Cesty alchymie (8.7. - 14.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Matlafous je to tak...
    A u řezníka by si každý mohl maso třeba i očuchat, nakrájet a naklepat.
    Pro brambory na pole, když by si je tedy okopával, zaléval a ošetřoval.
    A k lékaři by stačilo zavolat na záznamník a čekat na zázrak.
    Teď už jen o akci:
    Zdárně odolávám svodům akce a odměn.
    Nevím kam se ztratila chuť dělat podobné nemastné akce?
    Asi stárnu, nebo věřím že bud lépe...
     
  2. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Taky chápu princip atomového reaktoru, ale ani tato akce mi nepřipadá složitá, pokud si člověk přečte návod, event. zhlédne video, určitě je zajímavější, než akce typu, pěstuj-odevzdej.
     
    zelenamys a raddre tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Další vlákno? tak to by potom byl guláš, stejně jako mišmaš. Kdo chce najde a pochopí a kdo ne flákne dotaz kamkoliv :( čísla snad umí každý kdo hraje, 5 nebo 10 je rozdíl.
    Jo a taky by to někdo mohl za nás odehrát a my se jen koukat;) vždyť ty odpovědi na dotazy jsou úplně předžvejkané a to je chyba.
    Najel jsem na druhou, žlutou, zezelenat ještě nechci i když tady to jde snadno :D
     
  4. -orchidej1-

    -orchidej1- Pisálek fóra

    Nemám žádnou sazeničku poradí někdo kde ji získat nic jsem nedostala?
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -orchidej1- pročti si >>KLIK ZDE<< a >>KLIK ZDE<< a pokud by ti to nestačilo stačí pročíst tuto diskuzi. Stačí jen pár stránek.

    Přeji fajn hru
     
  6. -orchidej1-

    -orchidej1- Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek pod který píšeš. Farmářka_X
    Farmářka_X

    děkuji

    **Odstraněna citace**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/7/20
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -orchidej1- není za co

    PS:není třeba citovat příspěvek pod který píšeš stačí oslovení

    Přeji fajn hru
     
  8. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek a obzvláště srdečně hraběnku z Matlafousova a Hubenova. Mám to stejně jako Ty - jedna plocha hotová a druhá rozpěstovaná, jen jsem začal na hřbitově, pokračovat budu přes hlavní louku a skončím na Baha. S těmi modíky a jejich systémem odpovědí na všetečné dotazy plně souhlasím, když už je to něco dobře zodpovězeno a navíc i video ( což je těžky nadstandart oproti letům dávno minulým), tak budu řešit jen to, co někde není zřetelně naznačeno - dobře známe to s tím vchodem do 4.místnosti.
    A teď k Jonsdorfovi - to, co popisuješ už tady funguje dlouhá léta, jen někteří sázejí a jiní sklízejí, ale Ty jsi to určitě myslel jinak, viď?
    Mám pocit, že za poslední dobu se z této hry vytratilo to, co dělá každou hru hrou - a to je radost ze hry. Je tady pořád okruh lidí, kteří píší, komunikují, vtipkují, žertíky a legrácky..... a teď, kde je chyba, my jsme se snad tolik nezměnili, takže se změnila hra??
    *** vtip a pasáž absolutně nesouvisející s akcí přesunuty do debaty o všem možném. Skali

    Tak ať se daří ve hře těm, co hrají a těm, co nehrají, ať si užívají toho, čemu dali přednost. Krásný den přeji....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/7/20
  9. Veselka

