Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. lacrima

    lacrima Titán fóra

    Tak co? Bojíte se při Děsivé noci , konkrétně při krmení chlévů? :p
    Já už pomalu dostávám strach , protože mi to připomíná jednu skoro hororovou pohádku .
    Víte kterou? Neee ? Tak tedy poslouchejte ... cituji úryvek z této pohádky:
    “Snědl jsem nejdřív kaši, pak hrnek mléka, pecen chleba, mámu, tátu, děvče s trakařem, sedláka se senem, pasáka s prasaty,
    ovčáka s jehňaty – a tebe taky ještě sním!”

    Poznali jste ? Ano, správně ... je to Otesánek.
    Tak a teď s vyprávěním hororu pokračuji : ;)
    Snědla hromadu Zářící plísně , kupu Karmínové pavoučí lilie a veškerou zásobu Korálové houby
    a pořád nemá dost . Poznáváte kdo to je ? No přece [​IMG]
    Takové malé , roztomilé , mýtické zvířátko a pořád nemá dost. za chvilku mi vyžere celou stodolu .
    Krmit jeden plný děsivý zvěřinec s výběhy [​IMG] je fakt o život:D

     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Podařil se mi pěkný počin :p
    Napěstoval jsem z každé rostliny min 120 000 ks, na to že jsem často zapomínal sklízet tak je to zázrak :p

    [​IMG]


    No a ostatní děsivé věci.
    Stav stromů:

    [​IMG]

    Stav zvěře:

    [​IMG]

    Stav produktů:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kolipak padlo boosterů,jestli se mohu zeptat ?!?
    Tuhletu děsivku zatím jedu tak nějak laxně.Ani boostery sem nevyužil.Důmám,zda mám použít postřikovače na novou zvěř?!? Zatím se mi od minulého použití nepodařilo semlít dostatek krmiva,aby se mi to vyplatilo.
    [​IMG]
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    No ani nevím, od začátku této děsivky asi 7
    Ale v dlouhodobém horizontu netuším.
    Na babu jagu zatím počkám s okamžitou sklizní, kvůli jednomu kousku to asi nemá cenu uvidím jestli ještě něco bude než skončí děsivka, když tak někdy příště to s něčím skloubím.
     
    bačkora85 a lacrima tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jenom ?!?
    To já se stím nepářu.Aktivuju třeba 20 najednou.K tomu všechny řádky na děsivku a i to SH obětuju.:)
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    To já jenom po troškách xD
    Také valím SH a ZSH, ale zase by mi bylo líto, kdybych aktivoval tolik boosterů a potom na to zapomněl :p
     
  7. kocieva

    kocieva Velmistr fóra

    Pěkný večer přeji. Nevím jestli mohu tady, ale mám jednu zmínku, jedná se to kaktusové svíce, v tajemných sazeničkách jsem už získala několik svící XXL, ale je zajímavé, že čas zrání je stejné jako u obyčejné svíce, to samé i u XL. U ostatních stromů v Měsíčním světě to platí, že XL a XXL dobu zrání zkrátí.
     
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kocieva
    Tak to je ale od prvopočátku s těmi kaktusovými svícemi...
    XL a XXL varianta přináší vyšší zisk plodů...
     
  9. kocieva

    kocieva Velmistr fóra

    Kytka2001, mockrát děkuji, zajímavé s těmi plody, to by mě nenapadlo, alespoň jsem zase o trošku chytřejší.
     
    -Jara05-, bačkora85 a lacrima tohle ocenili.