Děsivý krok v čase (13.10. - 19.10.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj hanelka a Heisy

    Chápu vaše rozhořčení. Taky mi farma večer nefungovala. Ale toto vlákno je určené pouze pro diskuzi k akci. Příště prosím reagujte ve vláknech k tomu určených.

    Děkuji a přeji hezký den :)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Petriša, díky za upřesnění, myslela jsem, že se tady baví o akčních, když je to v akci :)
    Tak já ten stonek ani dekorace do něj nenašla, tak jsem asi tu akci vynechala
     
  3. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    evoku57
    Nevím jaký stonek hledáš, ale v této akci je možno získat tento.
    A řešilo se právě to, jestli nám to nějak pomůže :)

    stonek.png
     
    Naposledy upraveno: 13/10/21
  4. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Já se zeptám mimo tuto akci, ale moc se tu neorientuju a nenašla jsem řemeslnické téma. Existuje nějaký řemeslný produkt, který mi zvýší výnos jen na Baha? Nebo je někde přehledný soupis toho, co který řemeslný produkt dělá? Díky
     
  5. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj mylenka9

    Vše o řemeslných produktech najdeš TADY. Jinak otázky tohoto typu, které se netýkají této akce, můžeš klást ZDE.

    Přeji ti příjemnou hru :)
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Petriša-hledám ten stonek Děsivý krok v čase, ale I. kvůli dekoracím ;), jelikož ho nemám, tak budu muset dekorky koupit

    Edit: 1 PL a vytočila jsem si 100%, tak to se mi snad ještě nestalo
     
    Naposledy upraveno: 13/10/21
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, akci samozřejně dělat budu i když mně mrzí omezenost s hvězdnými mincemi, starý stonek si ponechám a za nový utratím většinu micí. Ať se vám všem daří
     
  8. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Petriša: Díky moc.

    Ještě jeden dotaz na všechny :) Kupujete si něco za reálné peníze? Teď mi vyskočila nabídka na všechny pomocné stroje za 30 Kč na měsíc. Tak si říkám, že bych to i využila. Ale necítím se úplně dobře, že bych měla použít svoji reálnou kartu. Je to bezpečné?
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mylenka9

    Běžně používám platební kartu již několik let na farmě. Platby jsou zabezpečeny tak jako jinde.
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Pro začátek 105 ks obsidiánu ;) Kolem jsem zatím netočila. Možná večer, až řádně usednu k farmaření xD

    Edit: Tak všechno jinak. Nikam od PC nemusím ;) Za hoďku sklidím a zkusím trochu polechtat KŠ a uvidíme :p
    Protočeno cca 50PL a nic :oops:
     
    Naposledy upraveno: 13/10/21
  11. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Ok, super. To bude sklízení a sázení velká rychlovka.
     
  12. holubova69

    holubova69 Pisálek fóra

    je tam
     
    Scorpius tohle ocenil(a).
  13. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    Ahoj jaxja57,
    obydlie pre chrliče v Jackovom obchode je, ja ho mám na tretej strane

    upload_2021-10-13_14-40-23.png

    Skús reštartovať hru ...
     
    moncicak7070 a malanek70 tohle ocenili.
  14. mentos123456789

    mentos123456789 Zelenáč fóra

    nedostala jsem do stodoly žádnou pohárovku.... :( kde je prosím chyba?
     
  15. medulinka

    medulinka Rádoby autor

    Násobení nějak pokulhává - 3x 296 = 888 a 3x 5535 = 16605!
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mentos123456789 - ahoj, pohárovku hledej v secí tabulce na plochách v měsíčním světě. Pokud ji tam nevidíš, je třeba zavřít klienta/prohlížeč a nalogovat se do hry znovu.
    Pokud by obtíže přetrvávaly, obrať se na herní podporu, ale věřím, že kompletní zavření hry a nové přihlášení tvůj problém vyřeší.
    Hezký den
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Škoda že neexistuje na Farmeramě možnost vyhledání dekorace podle (části) názvu... tedy ona zřejmě existuje, ale není dostupná všem hráčům (že by jen moderátorům či někomu, kdo se spolupodílí na vývoji hry?). Pamatuji se, když jsem hledal takové ty dekorace z kalendáře (vzhledem k tomu, že hraji nepřetržitě 1839 dní - ve skutečnosti déle, jsem je nepochybně měl), musel jsem se nějakým způsobem zeptat pomocí herního ID na hledané dekorace a dostal jsem odpověď, kde je mám uhnízděné - z části v parcích, z části ve stonku.
    Nechápu, proč nemají tuto možnost jednoduchého vyhledání dekorace k dispozici běžní hráči. Vidím v tom námět pro moderátory - Mohli byste předat RT žádost o zpřístupnění této užitečné funkce? Kdo si má neustále pamatovat v té přehršli různých dekorací, kam ji zašil (pokud ji tedy vůbec má)?
    Jinak jsem točil, točil, točil - a nic jsem tentokrát nevytočil. No co - nemusí být každý den / každou akci posvícení... ;)

    PS: Vzhledem k tomu, že jsem ty dekorace našel ve stonku, který urychluje po dobu 2 hodin zrání nějakých děsivých chlévů a nic více kromě 1200 BZ (stejně ho nepoužívám), zřejmě tento řádek pošlu do stoupy... ne kvůli urychlení děsivých rostlin, ale kvůli těm 50% BZ z dekorací v děsivém parku navíc. Raději použiji tyto dekorace v novém stonku (škoda že nejdou po sestavení rozložit pro případ, kdy by hráč ocenil urychlení těch chlévů) a mince utratím za něco hodnotnějšího... a nebo bude vše jinak, oželím něco jiného a vyhraje zase touha mít k dispozici (trvale) pokud možno všechny řádky ve stonku... (já se znám). No prostě uvidím, která část mého herního já zvítězí - zda pragmatická (použiji dekorace ze starého stonku) či idealistická (nakoupím dekorace za mince). Ještě nejsem definitivně rozhodnut...

    EDIT: pro skali - Děkuji za odpověď. Asi to jde opravdu přes tu herní podporu (proto to ID). To nic nemění na tom, že by se možnost vyhledání konkrétní dekorace hráčům hodila...

    EDIT2: Jak se dalo čekat, vyhrál idealismus...
     
    Naposledy upraveno: 16/10/21
  18. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    v této hře získám jen upgrady, takže když nemám původní dekoraci z dřívějška,tak je mi vlastně hra na nic? Pochopila jsem to dobře?
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ja-pe - ahoj, zřejmě si nečetla to důležité ve FAQ k akci:

    upload_2021-10-13_16-56-50.png
    ;)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    jan.svatek - ahoj, tuto možnost vyhledávání dekorek opravdu nepamatuju (hraju od 2012).
    Ani jako moderátoři nemáme tuto možnost, jedině Herní podpora.
     
    Naposledy upraveno: 13/10/21
    moncicak7070 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Dekorace mám-takže potřebuji do stonku jen nástavby.Když použiji Jacka dá mi i na děsivce +2 navíc?Budu si to muset někde napsat.Díky za odpověď.
    FA232....BAHA600
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.