledním testu, až na nějaké mouchy to jelo.

    PS: alespoň mě to jelo

    EDIT: není zač;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt tohle ocenil(a).
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    pezt, teda do telefónu a tabletu mám stiahnuť Edge a tam testovať?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To by mně zajímalo,jestli i ostatní vydavatelé her,maj takový problémy s přechodem na novou platformu?!?

    DANKA722 tak tak,stáhneš Edge a šlape to jak dobře rozbitý hodinky!:wuerg: Naposledy se mi to ani nenačetlo.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DANKA722

    Pro RT je důležité se přihlašovat z PC, samozřejmě můžeš zkusit i telefon, to je spíše pro nás hráče, jestli to tam bude fungovat.
     
    -Jara05- a DANKA722 tohle ocenili.
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Ďakujem, no som zvedavá, pozitívna:music:, idem veriť, že to bude šľapať všade;), zas na druhej strane, BP by sa ťažšie žilo, musia to dať dokopy8)
     
    -Jara05-, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Syslit v rámci možností do stodoly na neakčních plochách. Dob to napsal srozumitelně. Kdo má hotovo i u Kubíka, může plnit družstvo. Ale tvým fofrstylem asi fakt bude ten absťák :)
     
    modrýměsíc a DANKA722 tohle ocenili.
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nyní načtení v prohlížeči Edge na Androidu v unity cca 1:45 min.
    Takže chce to trochu trpělivosti při načítání a celkem to jede.

    Nebojte se toho a zkuste se zapojit do tohoto testu;)
     
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p celý den bez farmy by byl smutný, takže budu hrát i době testu, minule mi tam pár věcí vadilo, třeba to bude nyní lepší ... prostě všechno se mění, tak i na novou farmu si budu muset zvyknout, má technika by to zvládat měla, takže já to ve svém předdůchodovém věku zvládnu taky, neboť jak pravil jeden můj kolega - přeci nezvítězí tupá hmota nad lidským rozumemxD ...
     
  12. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    Treba to skúsiť nech vieme na čom sme..
     
    evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  13. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Ahoj.
    Minule mi to hlásilo, že Puffin není podporovaný prohlížeč, a hra se v Unity vůbec nespustila. Firefox, Edge ani Chrome mi sice rovnou neodmítly, ale hra stejně nenaběhla. Uvidíme, zda to teď bude lepší.
     
  14. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Mno tak já budu v úterý v práci na odpolední přijedu něco po půl dvanáctý dom a ráno valíme s kočičandou do Brna na vet. kliniku na testy.Takže toho moc natestovat nestihnu.Leda tak na tom mobilu,hraju v pufinu,ale tam píšete,že to fungovat nebude,nebo bude?Jak přesně se jmenuje to Edge v play bchodě prosím?Děkuji
     
    zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak já hlavně otestuji "rychlý dvojklik" při ruční sklizni (případně rychlý 4-klik při obhospodařování zvířat)... pokud nebude fungovat, dojedu do konce listopadu svou Baha do cíle (do levelu 600) a pak budu nucen zvážit své další působení ve hře (stejně je nereálné kamkoli výše v rozumné době na Farmě postoupit)... to vše po necelých 10 letech nepřetržitého hraní!

    A abych vysvětlil, co si představuji pod pojmem "rychlá ruční sklizeň" pomocí dvojkliku myši (stromy) či 5-kliku myši (chlévy), vkládám dvě videa se záznamem takové sklizně...
    Nejprve stromy (pod Flashem):

    A taky ty chlévy (pod Flashem):

    Pokud to takto bude fungovat i pod Unity, budu uspokojen. Při posledním testování to však nešlo...

    EDIT: Zítra se pokusím zdokumentovat, jak to funguje či nefunguje pod Unity...

    Mé (bohužel hrůzné) poznatky s hraním pod Unity jsou k nalezení zde
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hru zkusím jak z PC, tak i z telefonu. Je pro mě důležité, aby na telefonu šlo aspoň sklidit a zaset. Alespoň to bych si přála. V práci rychle přesadím akční.
     
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Všechny vás zdravím, jak již zde kolegové psali, je důležité to zkusit, za to nic nedáme. Mě to minule nešlo vůbec spustit, ale taky to nevzdávám a i pro RT je důležité, aby to bylo hratelné a šlo to spustit maximu hráčů. K tomu ostatně i testy slouží a do budoucna se zabývají i tím, jak hrát i jinak v jiném klientovi. Takže neházejte flinty do žita, zkusíme a uvidíme.

    Prima večer Danda
     
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Prosím, nejde mi hra spustit. Stále se točí kytička. Poradíte? Děkuji
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teda, jestli se nezlepší načítání farmy od nového roku, tak to bude dost hrozný. Načítalo mi to 10 minut ;) ale jinak farma funguje, používám pomocníky, tak nebyla žádná zátěž
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Dostali jsme bonusový kód,bohužel hra se mi doposud nenačetla,takže ho nemám kam napsato_O
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.