Děsivá noc / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 9/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    • nevkládej opakované příspěvky
    až do 1.11. ? aspoň stihnem úlohy v družstve :)


    bude sa dať niekde získať aj Wendigo? Ďakujem.

    ahoj, píšem znovu, keďže som nedostala odpoveď. Bude sa môcť získať niekde Wendigo? Ďakujem za odpoveď :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/10/23
  2. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dingičko a -Jara05- tohle ocenili.
  3. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    Bedlivé_oko ďakujem. Ja viem, že jedine OaD, len to je minimálna šanca na získanie.. Len som chcela vedieť, či sa neplánuje niekde v akcii do odmien :)
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    minnie30 - ahoj, my dopředu nevíme, co realizační tým zařadí do odměn. Takže musíš sama sledovat, zda se někde v odměnách třeba časem objeví.
    Hezkou neděli
     
    radyn.m, -Jara05- a minnie30 tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, tak pikolky z děsivých úkolů jsem vyzobala, až na jeden, Lov na hrůzný lilek. Je tam k dodání plod přízračné vrby. Sice jsem měla dost, ale v jiném úkole jsem je "utratila" a teď už to nenapěstuju, mám jen dvě. I když ponožkuju a vrtulkuju. Mno, nemusím mít všechno hned.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - ahoj, tak koupit u Jacka další

    přízračná vrba.png
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali, nemám za co, já dycky děsivkuju jenom při akcích a teď jsem tam měla ty plodiny a zvěřinu, potřebné do předchozích úkolů. Však ta bedna počká :)
     
    -Jara05-, kutilka70 a bačkora85 tohle ocenili.
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak konečně došlechtěné nemrtvé ovce a není pro děsivku žádný úkol ;)
     
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    mi ještě chybí 3 ks Michael Ovcson :cry: abych dokončila úkol v družstvu. Ty přeskoky se mi u Nemrtvých ovcí moc nedaří -.- ...tvrdá genetika.
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobré ráno, tak včerejší BB a akce za 1 SK mi pomohli došlechtit nemrtvé ovce a úkoly pro děsivku mám taktéž komplet ;). Ale nechtělo se jim .... než jsem nasbírala Michael Ovcson, byla to doba ;). Nu což .... hotovo :).
    Klidný začátek týdne přeji ;):)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, já pomaloučku, ale jistě, sklízím plody z přízračné vrby, abych získala další pikolku za Lov na hrůzný lilek. Díky mé skvělé sousedce Netopýrce, která mi těch vrb pár poslala při darovací akci, protože ví, že jsem lajdák a krom akcí při děsivce nepěstuju nic na nákupy u Jacka :-*
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak to bychom měli...
    [​IMG]
    ...a teď se mohu soustředit na tu druhou rostlinu a démonický dub.

    EDIT (20.10,14:40)
    Konec soustředění...
    [​IMG]
    ...a můžu zase doplňovat zásoby.
     
    Naposledy upraveno: 20/10/23
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak se mi podařil malý zázrak;)

    Screenshot_2.png

    Věčně zapomínám sklízet, takže tak o_O
     
  14. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Konečně došlechtěno, uf. Skoro samá genetika, alespoň ten BB vrátil nějaká zvířata.
    Děsivé úkoly v družstvu už mám komplet. Nastává čas na doplňování zásob, zvířata mi je pořád užírají.
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak já jsem se taky už dostala v děsivém družstvu na nulu. Výpliv ještě stále bojuje s plody démonického dubu, ale i tam určitě co nevidět bude konec.
    Pěkný den přeji!!
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Super. Jsem si tentokráte počkala a vyplatilo se. Ze 4 beden s hrůzostrašnými předměty V mi vypadla Jeskyně wendiga :inlove:
    [​IMG] [​IMG]
     
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Uáááá... jsem se na 25 minut zasnila... a zůstala mi na Bubu polích Vampýří rajčata :cry:
     
  19. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pro k.vitek
    Předpokládám, že to nebude žádné neštěstí (kvůli případným padátkům), protože akce nějakým způsobem navázaných na Děsivé plochy jsem si teď užili, takže bych příště očekával spíše obyčejnou krátkou děsivku (to je samozřejmě můj soukromý názor a můžu se mýlit)...
     
  20. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Super, děsivku miluju.
     
    -Jara05-, janar53 a bačkora85 tohle ocenili.