    Veselka Rádoby autor

    Tentokrát mě akce mile překvapila, hodnotím jako ve škole za 1-.
    Oceňuji pěstování na 3 plochách, nižší náročnost dodávek plodin, tedy i pro lidi, kteří nemají možnost nebo chuť sedět u farmy a zároveň tím pádem i možnost se farmě den věnovat intenzivně a zvládnout akci rychle. Zkrátka možnost vybrat si jak akci dělat, aniž by se člověk uhonil.
    To je pro mě motivace obětovat zásoby SH, zuziny a dalších vymožeností a dát do hry i nějakou korunu. Ne protože jsem nucená, abych dokončila akci, ale protože jí chci mít hotovou rychleji.
    Co se týká odměn tak jsem více méně spokojená. Vyložený šlágr to není, ale ani neurazí. - dávám za padátka, mohli by být trošku houšť, ale věřím, že dopadají, zatím mám jen středový panel.
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Po nočním růstu akční na baha na polích 2x1 je přesazeno na pidi. Mám tam jen 152 políček, + 2 x JC, dekorku 1x1, agamu a stromky.
    Ještě mi běží bonus 100% do stodoly. Hřbitov hotov. Ve mlýně čeká 5 cibulek na semletí na poslední plochu.
    Padátek zatím 713. Nic moc.
    K dotazům, neptala jsem se, hledala a četla, koukala na obrázky, studovala FAQ.
    Jak tu již zmínila =matlafous123= : Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce hledá důvody. Někoho mi to dost připomíná, znám takové v reálu, ať se dal návrh na pomoc jakýkoliv, okamžitě jsem se dozvěděla, proč to nejde.
    Teď se jen "modlím" , ať opět nezapomenu, že mi běží bonus 100% .... (psáno v půl 9 ráno, zapomněla jsem to odkliknout :oops:).
    Stav hry teď : ještě 900 kytek na baha, pak pojedu farmu. Jdu dodělat oběd....hranolky jsou v roubě, tak nakrájet zeleninu, plácnout na pánev vejce. Honza bude večer k tomu mít (hranolkám) čínu...
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    S tou chválou akce bych to zas tak moc nepřeháněl. Zkuste pěstovat jen s vodou a hnojem,
    SH jen na rozpěstování, bez vymožeností jako jsou bonusy z kola štěstí, bonusy výnosů (což asi nemají všichni
    k dispozici), jen s MJS a zjistíte jak je akce zdlouhavá, než se dopracujete k dalšímu klíči.
    3440 ks z jedné plochy, když nemohu současně pěstovat na dalších dvou, dělá na mě dojem, že to není
    zrovna málo.
    Co se vleče neuteče.
    Hrrrrrr na mě.
    :D
     
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Mikeš poznám tie pocity :D :) síce mám slušné zásoby ale idem len hnoj, voda a MJS :D niet sa kam ponáhľať :D
     
    Janka79 tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-, Drujd.Panoramix - vaše vtípky a věci nesouvisející s tématem jsem přestěhovala do debaty o všem možném. Tady, prosím, jen věci k akci.

    Snažte se respektovat rozdělení fóra, bo se tím vším pak při psaní reportu prohrabávat je fakt šílený.
    Děkuji za pochopení
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Začínám druhý turnus-měsíční svět- A kolo neštěstí nezklamalo, 100 zelených, 45 modrých a ani 1 bonus:cry:
    Jsem zvědavá, jestli stihnu do konce i třetí:p;)
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo a jak se mi do toho nechtělo, tak se to dalo zvládnout. Ale hodnotím 3 :p málo padátek a vadilo mi, že se dělá každá plocha zvlášť, taky odměny mohly být lepší, hlavně stonek je dlouhej. Padátka jsem nahnala pohankou a jediná výhoda byla, že jsem měla 2x 100%, tak pohanka vesele přibývala. A použila jsem SH abych využila bonusy a vyšlo mi to na minutu přesně, abych měla 8 kousků z minipolička. Zbylo z každé rostliny kolem 500 a padátek hodně málo, ale ty do konce akce přibudou
     
    filomena1952 tohle ocenil(a).
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Stonek je aktivní,ještě sklidím naposled louky kvůli padátkům na poslední dekorku a celá farma bude odpočívat,pěstovat se budou dlouhodobkyxD,stačilo odemknout,umlít,zasadit a pěstovat ;)
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Mikeš tak většinou akce jedu jen na MJS+voda,je to zdlouhavé ale co taky žiju a akci snad udělám celu :) jo z bonusem je to raz dva hotové :) za mě akce zatím v pohodě dneska dodělám hlavní pak se vrhnu na děsivku a když to pujde dobře v pondělí by mělo být hotovo když se něco nestane ;)
     
    avotram a dinoalesi tohle ocenili.
  18. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, po prvním přečtení ofi oznámení k akci asi takto o_O. Po shlédnutí videa takto :music:. Protočeno přes sto párty lístků padl 1x100% a 1x +1 na 6h. Začal jsem na hlavní louce, teď dokončuji Baha. Na děsivé louce je mi to šumák, tam není až zase tak důležité co pěstovat a navíc stejně než dopadají padátka času dost.

    Akce se mi zdá celkem dobrá, trochu jiný styl dodávání mi nějak nevadí. Jediné co jsem nepobral, proč máme nové bedny, které dávají všechny položky v nich dané. To už programátoři a grafici nemají do čeho píchnout, že světlo světa spatřila tato bedna :eek:. Přeci stačilo dát do odměn konkrétní věci a bylo by vystaráno.


    za hoďku ještě budu sklízet čtyřlístek, tak něco přibude.
    [​IMG]


    Jo a novou dekorku plameňáka určitě kupovat nebudu :sleepy:.


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 9/7/20
  19. vladca

    vladca Stará škola

    žltá časť (Bahama) hotová ... idem na fialovú, desivú :p ... bludička stav 868ks
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Teď jsem sklidila poslední otočku zeleného jetele. Rozpěstovávám fialový jetel. Bludičky 702 kousků. Na hlavní je už zasázen šípek. Frčím dál.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.