Chyť mě! (13.6. - 19.6.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Chyť mě! ::..

    [​IMG]
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak hurá na to.........
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Složení mlýnského produktu je asi špatně, skládá se s ingrediencí, které nebudeme mít ;) nebo jsou špatně rostlina a padátka

    Do akce jdu, hlavně kvůli řádku, ale snad bude přístup k internetu a snad mi to půjde na mobilu, noťas neberu na dovolenou
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jesli jsem dobře počítal, bude potřeba napěstovat na HL 13680x dublonové bobule a sesbírat na HL a DL 1080x prázdných měšců.
    S chutí do toho - půl je hotovo!
     
  4. Jaroušek49

    Jaroušek49 Rádoby autor

    dodávky do mlýna jsou asi špatně:(
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Dodávky do mlýna jsem již opravil, děkujeme za upozornění ;)
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, jasně, že nevynechám ... těším se, konečně se zase něco na farmě bude dít ;). Jako obvykle řádek do stonku nesmí chybět do sbírky :) ... odměny se mi líbí ;).
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří a hra vás baví :). Hezkou středu všem a ahoj ;)
    Samozřejmě děkuji jan.svatek za výpočty ;).
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Došlo ke změně a padátka budou vyskakovat na hlavní louce a lesní mýtině.
     
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dobe, to je ale nemilé... Mýtinu mám vyhrazenou pro Obrstromy a Křeččí pasti s Tečkovanými deštníky...:oops:
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nepříjemná změna, na mýtině jsou obříci a zvěř. Bourat prozatím nebudu, snad to bude padat i z akčního plevele. Na hlavní je laskavec, tak bude, doufám, nějaký rozumný počáteční náskok :)
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Uvidím jak to půjde
     
  11. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    No, nedá se nic dělat, do akce musím - upgrady na Alchymistickou laboratoř. Když spustím všechny bonusy, Jacky, bonusy z kola štěstí tak to vše využiju na obě akce (hlavní louka, divoká louka, plantáž), škoda, že už končí Děsivá noc. Ať se daří.
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce půjdu, ale vůbec se mi nechce. Nepříjemná změna s Lesní mýtinou. Ta připravená na zítra nebude. Je tam zvěř. Co se dá dělat. Snad to nějak popadá...
     
  13. Bokonon

    Bokonon Obyvatel fóra

    "Na Hlavní louce pěstujte Dublonové bobule a při sklizni na Hlavní louce a Divoké louce sbírejte Prázdné měšce."

    Tak jak to vlastně je? Je chyba v návodu nebo určení kde padá?

    Edit:Už jsem na to přišel. Špatně je zřejmě návod.
     
    Naposledy upraveno: 12/6/24
    INČUČUNA1959 a babina51 tohle ocenili.
  14. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Opět upozornění na chybu jako vždy
     
    INČUČUNA1959, babina51 a Bokonon tohle ocenili.
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bokonon
    Děkujeme za upozornění, již jsem to opravil ;)

    Ahoj jana151049
    "Blbý kecy", na to už jsem si od tebe zvykl :p

    Při změně která proběhla dnes, jsme si hned nevšimli, že je to uvedeno i v popisu
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Kedze som sa dostala na farmu od vcera vecera az teraz, tak nebude problem s pripravou,na mytine ostanu obrstromky a este dake a pekne tam pojde laskavec ;) Zaciatok nestihnem,lebo o 14h. som u pana doktora a asi by to nevyzeralo dobre keby som pri vysetreni cumela do mobilu xDxDxD
     
  17. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Doktoři při vyšetření čumí do počítače, tož to máš jedno, když si rovnou při jednom rozpěstuješ;)xDxDxD...
    Su na to zvědav, asi pojedu jen tak lehce. Dnes jsem nestih hodit na louky laskavec, všade su stromy XXL, tož to nebude žádná sláva s padadly, asi je raděj vyměním aspoň za malinu :D...
    jan.svatek, díky za počty :)
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak také hotovo ;)

    Screenshot_3.png

    [​IMG]
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ;)
    Znova se ptám,k čemu je to faremní vylepšení ?!? Dneska mně tak akorát dohánělo k šílenství.:p Tolik restartů jako dneska sem už dlouho nezažil!:wuerg:
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Takže zase, do třetice ;)
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.